Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyjmę pomoc

Przyjmę każda ilość ubranek kocykow pościeli pieluch pampersiw

Polecane posty

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Nie mam ogródka nie mam warzyw tylko parę krzaków malin wiśnie i jablonke 

Bo jesteś ŚMIERDZĄCYM LENIEM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Nix  z parafii dla dzieci nie dostaje. Napisałam wyraźnie w pierwszym poście czego mi brakuje 

a więc właśnie kosiniakowe, alimenty i 500+ idą na potrzeby dzieci - w tym właśnie pieluchy i ubranka a nie jakies głupoty. niecz czytają podatnicy jak świetnie gospodarujesz tym co im państwo zabiera w podatkach a Szydło później grzmi z mównicy, że bieda przestała mieć twarz dziecka a tymczasem choćby takie rodziny dostały od nas wagon pieniędzy to i tak chodziłyby zaniedbane a mamusia roztrwoni kaskę i nie będzie mieć z czego ich ubrać i zakupić pieluch.

Bosze, co za kraj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Cały dom wynajmujesz? To ile masz tych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Czynsz za wynajęcie domu. Kredyt za samochód 

a po kiego ci samochód, skoro nawet do pracy nie jeździsz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka

 a jak nie masz ogródka to rób serwetki na szydełku a jak nie to maluj obrazy a jak nie to wyszywaj a jak nie to wyprowadzaj psy na spacer a jak nie to rób kwiaty z bibuły i sprzedawaj na olx możliwości jest sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
3 minuty temu, Gość paulinka napisał:

 a jak nie masz ogródka to rób serwetki na szydełku a jak nie to maluj obrazy a jak nie to wyszywaj a jak nie to wyprowadzaj psy na spacer a jak nie to rób kwiaty z bibuły i sprzedawaj na olx możliwości jest sporo

O może ktoś kupi kwiatka z bibuły. Nie rozsmieszaj mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka

zresztą jak nie masz kasy to zakładaj dzieciom tetrowe pieluchy dużo zaoszczędzisz możesz prać ręcznie i tak cały dzień masz wolny więc w czym problem? bo pampersy to jednak drogi wydatek. kurcze ludzie mają mniej niż ty i nie są takimi leniami ja też byłam bez pracy jakiś czas to robiłam co się dało by dorobić a to gąski uchowałam na sprzedaż a to kury a to robiłam dorywczo na kuchni a mam wyższe wykształcenie! jak się nie ma na chleb to się nie wybrzydza w robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
5 minut temu, Gość gość napisał:

a po kiego ci samochód, skoro nawet do pracy nie jeździsz? 😄

A co to tylko  do pracy samochodem się jeździ? Np na zakupy czy do lekarza mam jechać rowerem 10km?z 2 dzieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka

to ty jesteś śmieszna emerytki rencistki 80+ siedzą na rynku i sprzedają palmy z bibuły żeby 5 zł dorobić a ty jesteś młoda i wybrzydzasz z robotą nierobie jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
1 minutę temu, Gość paulinka napisał:

zresztą jak nie masz kasy to zakładaj dzieciom tetrowe pieluchy dużo zaoszczędzisz możesz prać ręcznie i tak cały dzień masz wolny więc w czym problem? bo pampersy to jednak drogi wydatek. kurcze ludzie mają mniej niż ty i nie są takimi leniami ja też byłam bez pracy jakiś czas to robiłam co się dało by dorobić a to gąski uchowałam na sprzedaż a to kury a to robiłam dorywczo na kuchni a mam wyższe wykształcenie! jak się nie ma na chleb to się nie wybrzydza w robocie.

Jak się jest zdrowym to można brać pracę jak leci ja niestety nie mam takiej możliwości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to w jakim celu wynajmujesz dom na peryferyjnej wsi skoro możesz na spokojnie wynając kawalerke w mieście gdzie jest praca, żłobki i przedszkole? co cię trzyma w tej dziurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
1 minutę temu, Gość paulinka napisał:

to ty jesteś śmieszna emerytki rencistki 80+ siedzą na rynku i sprzedają palmy z bibuły żeby 5 zł dorobić a ty jesteś młoda i wybrzydzasz z robotą nierobie jeden.

Z 2 małych dzieci mam jechać na targ sprzedawać kwiatki po 5zl?nawet za paliwo mi siemię zwróci nie mówiąc o opiece nad 2 dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

to w jakim celu wynajmujesz dom na peryferyjnej wsi skoro możesz na spokojnie wynając kawalerke w mieście gdzie jest praca, żłobki i przedszkole? co cię trzyma w tej dziurze?

Mam tu rodzinę i za dom  z 2 pokojami place tyle co za kawalerce w mieście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

A co to tylko  do pracy samochodem się jeździ? Np na zakupy czy do lekarza mam jechać rowerem 10km?z 2 dzieci? 

tak, jak się nie ma pracy samochód jawi się jako rzecz zbyteczna. wówczas tnie się koszty życia a nie się ja nabija biorąc samochód i do tego na kredyt.

nie podważaj wizji jazdy z dziećmi na rowerze jako dramatu życiowego, bo w mieście przy spalinach wielokrotnie tak robią dorośli i krzywda się nie dzieje.

ale wiadomo, NIE DA SIEM klasyczne polskie motto beznadziei i porażki zakorzenione.

widzisz jakbyś się tyle nie dziwiła to byś nie żebrała na pieluchy i ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka

możesz sprzedawać przez internet nie ruszając się z domu. ale ty tylko szukasz wymówek żeby nic nie robić . w takim razie pozbądź się auta i na zakupy i do lekarza autobusem . niestety ale na wygodne życie trzeba zapracować i każdy o tym wie tylko nie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Mam tu rodzinę i za dom  z 2 pokojami place tyle co za kawalerce w mieście 

to jak w tej samej wsi masz rodzinę to po kiego wynajmujesz nie mając grosza przy duszy?

ty jesteś jakimś tumanem ekonomicznym. podsumujmy:

- wzięłaś samochód, który ludzie biorą z reguły po to by dojechać do pracy, ale ty pracy nie masz i do tego wzięłaś go na kredyt. wizyty raz na sto lat u lekarza, co oznacza, że jeśli nawet byłaby sroga zima z temp. w okolicach minus 20 zawsze ktoś z rodziny by cię podwiózł opcjonalnie sąsiad ze wsi

- mieszkasz we wsi gdzie jest też twoja rodzina i ze względu na nią, widać  jak jesteście do siebie przywiązani skoro nawet nie wygospodarowali ci przestrzeni u siebie i najbijasz sobie kolejne koszty wynajmując

- nie pracujesz, chociaż nie ma przeciwskazań bo nawet renty nie masz przyznanej a chociaż masz masę wolnego czasu to ani nie uprawiasz ziemi dla skromnych potrzeb rodziny, nie wspominając o wyprodukowaniu nadwyżki na sprzedaż

więcej już mi się nie chce, to musi być niezły trolling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
6 minut temu, Gość gość napisał:

tak, jak się nie ma pracy samochód jawi się jako rzecz zbyteczna. wówczas tnie się koszty życia a nie się ja nabija biorąc samochód i do tego na kredyt.

nie podważaj wizji jazdy z dziećmi na rowerze jako dramatu życiowego, bo w mieście przy spalinach wielokrotnie tak robią dorośli i krzywda się nie dzieje.

ale wiadomo, NIE DA SIEM klasyczne polskie motto beznadziei i porażki zakorzenione.

widzisz jakbyś się tyle nie dziwiła to byś nie żebrała na pieluchy i ciuchy

Jesteś chyba nie poważna. Albo głupia albo udajesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Jak się jest zdrowym to można brać pracę jak leci ja niestety nie mam takiej możliwości 

jak się jest skazanym na żebranie to tym bardziej bierze się pracą każdą chociażby po to aby pokryć bieżące wydatki, które i tak są za wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Jesteś chyba nie poważna. Albo głupia albo udajesz. 

tak się pocieszaj odszczekując się anonimowym dyskutantom w sieci. Maks w jakikolwiek sposób możesz odreagować swoją życiową beznadzieje, w którą sama się wplątałaś nieracjonalnymi wydatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka

beznadziejny przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka

to właściwie dlaczego nie możesz pracować przez dzieci czy chorobę mogę wiedzieć jakie masz wykształcenie i gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dee
6 minut temu, Gość paulinka napisał:

to właściwie dlaczego nie możesz pracować przez dzieci czy chorobę mogę wiedzieć jakie masz wykształcenie i gdzie mieszkasz?

No ma zapalenie spojówek, a to jak wiadomo, najwyższa niepełnosprawność. W sumie to powinna jednak dostawać rentę za upośledzenie umyslowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość paulinka napisał:

to właściwie dlaczego nie możesz pracować przez dzieci czy chorobę mogę wiedzieć jakie masz wykształcenie i gdzie mieszkasz?

pewnie Wyśza Szkola Robienia Hałasu, praca to mama 24h przy takich świetnich kwalifikacjach jak i doświadczeniu zawodowym miejsce zamieszkania jest sprawą drugorzędną, można pracować zdalnie pod każdą szerokością geograficzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

A co to tylko  do pracy samochodem się jeździ? Np na zakupy czy do lekarza mam jechać rowerem 10km?z 2 dzieci? 

robisz zakupy? a płacisz za nie? bo jak tu widzę to oczekujesz ze ludzie ci dadzą za darmo.

 

poza tym po wsiach też są sklepy, więc 10 km do sklepu to ściema taka że aż boli. zresztą wszystko co piszesz ściemą śmierdzi, ale naiwni może się znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Dee napisał:

No ma zapalenie spojówek, a to jak wiadomo, najwyższa niepełnosprawność. W sumie to powinna jednak dostawać rentę za upośledzenie umyslowe

ma zapalenie spojówek dyskwalifikujące ją do podjęcia pracy zarobkowej, ale samochód może prowadzić stwarzając zagrożenie dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

pewnie Wyśza Szkola Robienia Hałasu, praca to mama 24h przy takich świetnich kwalifikacjach jak i doświadczeniu zawodowym miejsce zamieszkania jest sprawą drugorzędną, można pracować zdalnie pod każdą szerokością geograficzną

:D :D :D dobra zaorałyśmy jej już dvpe, czas iść do kolejnego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka

a ciekawe skąd masz ubezpieczenie zdrowotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
10 minut temu, Gość paulinka napisał:

a ciekawe skąd masz ubezpieczenie zdrowotne?

Jestem zarejestrowany w UP 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
13 minut temu, Gość gość napisał:

ma zapalenie spojówek dyskwalifikujące ją do podjęcia pracy zarobkowej, ale samochód może prowadzić stwarzając zagrożenie dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Pięknie

Samochód mam od 3 lat a zapalenie spojówek od niecałe pół roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
16 minut temu, Gość gość napisał:

robisz zakupy? a płacisz za nie? bo jak tu widzę to oczekujesz ze ludzie ci dadzą za darmo.

 

poza tym po wsiach też są sklepy, więc 10 km do sklepu to ściema taka że aż boli. zresztą wszystko co piszesz ściemą śmierdzi, ale naiwni może się znajdą

Tak place za zakupy po raz kolejny napisze ze brakuje mi na re rzeczy które podałam w pierwszej kolejności a na spożywcze artykuły mnie jeszcze stać. Tak na wsi i mnie jest jeden sklep gdzie jest drogo i bardzo mały wybór  więc wolę jechać Raz czy 2 w tyg do większego sklepu typu biedronka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×