Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lala

LiL Masti

Polecane posty

Gość lala

Co o niej myślicie?

 

Dopiero kilka dni temu zorientowałam się, że wróciła do internetu pod nową nazwą, bo gdzie mi się wyświetliła reklama jej udziału w Fame MMA. Nigdy jej jakoś szczególnie nie śledziłam, bo tematyka jej "twórczości" mnie nie interesowała, nie wpisuję się chyba w jej target wiekowy, naomiast widziałam kilka jej filmów, w tym teledysków i coś co mi się mocno rzuciło w oczy to to, jak zmieniła się jej twarz. Moim zdaniem była wcześniej ładną dziewczyną (na filmach, nie wiem jak wygldała bez "zrobienia się"), teraz mniej mi się podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

schudła, zrobiła sobie operację nosa, powiększyła usta oraz ostrzyknęła brodę. Plus zrobiła w końcu brwi (co jest akurat na plus). Te wszystkie zmiany sprawiają, że wygląda jak zupełnie nowa osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Co to za tandeciara? Kim ona w ogóle jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alineczka

usuneła wszystkie filmiki sexmasterki? 

jest nadal z tygryskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc dosc

zawsze  pozostanie s e x masterka i bedzie sie to za nia ciagnelo do konca zycia. na konferencji mma tyle mowila o szacunku do kobiet itp, a zapomniala chyba jak wsadzla sobie dilda w c i p e, pokazywala d u p  e i wiele innych rzeczy w tym temacie. dla mnie jest i bedzie nikim, chocby nie wiadomo jak sie zmienila. Jest typowa choragiewka, co chwile "sie zmienia", miala juz nie zliczona ilosc "postaci".. Pamietam jak zaczynala na YT ze swoja siostra o fitnessie, cwiczeniach, jedzeniu.. pozniej przerodzilo sie to w jakis glupie challendze ze swoim przyjacielem g e j e m, pozniej s e x masterka i m.in. wskakiwanie nago na ludzi, jezdzenie nago na rowerze. Pozniej pseud-piosenkarka z "pokaz sowe". Pozniej znowu zmiana i jakis "feniks", a teraz chce byc raperka czy cos, bo pseudonim chyba do tego nawiazuje.. ubrania jakies w stylu techno (??). Nie ma pomyslu na siebie, a chcialaby byc slawna, ale w zadnym wydaniu jak do tej pory jej sie to nie udalo, bo ma jakis fanklub w wieku 12-15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jej zachowanie na tej konferencji to byla jakas zenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala

A co zrobiła na tej konferencji?

Nie rozumiem po co ciągle zmienia te swoje internetowe oblicza, nicki itd. Pewnie jak ktos wyzej napisał chcialaby byc slawna, ale chyba po prostu nie ma pojecia jak sie za to zabrac i  w sumie nic dziwnego, bo tez niewiele ma do zaoferowania. Nie potrafi śpiewać, bycie fit tez słabo jej wyszło, jedynie na wzbudzaniu kontrowersji złapała wyswietlenia i chwilowa popularnosc, niestety poniewaz nawet w tym byla powtarzalna i nic nowego nie mogla juz zaproponowac to zniknela i powróciła z nowa wersja siebie, ktora zapewne tez po jakims czasie zniknie, bo nie bedzie ciekawa.

 

No chyba ze okaze sie byc super zawodniczka i bedzie odnosila na tym polu sukcesu w co szczerze watpie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to zrobiła operację całego ciała. Usuniecie tłuszczu, zmniejszenie piersi, liftingi. Co zaś tyczy się konferencji, to łapy opadają. Dała swojej przeciwniczce słownik języka polskiego a także balkonik. Taki dla osób które są po urazie kręgosłupa czy nóg. Dla mnie było to niesmaczne, brak szacunku dla osób które mają problemy zdrowotne. Balkonik ma być dla przeciwniczki, po zakończeniu walki. Powiedziała, że tamtej się on przyda po walce. Dodatkowo rzuciła na ziemie tabliczkę z imieniem przeciwniczki i zaczęła deptać. Chciała być zabawna, wyszło żałośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panda

Wie chyba, że niczym innym nie przyciągnie do siebie ludzi i musi starać się tworzyć wokół siebie jakaś sensację, stąd to zachowanie.

 

Też mi się wydaje że musiała się poddać jakims zabiegom/operacjom i na twarzy i na ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piersi jej zmalały, bo cała mocno schudła. Ale kiedyś słyszałam jakieś Q&A w jej wykonaniu i otwarcie mówiła, że planuje operację powiększenia biustu.

Nos zoperowała na pewno, usta też ma napompowane, a co do reszty to nie wiem.

Mnie jest szkoda tych dziewczynek nastoletnich, które ja ogladaja. Gledzila jako seksmasterka o akceptacji, o tym, że kobieta powinna mieć krągłości, że ma w poważaniu diety, bo piękna kobieta to kobieta z dużym tyłkiem i cycem, a tu nagle zmiana planów. Przebranżowienie z sexmasti na lilmasti, ostra dieta, siłownia i zmiana o  180 stopni. Przykre, że ona jak i 90% youtuberów ma w nosie swoich widzów, którzy często są dziećmi i to jak im mieszają w głowach. Hajs i tylko hajs się liczy.

Smutne czasy nastały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Pustak, że aż boli. W dodatku tak tępa, że nawet ciężko wysłuchać ją w jakimkolwiek filmiku. Ale serio jest wyjątkowo tępa i infantylna. Jak i ta jej siostrunia z oślim ryjem. 

Obie mają ok 30 lat (jak nie ponad) a ich główni odbiorcy to dziewczynki z podstawówki 😄 To jest kur.wa najlepsze 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×