Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyjmę pomoc

Przyjmę każda ilość ubranek kocykow pościeli pieluch pampersiw

Polecane posty

Gość Przyjmę pomoc

Ubranka w rozmiarach od 74do 116 mogą być większe. Pampersy oryginalne pudełko 3 4 5 

Podaj maila to się odezwę. Pozdrawiam i z góry dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

Ja przyjmę samochód, może być też domek nad jeziorem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja nie pogardzę także jachtem, jakby ktoś coś to podam meila 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Definicja

A ja pieniązki. Od 10 zł. I nawet coś w zamian za nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

a to ja od grosika zastartuje, jakby ktoś chciał , proszę maila :] pieluchy też przyjmę, mogą być Dada, a jeszcze lepiej zeby była to kasa na pieluchy. 

Mam trudną sytuacje finansową, mąż pracuje za 3500zł , ja mam 2000zł do tego 500+ i naprawdę , naprawdę nie starcza mi na wakacje na hawajach, chociaż w tym roku chciałabym do Las Vegas, no to na kieszonkowe tez poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam 2 bombelki  i mi się należy pierwszej ! Przyjmę kasę albo darmowe usługi fryzjerskie i kosmetyczne, do tego zabawki ,najlepiej nowe i markowe ,bo będzie wstyd w przedszkolu ,no i ciuchy dla nastolatki, żadne używane, ona musi wyglądać, bo będzie influecerka! Chętnie przyjmę też bilety na wakacje w jakimś egzotycznym kraju, w końcu dużo ludzi odwołuje i nie mają co zrobić z rezerwacją, kasa przepada, a tak byłby dobry uczynek i uśmiech dzieci,bo on wynagradza ffszystko!

A jeśli czyjeś dzieciątko dostało na komunię nowy rower,to też przyjmę dla córki, bo pewnie dzieci wolą tablety,a po co wyrzucać nowy rower jak można oddać potrzebującym ludziom. Dobro wraca!

😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana ankaa

Mam do oddania kilka paczek oryginalnych pampersowh. Co prawda już są trochę przesikane, ale jak się nie ma co się lubi i się bierze za darmo to się nie wybrzydza. Mogę dorzucić stary kocyk psa, wózek używany tylko trzeba dokupić koła, rączkę i siedzisko i paczkę ubranek przeznaczonych wstępnie do mycia podłóg.

Opcjonalnie mogę dać ci pracę, bo akurat szukam ksiegowej, ale praca cię pewnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Autorko, mam 20 pieluch tetrowych. Czy będziesz prała, czy wyrzucisz? Wiecie że w pieluchach bdada dzieciom grzeją się narządy (izolacja) i są narażone na niepłodność w dorosłości? Na jutubie jest opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakie babska potrafią być okropne... ktoś może mieć ciężka sytuację a wy się nabijacie. Nie życzę ludziom źle ale wam to by się przydało pobiedować tak konkretnie żeby wam się te zapatrzone w siebie ślepia otwarły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakie babska potrafią być okropne... ktoś może mieć ciężka sytuację a wy się nabijacie. Nie życzę ludziom źle ale wam to by się przydało pobiedować tak konkretnie żeby wam się te zapatrzone w siebie ślepia otwarły. 

Jesli komus jest ciezko to w takich sytuacjach pomaga MOPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jesli komus jest ciezko to w takich sytuacjach pomaga MOPS.

Ale autorka nic nie pisze o sytuacji ale wymagania ze tylko oryginalne pampersy to ma. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każda ilość kocykow i pościeli? Po co komuś wiele kocykow chyba na handel 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Każda ilość kocykow i pościeli? Po co komuś wiele kocykow chyba na handel 

Dokładnie. Madka przyjmie za darmo, a potem opchnie na olx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc

Mam ciężka sytuacja finansowa mops pomaga mam zasiłki ale z tego się przeżyć nie są chcąc dzieciom zapewnić minimum. Pampersy oryginalne bo inne odparzaja i robią się bomble na pupę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
47 minut temu, Gość Jan napisał:

Autorko, mam 20 pieluch tetrowych. Czy będziesz prała, czy wyrzucisz? Wiecie że w pieluchach bdada dzieciom grzeją się narządy (izolacja) i są narażone na niepłodność w dorosłości? Na jutubie jest opisane.

Przyjmę te pieluchy podaj maila to się odezwę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakie babska potrafią być okropne... ktoś może mieć ciężka sytuację a wy się nabijacie. Nie życzę ludziom źle ale wam to by się przydało pobiedować tak konkretnie żeby wam się te zapatrzone w siebie ślepia otwarły. 

Nigdy nie pomagam żebrakom, szkoda kasy, i tak nie będzie im lepiej, pomagam proaktywnym osobom, ale te nie pisza "pani dej", tylko np. "mam ciężką sytuację, mogę umyć okna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nigdy nie pomagam żebrakom, szkoda kasy, i tak nie będzie im lepiej, pomagam proaktywnym osobom, ale te nie pisza "pani dej", tylko np. "mam ciężką sytuację, mogę umyć okna".

Ciekawe jak mam umyć ci oknqna kafeterii w dodatku z malutkim dzieckiem. Zastanów się zanim coś napiszesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość załamana ankaa napisał:

Mam do oddania kilka paczek oryginalnych pampersowh. Co prawda już są trochę przesikane, ale jak się nie ma co się lubi i się bierze za darmo to się nie wybrzydza. Mogę dorzucić stary kocyk psa, wózek używany tylko trzeba dokupić koła, rączkę i siedzisko i paczkę ubranek przeznaczonych wstępnie do mycia podłóg.

Opcjonalnie mogę dać ci pracę, bo akurat szukam ksiegowej, ale praca cię pewnie nie interesuje.

Jej nie praca a pieniądze potrzebne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz
1 godzinę temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Ubranka w rozmiarach od 74do 116 mogą być większe. Pampersy oryginalne pudełko 3 4 5 

Podaj maila to się odezwę. Pozdrawiam i z góry dziękuję 

Wyślij zdjęcia cycusiów to ci przeleje zaraz 50 zł będziesz miała na pieluchy. Daj jakis namiar to się odezwę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
15 minut temu, Gość Tomasz napisał:

Wyślij zdjęcia cycusiów to ci przeleje zaraz 50 zł będziesz miała na pieluchy. Daj jakis namiar to się odezwę 

Podaj maila to się odezwę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja przyjmę każdą ilość ubrań, byle nowe i markowe. Rozmiar 36-38

może być też złota biżuteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka

to ile masz dochodu z tego mopsu na osobę i gdzie mieszkasz? jak ktoś nie chce pomóc to niech się nie wypowiada ciekawe jak młoda matka ma iść do pracy jak ma małe dziecko? poza tym wiele ludzi ma zbędne rzeczy po dzieciach i nie wie co z nimi zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka

a jeśli chodzi o olx to zdziwilbyście się, ja niedawno wystawiałam ogłoszenie: oddam nowe zabawki ubranka dziecięce po symbolicznej cenie kilku zł . nikt się nie odezwał. ludzie mają tak dobrze, że wolą iść do firmowego sklepu i nowe kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam malutkie dziecko i stać mnie na pampersy. Wiesz czemu? Bo pracuję. Też miałam ciężko, mąż umarł jak córka miała 3 miesiące, wcześniej pracowałam jako nauczycielka, więc macierzyński wynosił 1600zl. Tyłek do roboty a nie po ludziach żebrasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam malutkie dziecko i stać mnie na pampersy. Wiesz czemu? Bo pracuję. Też miałam ciężko, mąż umarł jak córka miała 3 miesiące, wcześniej pracowałam jako nauczycielka, więc macierzyński wynosił 1600zl. Tyłek do roboty a nie po ludziach żebrasz...

A ja nie pracuje bo nie mogę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Chyba nie jesteście takie potrzebujące skoro nie chce wam się jednego zdjęcia wysłać za 50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka

skoro chcesz przyjąć pomoc to wyślę ubranka podaj wiek dziecka adres i musisz pokryć koszty przesyłki ok?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka

a swoją drogą jak nie możesz iść do pracy to są różne sposoby żeby dorobić np pieczenie ciast na zamówienie , chyba coś potrafisz robić?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
2 minuty temu, Gość paulinka napisał:

skoro chcesz przyjąć pomoc to wyślę ubranka podaj wiek dziecka adres i musisz pokryć koszty przesyłki ok?

 

Podaj maila to się odezwę. Koszty wysyłki zwrócę po odebraniu paczki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jakie babska potrafią być okropne... ktoś może mieć ciężka sytuację a wy się nabijacie. Nie życzę ludziom źle ale wam to by się przydało pobiedować tak konkretnie żeby wam się te zapatrzone w siebie ślepia otwarły. 

jak ktoś ma ciężką sytuację to nie potrzebuje żeby pampersy koniecznie były w oryginalnym pudełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×