Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta34

Kuracja keratynowa

Polecane posty

Gość marta34

Hej, jak oceniacie kurację keratynową? Czy warto się temu poddać? Moje włosy nie są w jakiejś strasznej kondycji, ale są dość niesforne i trochę matowe. Staram sie o nie dbać, ale zastanawiam się czy taka keratyna to nie dałaby intensywniejszego efektu i to na długo. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Marta

Hej jesli to jakaś nie szkodliwa kreatyna to ok Ja robiłam z ta szkodliwa substancja Nie pamietam jak sie nazywa Ale ogólnie efekt trzyma sie didam ze mislam bardzo zniszczone włosy Jesli masz robic to sama to odradzam jakie kolwiek samemu prostowania A jesli u fryzjera to polecam ale bez tej szkodliwej substancji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedelka

no warto to sobie przemyślec, bo takie zabieg z uzyciem keratyny nie naleza do najtanszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartos

Przede wszystkim to dużo zależy od tego, na jakiej keratynie pracuje fryzjer, u którego będziesz mieć robiony zabieg. Producentów keratyn jest wielu- jedne dają lepszy efekt, drugie gorszy. Dochodzi tez kwestia trwałości zabiegu. Taka naprawdę dobra keratyna powinna utrzymać włosy "w ładzie" przez około 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hinczi

taki efekt na dobrych kilka miesiecy to chyab po inoarze? moja kolezabyla zimą na prostowaniu keratynowym i dopiero niedawno poszla na "powtórzenie". a wlosy przez ten czas miala w naprawde dobrej kondycji i bardzo jej sie blyszczaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna

Inoar to typowa fryzjerska marka, zabieg z ich keratyną mozna miecwykonany tylko w salonie u fryzjera, wiec pewnie jakosc bardzo wysoka (wiem, ze sa dziewczyny, ktore kombinuja z keratynami innych marek w domu, ale nie ma co ryzykowac, zabieg wymaga wprawy, umiejetnosci, doswiadczenia i lepiej zdać sięna pomoc profesjonalisty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka

no dobra, ale ten Inoar to widzę, że ma różne rodzaje keratyn...skąd mam wiedzieć, którą wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajola

Ja mam "normalne" włosy i miałam robione keratyne prostowanie ich zestawem Morrocan keratin treatment. Z tego co wiem to jest to zestaw do takich włosów normalnych pod względem gęstości itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavazza33

keratynowe prostowanie akurat miałam ostatnio w prezencie od mojej siostry  w salonie Magia Blondu w Warszawie. Bardzo fajny efekt, poza tym dostałam mnóstwo cennych porad od pani Danuty.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haustyna

keratyna zdecydowanie pomzoe na suche matowe wlosy!! ja bylam na takim zabegu dwa miesiace temu, fryzjer uzyl morrocan keratin treatment. i wlosy wygladaja rewelacyjnie. miekkie, nawilzone, i do tego pieknie sie blyszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazia333
Dnia 21.07.2019 o 21:39, Gość Lavazza33 napisał:

keratynowe prostowanie akurat miałam ostatnio w prezencie od mojej siostry  w salonie Magia Blondu w Warszawie. Bardzo fajny efekt, poza tym dostałam mnóstwo cennych porad od pani Danuty.

 

Równiez miałam tutaj prostowanie włosów w tym salonie. Zresztą nie tylko z tym tutaj byłam. Bardzo dobrą robotę również robią pani Sylwia oraz Kinga 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka

A gdzie ten salon się znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaK

To jest na Wilanowie, Gieysztora 4. Chodzę tam od kilku miesięcy i też jak najbardziej polecam. Zwłaszcza jeśli chodzi o farbowanie, bo nad prostowaniem wciąż się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka

Dzięki, umówiłam się do Sylwii, mam nadzieję, ze dobrze wybrałam, byłyście u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamana

Tak, ja chodzę do Sylwii w Magii Blondu, nie mam zastrzeżeń. Zresztą to i tak jest współpraca ich wspólna, pomagają sobie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torasia

Masz na myśli keratynowe prostowanie? Fajny zabieg, a ze moja fryzjerka uzywa morrocan keratin treatment to mam spokój z włosami na jakieś 5-6 miesięcy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×