Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dlaczego nawet młode Polki są niskie

Polecane posty

Gość Gosc

Mam 185 wzrostu i ciężko mi znaleźć dziewczyne żeby nie była 20 cm niższa. Nawet dziewczyny z mojego pokolenia to kurdupelki 165 a to dla mnie za mało bo jak taką pocałować czy przytulić żeby było komfortowo. Idealnie dla mnie jak dziewczyna ma 175 ale takich jest za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam 175 cm i rzeczywscie rzadko widuje dziewczyny mojego wzrostu bądź wyższe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za niska dla Ciebie

o wybacz wysoki,że jestem taka mała..Ale mam cudowną matkę., dobrze mnie żywiła, gotowała,własne przetwory,mleko od krowy,własne wyroby mięsne..i kurde...nie urosłam do Twoich wymarzonych 175cm..ja nawet 160cm nie mam...J

Poczekaj trochę..rośnie nowe pokolenie  wychowane na chemicznej żywności,kurczaki na sterydach itp..więc za parę lat będziesz miał duży wybór wyrośnięteych kobiet.

Wybacz,ale na wzrost nie miałam wpływu..Ty na charakter masz,i nic z tym nie robisz:)))???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Za niska dla Ciebie napisał:

o wybacz wysoki,że jestem taka mała..Ale mam cudowną matkę., dobrze mnie żywiła, gotowała,własne przetwory,mleko od krowy,własne wyroby mięsne..i kurde...nie urosłam do Twoich wymarzonych 175cm..ja nawet 160cm nie mam...J

Poczekaj trochę..rośnie nowe pokolenie  wychowane na chemicznej żywności,kurczaki na sterydach itp..więc za parę lat będziesz miał duży wybór wyrośnięteych kobiet.

Wybacz,ale na wzrost nie miałam wpływu..Ty na charakter masz,i nic z tym nie robisz:)))???

Akurat lubię niskie nawet bardzo ale pewnie śmiesznie bym wyglądał z taką małą. A co masz do mojego charakteru?:))

Wiesz nie trzeba jeść chemii by być wysokim, znam osobu które nie jedzą mięsa a są wysocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Mam 185 wzrostu i ciężko mi znaleźć dziewczyne żeby nie była 20 cm niższa. Nawet dziewczyny z mojego pokolenia to kurdupelki 165 a to dla mnie za mało bo jak taką pocałować czy przytulić żeby było komfortowo. Idealnie dla mnie jak dziewczyna ma 175 ale takich jest za mało

Jprdl, ale jesteś płytki. Co ma wzrost do uczucia. Mój brat ma 192 cm, a jego żona 164 cm. Żadne z nich nie widzi w tym problemu. Patrz tylko na wzrost, a będziesz sam do końca życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jprdl, ale jesteś płytki. Co ma wzrost do uczucia. Mój brat ma 192 cm, a jego żona 164 cm. Żadne z nich nie widzi w tym problemu. Patrz tylko na wzrost, a będziesz sam do końca życia. 

Niw patrzę tylko na wzrost, ale i tak będę sam do końca życia tak jak przez ostatnie 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To przez papierosy, matki paliły w ciąży a one od podstawówki robiły to samo, dlatego takie małe i przygłupie, żadna filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość gość napisał:

To przez papierosy, matki paliły w ciąży a one od podstawówki robiły to samo, dlatego takie małe i przygłupie, żadna filozofia

Powiedział niski prawìk, stulejarz 😂🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Powiedział niski prawìk, stulejarz 😂🤣🤣🤣

Od tego nie zmądrzejesz ani urośniesz, dawaj dooopy nadal na kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Od tego nie zmądrzejesz ani urośniesz, dawaj dooopy nadal na kompleksy

Tobie nikt nie da doopy maleństwo 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini Chad

O patrzcie. Wysoki chce wysoką i jaki ból du py xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Musisz mojego meza zapytac. 185cm to przy nim niski facet, a zone wzial sobie taka, ze moze nosic mnie na ramieniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Mini Chad napisał:

O patrzcie. Wysoki chce wysoką i jaki ból du py xD

A gdzie Ty widzisz ból dùpý? Zacznij się leczyć bo widzisz rzeczy których nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×