Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vey

wiec chodz, pomaluj moj swiat, na czarno i na grafitowo

Polecane posty

Gość Vey

Znow znikl temat. Co sie dzieje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Vey napisał:

Znow znikl temat. Co sie dzieje?!

To co zwykle. Pewna osoba nie lubi, gdy pisze się o Adamie, a nie o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O nim chyba już wszystko zostało powiedziane. Ostatnie livy ewidentnie udowodniły, że jest skrajnym mitomanem chorym człowiekiem. I prowokatorem Podniecać się nim to tak jakby podniecać się osobą z autyzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja myślę, że nas jeszcze zaskoczy. Jakaś kulminacja będzie. Musi się w końcu obudzić i zrozumieć, że się wykastrował. Póki co ucieka w plany i kłamstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vey

Ja sie nim nie podniecam, ciekawi mnie jako studium przypadku. Zal mi tez, ze twk sie okaleczyl i jest silniejszy, niz mozna sie spodziewac, bo jeszcze sie nie zalamal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xddd

On codziennie jest kim innym, zaraz sie okaze ze tez go ksiadz molestowal. Bo on wszystko przeciez przezyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Xddd napisał:

On codziennie jest kim innym, zaraz sie okaze ze tez go ksiadz molestowal. Bo on wszystko przeciez przezyl.

Ostatnio mówił, że opowie o eutanazji, bo też ma doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Vey napisał:

Ja sie nim nie podniecam, ciekawi mnie jako studium przypadku. Zal mi tez, ze twk sie okaleczyl i jest silniejszy, niz mozna sie spodziewac, bo jeszcze sie nie zalamal.

Mnie też ciekawi. Nie wiem, czy jest silny. Jest na silnych psychotropach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ostatnio mówił, że opowie o eutanazji, bo też ma doświadczenia.

On ma ze WSZYSTKIM doświadczenia. Szereg zmyślonych zawodów i prac. Ostatnio była aborcja u ex dziewczyny, a teraz eutanazja. To już jest kur/wa smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Vey napisał:

Ja sie nim nie podniecam, ciekawi mnie jako studium przypadku. Zal mi tez, ze twk sie okaleczyl i jest silniejszy, niz mozna sie spodziewac, bo jeszcze sie nie zalamal.

A skąd możesz wiedzieć, że się nie załamał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość gość napisał:

A skąd możesz wiedzieć, że się nie załamał? 

Był już zamknięty przymusowo w szpitalu, więc załamał się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuż z Kaliningradu
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Był już zamknięty przymusowo w szpitalu, więc załamał się.

U niego po prostu w jednym ciele jest kilka różnych osób między którymi nie ma ciągłości. Jedna z nich chciała się wynulować i dopięła swego, za to kiedy do głosu dochodzą inne osobowości, grafit się załamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuż z Kaliningradu

Inna kwestia, słabo go chyba tam wyleczyli, wątpię w to, że bierze jakieś leki, bo to nie od leków są takie odpały, ale od nieleczonych chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vey

Ujme to tak: zyje jeszcze. Dla mnie strata genitaliow to calkien dobry powod by zastanowic sie nad sensem zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie on ma poważne problemy z psychika. I to one generują jego problemy z ludźmi. Nie tyle jego wygląd budzi niechęć co mitomania i bezczelność. Szokują mnie te kobietki na lajwach, które na wszystko co on powie, przyklaskują. One są tak głupie, czy udają w jakimś celu? No nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuż z Kaliningradu

One go przypadkiem nie trollują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vey

Raczej nie. Widziałam jego foty wśród setek innych na profilu tatuatorów i amatorów modyfikacji (nie wiem, czy Adam wie o tym, że tam są)> Z komentarzem "najlepszy!". One w to wierzą. 
Tylko naprawdę nie rozumiem matek jarających się wytatuowanym facetem bez jajek. Ja bym nie chciała by mój syn tak skończył. Gdybym miała syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vey

p.s. Wytatuowanym na czarno w ten sposób, co Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Takie zmyslanie jest typowe dla ludzi szukajacych ucieczki. Kazdy wyobraza sobie czasem inne zycie nic to ktore ma. To forma rozrywki. Dlatego ogladamy filmy. Zaburzeniem jest kiedy to przybiera forme taka jak u adama. Jak bardzo on musi nienawidzic samego siebie zeby udawac zupelnie inne osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siur
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

O nim chyba już wszystko zostało powiedziane. Ostatnie livy ewidentnie udowodniły, że jest skrajnym mitomanem chorym człowiekiem. I prowokatorem Podniecać się nim to tak jakby podniecać się osobą z autyzmem.

Wybacz, ale osoby z autyzmem często są uzdolnionej, lub ponad przeciętnie uzdolniowe w niektórych dziedzinach życia. A Adam może jest  może nie ale wierzyć się nie chce, że ma tyle talentów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siur
Przed chwilą, Gość Siur napisał:

Wybacz, ale osoby z autyzmem często są uzdolnionej, lub ponad przeciętnie uzdolniowe w niektórych dziedzinach życia. A Adam może jest  może nie ale wierzyć się nie chce, że ma tyle talentów. 

Tak, błąd za błędem. Chciałem szybko napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Takie zmyslanie jest typowe dla ludzi szukajacych ucieczki. Kazdy wyobraza sobie czasem inne zycie nic to ktore ma. To forma rozrywki. Dlatego ogladamy filmy. Zaburzeniem jest kiedy to przybiera forme taka jak u adama. Jak bardzo on musi nienawidzic samego siebie zeby udawac zupelnie inne osoby?

On pokazuje, kim chciałby być. Był synem rolnika, który zabijał świnki. Okazało się, że jest g e jem. Wyjechał do Poznania, wszedł w ten homo świat. Nie nadążał z nadrabianiem wiejskich zaległości, więc zaczął zmyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pisałam kiedyś, że z prost/ytucją mu wyjątkowo nie po drodze. Na wcześniejszym lajwie prawie płakał, że nie lubi tego robić. A jednocześnie, gdy odwiedzał dziewczyny z Łodzi ciągle o tym piszczał podekscytowany. Nie można w tak istotnych kwestiach mieć dwóch przeciwnych stanowisk. On powinien zmienić leki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuż z Kaliningradu
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Pisałam kiedyś, że z prost/ytucją mu wyjątkowo nie po drodze. Na wcześniejszym lajwie prawie płakał, że nie lubi tego robić. A jednocześnie, gdy odwiedzał dziewczyny z Łodzi ciągle o tym piszczał podekscytowany. Nie można w tak istotnych kwestiach mieć dwóch przeciwnych stanowisk. On powinien zmienić leki. 

Bo to kilka osób w jednym opakowaniu, choć duży wpływ na to, co myśli ma to, kto mu aktualnie robi za mamkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Adam wraca po rzęsy i paznokcie, które najpewniej w jakimś amoku sam pozrywał, gdy poznał klienta z roksy. Ech. Z męskiego Adama drwala przeistacza się w Adasia a kolejno Adasię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuż z Kaliningradu
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Adam wraca po rzęsy i paznokcie, które najpewniej w jakimś amoku sam pozrywał, gdy poznał klienta z roksy. Ech. Z męskiego Adama drwala przeistacza się w Adasia a kolejno Adasię. 

Jest jeszcze nullo Adasio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziś właśnie był małym Adasiem. Nawet sam sobie dziwił się, że znowu lubi tak o sobie mówić. I podkreślał, że ktoś w niego uwierzył. Przecież on ma 33 lata. Co ma wiara w niego do jego funkcjonowania? Ja wierzę w niego jak w każdą istotę na ziemi. Z tym tylko, że nie zatrudniłabym go, bo ma problemy psychiczne i wymaga leczenia. 

Kobieta, która zachęca go do pisania książki, nawet nie zajrzała na jego bloga. Zobaczyłaby, że on jest mocno rozkojarzony i że nie jest w stanie nic napisać. To nie jest kwestia wiary/ niewiary. 

Wystarczy wejść na lajwa, żeby zobaczyć, jaki jest konfliktowy. Nie przyjmuje odrębnego zdania, co wywala go poza nawias społeczeństwa. I znowu nie idzie o to, czy ja w niego wierzę. Nikt nie przyjmie osoby tak konfliktowej do pracy w usługach. Nikt normalny nie zaprzyjaźni się z gościem, który agresywnie reaguje na odmienne zdanie. Jarmuż przyjaźnić może się jedynie z lustrem. Tak potwornie niedojrzały jest.

Pieprzenie, że wygląd nie ma znaczenia, to też tylko pusty slogan. Po coś w końcu mamy te oczy? A Adam wygląda źle. Ten cały blackwork po prostu do niego nie pasuje. To nie jest ładne. Adam bzdurzy, że Polacy boją się tatuaży. Bzdura. Jeśli facet jest przystojny, męski, to laskom to nie robi różnicy, a niektóre pewnie nawet lubią. Dlaczego Adama nie chcą na konwentach tatoo? Bo ma to źle zrobione, poza tym jest jeszcze bardziej aspołeczny od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Też zastanawia mnie ta menadżerka. Widać, że chłop gada zmyślone rzeczy, każdego dnia sobie przeczy. Do tego ma duży problem z formułowaniem swojego przekazu. Ma marny zasób słów. Nie wiem na co ona liczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W kółko gada to samo, w kółko maluje te oczy, w kółko siedzi w tym samym miejscu, w kółko nosi szlafrok batmana, w kółko goli, lub zapuszcza wąsy, serio to ciekawe? Ile miesięcy, lat będzie to samo, widownia mikra, nie widzę tego dobrze, on jest TAKI NUDNY🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość daria napisał:

Też zastanawia mnie ta menadżerka. Widać, że chłop gada zmyślone rzeczy, każdego dnia sobie przeczy. Do tego ma duży problem z formułowaniem swojego przekazu. Ma marny zasób słów. Nie wiem na co ona liczy. 

Przecież to jakaś znudzona baba, ma ładny dom, dzieciaka, nie wiadomo czy jest pan małż, dodatkowo ona jest kołczem, nie wierzę kołczom, są nawiedzeni, wygląda  jak dzidzia z dubaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×