Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyjmę pomoc

Przyjmę każda ilość ubranek kocykow pościeli pieluch pampersiw

Polecane posty

Gość Przyjmę pomoc
28 minut temu, Gość paulinka napisał:

to właściwie dlaczego nie możesz pracować przez dzieci czy chorobę mogę wiedzieć jakie masz wykształcenie i gdzie mieszkasz?

Przez dzieci i słabe zdrowie. Wykształcenie mam średnie mieszkam na wsi już pisałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa

Ale na zrobienie dzieci nie byłaś jakoś zbyt chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pampersy?na wsi mieszkasz, lato jest to w majtkach mogą biegać. W dawnych czasach pampersów nie było i kobiety i dzieci sobie radziły. Nie masz ubrań to przerób sobie swoje koszulki dla dzieci. Zapalenie spojówek też mi choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Samochód mam od 3 lat a zapalenie spojówek od niecałe pół roku 

to znaczy, że od ponad 6 miesięcy ryzykujesz zdrowiem pozostałych uczestników ruchu drogowego. moje gratulacje i rychłe kondolencje dla twojej rodziny gdyż takie igranie z losem musi się zakończyć tragedią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

to znaczy, że od ponad 6 miesięcy ryzykujesz zdrowiem pozostałych uczestników ruchu drogowego. moje gratulacje i rychłe kondolencje dla twojej rodziny gdyż takie igranie z losem musi się zakończyć tragedią

Rozrozjiasz słowa niecałe i ponad? Czy to dla ciebie to samo tepa krety ko? I nigdzie nie napisałam że podczas zapalenia spojówek jeżdżę samochodem. Czytanie ze zrozumieniem nie boli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

A ja nie pracuje bo nie mogę 

Dlaczego nie możesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Dlaczego nie możesz? 

Przeczytaj temat to się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Zdrowie mi nie pozwala 

To rentę masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djsjs
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego nie możesz? 

Zapalenie spojówek ma 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To rentę masz

Jak ci się nie chce czytać tematu to się nie wypowiadaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka

to lekarz nie potrafi wyleczyc zapalenia spojówek. wystarczy przemywać naparem z rumianku a jak nie to postaraj się o grupę inwalidzką i pojdziesz do pracy na jaka ci zdrowie pozwala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
3 minuty temu, Gość paulinka napisał:

to lekarz nie potrafi wyleczyc zapalenia spojówek. wystarczy przemywać naparem z rumianku a jak nie to postaraj się o grupę inwalidzką i pojdziesz do pracy na jaka ci zdrowie pozwala 

Poczytaj sobie co to jest przewlekłe zapalenie spojówek. A potem dyskutuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Poczytaj sobie co to jest przewlekłe zapalenie spojówek. A potem dyskutuj. 

Choroba wyleczalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Jak ci się nie chce czytać tematu to się nie wypowiadaj 

Będę sie wypowiadać bo to publiczne forum. 

I zrozum jedno jesteś nierobem. I to tego niemyślącym. Jak się nie ma warunków to się nie produkuje dzieci.

Mam wymagająca pracę ale wiesz co, w łazience mam zapas pampersow, wczoraj wywaliłam parę stów na ciuszki z zagranicy bo miałam kaprys. Na dzień dziecka wydam więcej niż ty w zasilkach wycuagniesz przez miesiąc.

Praca daje możliwości. Ty je dzieciom odbierasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Będę sie wypowiadać bo to publiczne forum. 

I zrozum jedno jesteś nierobem. I to tego niemyślącym. Jak się nie ma warunków to się nie produkuje dzieci.

Mam wymagająca pracę ale wiesz co, w łazience mam zapas pampersow, wczoraj wywaliłam parę stów na ciuszki z zagranicy bo miałam kaprys. Na dzień dziecka wydam więcej niż ty w zasilkach wycuagniesz przez miesiąc.

Praca daje możliwości. Ty je dzieciom odbierasz 

gdzie pracujesz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość paulinka napisał:

gdzie pracujesz?

 

W reklamie. Fajne, ale stresujące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

W reklamie. Fajne, ale stresujące 

co trzeba zrobic żeby dostać taka pracę, tylko szczerze? mam wyższe wykształcenie uważam się za osobę zaradną inteligentną ale nie mogę znaleźć lepszej pracy niż za 2100 a to jest dla mnie za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość paulinka napisał:

co trzeba zrobic żeby dostać taka pracę, tylko szczerze? mam wyższe wykształcenie uważam się za osobę zaradną inteligentną ale nie mogę znaleźć lepszej pracy niż za 2100 a to jest dla mnie za mało

Zaczęłam kilkanaście lat temu od asystentki i powoli awansowałam. Zrobiłam studia kierunkowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odezwij się na mejla, dam ci pracę zdalną. Możesz mieć zapalenie spojówek, mi to jako twojemu pracodawcy nie przeszkadza, serio, kolana też możesz mieć chore, to też nie problem i cię zatrudnię mimo twego stanu zdrowia. Potrzebuję kogoś do tworzenia tekstów synonimicznych, na początek umowa o dzieło, jak się sprawdzisz to pomyślimy o umowie o pracę. Wymagam znajomości angielskiego, perfekcyjnej znajomości poprawnej polszczyzny, umiejętności przyswajania nowych informacji, chęci do pracy. Dorobisz sobie.

E-mail: anna.jakuszewska@4color.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Zaczęłam kilkanaście lat temu od asystentki i powoli awansowałam. Zrobiłam studia kierunkowe. 

aaa po kilkunastu latach ja mam dopiero rok stażu pracy ale też chce dobrze zarabiać i to już bo życie ucieka a ja mam dość wegetacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Odezwij się na mejla, dam ci pracę zdalną. Możesz mieć zapalenie spojówek, mi to jako twojemu pracodawcy nie przeszkadza, serio, kolana też możesz mieć chore, to też nie problem i cię zatrudnię mimo twego stanu zdrowia. Potrzebuję kogoś do tworzenia tekstów synonimicznych, na początek umowa o dzieło, jak się sprawdzisz to pomyślimy o umowie o pracę. Wymagam znajomości angielskiego, perfekcyjnej znajomości poprawnej polszczyzny, umiejętności przyswajania nowych informacji, chęci do pracy. Dorobisz sobie.

E-mail: anna.jakuszewska@4color.pl

ja się zgłaszam na ochotnika 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Odezwij się na mejla, dam ci pracę zdalną. Możesz mieć zapalenie spojówek, mi to jako twojemu pracodawcy nie przeszkadza, serio, kolana też możesz mieć chore, to też nie problem i cię zatrudnię mimo twego stanu zdrowia. Potrzebuję kogoś do tworzenia tekstów synonimicznych, na początek umowa o dzieło, jak się sprawdzisz to pomyślimy o umowie o pracę. Wymagam znajomości angielskiego, perfekcyjnej znajomości poprawnej polszczyzny, umiejętności przyswajania nowych informacji, chęci do pracy. Dorobisz sobie.

E-mail: anna.jakuszewska@4color.pl

Niestety nie znam angielskiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Odezwij się na mejla, dam ci pracę zdalną. Możesz mieć zapalenie spojówek, mi to jako twojemu pracodawcy nie przeszkadza, serio, kolana też możesz mieć chore, to też nie problem i cię zatrudnię mimo twego stanu zdrowia. Potrzebuję kogoś do tworzenia tekstów synonimicznych, na początek umowa o dzieło, jak się sprawdzisz to pomyślimy o umowie o pracę. Wymagam znajomości angielskiego, perfekcyjnej znajomości poprawnej polszczyzny, umiejętnonia nowych informacji, chęci do pracy. Dorobisz sobie.

E-mail: anna.jakuszewska@4color.pl

proszę się ze mną skontaktować ja znam anielski i polski bardzo dobrze . paulina18.18@op.pl to mój adres e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Mam ciężka sytuacja finansowa mops pomaga mam zasiłki ale z tego się przeżyć nie są chcąc dzieciom zapewnić minimum. Pampersy oryginalne bo inne odparzaja i robią się bomble na pupę 

To polecam iść do pracy, wtedy będzie na wyprawkę dla bąbelka 😄 swoją drogą super odpowiedzialne decydować się na dziecko, gdy nie ma się warunków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Pampersy?na wsi mieszkasz, lato jest to w majtkach mogą biegać. W dawnych czasach pampersów nie było i kobiety i dzieci sobie radziły. Nie masz ubrań to przerób sobie swoje koszulki dla dzieci. Zapalenie spojówek też mi choroba...

Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariiOlla

Autorko a jaki nosisz rozmiar ubrań? Nie mam ubranek dziecięcych bo moje dzieci już są nastolatkami, ale mam mnóstwo swoich ubrań, same firmowymi, rozm S-M, chciałam je sprzedać na necie ale przeczytałam o twojej ciężkiej sytuacji i chce pomóc. Mam też firmowe buty, iphone'a 5 bo syn sobie sam zarobił i ma lepszego. Podaj adres e-mail, to się skontaktujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
5 minut temu, Gość MariiOlla napisał:

Autorko a jaki nosisz rozmiar ubrań? Nie mam ubranek dziecięcych bo moje dzieci już są nastolatkami, ale mam mnóstwo swoich ubrań, same firmowymi, rozm S-M, chciałam je sprzedać na necie ale przeczytałam o twojej ciężkiej sytuacji i chce pomóc. Mam też firmowe buty, iphone'a 5 bo syn sobie sam zarobił i ma lepszego. Podaj adres e-mail, to się skontaktujemy.

Podaj maila to się odezwę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gdzie w tym wszystkim jest ojciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez biedna i chora
2 godziny temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Tak place za zakupy po raz kolejny napisze ze brakuje mi na re rzeczy które podałam w pierwszej kolejności a na spożywcze artykuły mnie jeszcze stać. Tak na wsi i mnie jest jeden sklep gdzie jest drogo i bardzo mały wybór  więc wolę jechać Raz czy 2 w tyg do większego sklepu typu biedronka 

No ja nie rozumiem, mieszkam na wsi, nie pracuje więc założyłam ogródek, do lekarza jezdze regularnie, bo musze, jak jest cieplo to rowerem a zima ktos mnie podrzuci, do specjalistow mam dalej to jezdze najczesciej autobusem.  Wiekszosc osob na wsi robi duze to zakupy w najblizszym miescie, wiec bez problemu mozna z kims sie zabrac, tym bardziej, że masz tam rodzine, zreszta kobiecie samotnej z dziecmi zawsze chetnie pomoga nawet obcy. Jesli podejme prace, to pomysle o samochodzie,  w obecnej sytuacji to zbedny wydatek.

Pomysl, gdybys uprawiala wlasne warzywa, miala drob i zrezygnowala z samochodu miałabyś kase na pieluchy a w lumpeksie, na bazarku, czy nawet tanich sklepach kupiła posciel i ubranka. 

Jak ludzie zobaczyliby, ze masz checi to cos by od ciebie kupili (jajka czy owoce, nie kazdy ma na wsi swoje), jakas dorywcza prace dali czy to sprzatanie czy pomoc przy imprezach. U mnie na wsi byla kobieta w podobnej sytuacji, to dorabiala sobie sprzataniem, sprzedaza owocow w sezonie. Gdyby nie miala z kim dzieci zostawic to zawsze ktos z rodzony pomoze czy sasiedzi. Nigdy zadnych zebractw nie uskuteczniala a czworke dzieci sama wychowala.

Ja zyjac jak zyje krzywdze tylko siebie, ty dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ask
1 godzinę temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Niestety nie znam angielskiego 

I to jest właśnie przyczyną Twojej sytuacji - Tobie się nie chce pracować. Dostałaś gotową propozycję pracy, a nie chcesz nawet spróbować. Skąd wiesz, może wystarczą podstawy języka? A nie wierzę, że w szkole się nie uczyłaś. Ale po co próbować, lepiej biadolić, że się nie ma i niech mi dadzą. Dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×