Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyjmę pomoc

Przyjmę każda ilość ubranek kocykow pościeli pieluch pampersiw

Polecane posty

Gość ewaa
3 godziny temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

To się że mną zamień skoro lepiej Wieśz czy dam radę pracować czy nie 

Jak dałaś radę zrobić dziecko to musisz dać radę pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc

Pisałam już ale posty nie chcą się dodawać nie wiem czemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
18 minut temu, Gość gość napisał:

Gdzie w tym wszystkim jest ojciec?

W zakładzie karnym niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie niestety, tylko na szczęście. Przestępców należy izolować. A za kradzież batonika czy chleba do mamra nie wsadzają.

Dla mnie sytuacja jest jasna- rodzina patologiczna, ojciec w więzieniu, matką nie pracuję bo " ma zapalenie spojówek". Skoro nie masz zdrowia, pracy i pieniędzy to po cholerę zakładałas rodzinę?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor
3 godziny temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Mam zapalenie spojówek i problemy z nogami 

Chcesz to się chętnie z Tobą zamienię biorę twoje zapalenie spojówek,problemy z nogami a ode mnie w pakiecie dostajesz pracę na etacie i mojego przyjaciela nowotworka złośliwego....Pasuje Tobie....Wierz mi ja biorę w ciemno i nawet do tej twojej biedronki do pracy pójdę,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam cukrzycę, jestem po zawale a mam dopiero 56 lat. Mimo to pracuję zawodowo. Insulina w torebce, regularne wizyty u lekarza, farmakoterapia i da się. Ale trzeba jeszcze chcieć.

A co do tego, że masz dziecko- są żłobki, prawo jazdy masz. Też mieszkam na wsi, w promieniu 10 km jest ich kilka. Jako samotna matka z ojcem dziecka w więzieniu masz nawet pierwszeństwo przed uczciwymi obywatelami. Za moich czasów macierzyński wynosił 3 miesiące, płakałam jak oddawałam dziecko do żłobka ale wolałam to niż wgryzać zęby w tynk. Byłoby mi wstyd brać od ludzi za darmo jeśli mam dwie zdrowe ręce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, jeśli to autentyk to naprawdę rozwiązaniem jest praca. Dziecko ma rok, kosiniakowe się kończy. Pozostaje żłobek i praca. Mi też nie było łatwo wrócić po roku w domu, ale nie widziałam innego wyjscia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

Autorka nie pójdzie do żadnej pracy, bo jej się nie chce, jeszcze tego nie zauważyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja bym autorko a twoim miejscu wystąpiła do Zusu o orzeczenie że jesteś niezdolna do pracy. Skoro jesteś tak poważnie chora to na pewno ci dadzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesforny Dyzuu

A ładna jesteś? Może jakieś fotki? Nagraj mi filmik jakiś fajny do kupie ci paczkę pampersów i może rzucę jakimiś 10 zł ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ach te rady o zlobku dla autorki. Ja mieszkalam w duzym miescie gdzie prywatny zlobek to koszt 1200-1600zl a czlowiek zarobi max 2tys ale odjac dojazdy i ten zlobek to jaki to ma sens? Hop siup nie przyjma do zlobka zwykle od wrzewnia a jak macierzynskie konczy sie w maju to co zrobic? Bylam w takiej syruacji i dzwonilam po tych prywarnych zlobkach i nigdzie nie było miejsc ze dopiero przyjmuja od wrzesnia. Ludziom łatwo sie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ach te rady o zlobku dla autorki. Ja mieszkalam w duzym miescie gdzie prywatny zlobek to koszt 1200-1600zl a czlowiek zarobi max 2tys ale odjac dojazdy i ten zlobek to jaki to ma sens? Hop siup nie przyjma do zlobka zwykle od wrzewnia a jak macierzynskie konczy sie w maju to co zrobic? Bylam w takiej syruacji i dzwonilam po tych prywarnych zlobkach i nigdzie nie było miejsc ze dopiero przyjmuja od wrzesnia. Ludziom łatwo sie mowi

Czyli lepiej nic nie robić tylko żebry uskuteczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spulczuje ci autorko bardzo, też jestem w trudnej sytuacji, a na długi zamkli ci faceta? Bo mojego na 6 lat i nikt nie pomyślał o matce z dzieckiem że niema z czego żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobna sprawa
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Spulczuje ci autorko bardzo, też jestem w trudnej sytuacji, a na długi zamkli ci faceta? Bo mojego na 6 lat i nikt nie pomyślał o matce z dzieckiem że niema z czego żyć.

A on myslal jak popelnial przestepstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobna sprawa
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Spulczuje ci autorko bardzo, też jestem w trudnej sytuacji, a na długi zamkli ci faceta? Bo mojego na 6 lat i nikt nie pomyślał o matce z dzieckiem że niema z czego żyć.

Zreszta, zobaczcie jakie bledy i wszystko jasne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djsjs
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Spulczuje ci autorko bardzo, też jestem w trudnej sytuacji, a na długi zamkli ci faceta? Bo mojego na 6 lat i nikt nie pomyślał o matce z dzieckiem że niema z czego żyć.

Hahahhahahah, dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ach te rady o zlobku dla autorki. Ja mieszkalam w duzym miescie gdzie prywatny zlobek to koszt 1200-1600zl a czlowiek zarobi max 2tys ale odjac dojazdy i ten zlobek to jaki to ma sens? Hop siup nie przyjma do zlobka zwykle od wrzewnia a jak macierzynskie konczy sie w maju to co zrobic? Bylam w takiej syruacji i dzwonilam po tych prywarnych zlobkach i nigdzie nie było miejsc ze dopiero przyjmuja od wrzesnia. Ludziom łatwo sie mowi

chyba samotną matką nie jesteś?

dwie pensje po 2 tys daje 4 minus 1600 i macie nadwyżki ok. 2400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez biedna i chora
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ach te rady o zlobku dla autorki. Ja mieszkalam w duzym miescie gdzie prywatny zlobek to koszt 1200-1600zl a czlowiek zarobi max 2tys ale odjac dojazdy i ten zlobek to jaki to ma sens? Hop siup nie przyjma do zlobka zwykle od wrzewnia a jak macierzynskie konczy sie w maju to co zrobic? Bylam w takiej syruacji i dzwonilam po tych prywarnych zlobkach i nigdzie nie było miejsc ze dopiero przyjmuja od wrzesnia. Ludziom łatwo sie mowi

Ale na wsi bez problemu znajdzie sasiadke, ktora za niewielka oplate zaopiekuje się dziećmi, u mnie w co drugiej chalupie siedzi jakas babcia chętna do takiego zajecia. A jak ma rodzinę,  to moze i za dziękuję ktos jej pomoże. Ale autorka zadowolona, bo na jedzenie i  oplaty dostaje od roznych instytucji a rzeczy przemyslowe mysli, ze ludzie ot tak dadza, sobie i wlasnym dzieciom od ust odejmujac. A ludzie nie chcą dawać.

Gdyby jej sytuacja byla taka tragiczna, to we wlasnej wsi znalazlaby wsparcie, bo ludzie na co jak na co,  ale na dzieci zawsze dadza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mam gacha w ZK

Też mi zamkli faceta aautorko i cię rozumiem, ale lepiej nie pros tutaj o rzeczy, mi raz kafetarianki obiecały ciuszki za darmo, pieluszki, czekałam i czekałam a jak dostałam to husteczki mokrebyły niefirmowe, zamiast pampersów jakieś dady czy toujoursy, ubranka brzydkie, niemodne i niefirmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
5 minut temu, Gość Też mam gacha w ZK napisał:

Też mi zamkli faceta aautorko i cię rozumiem, ale lepiej nie pros tutaj o rzeczy, mi raz kafetarianki obiecały ciuszki za darmo, pieluszki, czekałam i czekałam a jak dostałam to husteczki mokrebyły niefirmowe, zamiast pampersów jakieś dady czy toujoursy, ubranka brzydkie, niemodne i niefirmowe.

A powiedz mi kochana z jaką częstotliwością jeździsz na widzenia do ukochanego?

Co jaki czas finansujesz mu wypiskę w kryminale z 500+ i kosiniakowego? Dobrze go tam karmią? Mój to o tyle dobrze, że przytył 5 kg.

Wreszcie jakaś bratnia dusza w temacie. Powoli traciłam wiarę w społeczność kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobna sprawa
49 minut temu, Gość Gośćgosc napisał:

Czyli lepiej nic nie robić tylko żebry uskuteczność?

Nie, nie lepiej, ale taki glos jak wyzej to glos rozsadku jednak. Zlobki, przedszkola, wszystko super, ale nawet za panstwowe sie placi, a wiesz, ze dziecko na poczatku potrafi chorowac pare mcy, tydzien w zlobku, 3 w domu. I jak ktos naprawde nie ma z kim zostawic dziecka, to moze jeszcze wg was ma na luzie z pensji placic niani? Ja bylabym za opcja, zebys autorko wlasnie np zaoferowala posprzatanie za pomoc, zrobila warzywnik itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
18 minut temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

A powiedz mi kochana z jaką częstotliwością jeździsz na widzenia do ukochanego?

Co jaki czas finansujesz mu wypiskę w kryminale z 500+ i kosiniakowego? Dobrze go tam karmią? Mój to o tyle dobrze, że przytył 5 kg.

Wreszcie jakaś bratnia dusza w temacie. Powoli traciłam wiarę w społeczność kafeterii.

To podszyw. Nie mam faceta w więzieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa
1 minutę temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

To podszyw. Nie mam faceta w więzieniu. 

A gdzie masz faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Podobna sprawa napisał:

Nie, nie lepiej, ale taki glos jak wyzej to glos rozsadku jednak. Zlobki, przedszkola, wszystko super, ale nawet za panstwowe sie placi, a wiesz, ze dziecko na poczatku potrafi chorowac pare mcy, tydzien w zlobku, 3 w domu. I jak ktos naprawde nie ma z kim zostawic dziecka, to moze jeszcze wg was ma na luzie z pensji placic niani? Ja bylabym za opcja, zebys autorko wlasnie np zaoferowala posprzatanie za pomoc, zrobila warzywnik itp.

Ale jej się nic nie chce, nie rozumiesz? Mieszka na wsi, gdzie w sezonie wiosenno- jesiennym można mieć własne warzywa i owoce, gdzie mogłaby pójść do kogoś na zbiory, czy cokolwiek innego i zarobić te parę groszy, gdzie mogłaby hodować kilka kur żeby mieć te kilka jajek, ale to wszystko wymaga choc minimalnego wysiłku i zaangażowania, a ona czeka aż ktoś jej da!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Mam ciężka sytuacja finansowa mops pomaga mam zasiłki ale z tego się przeżyć nie są chcąc dzieciom zapewnić minimum. Pampersy oryginalne bo inne odparzaja i robią się bomble na pupę 

To może byś odpieluszkowała któreś? I po co ci każda ilość pościeli i kocyków? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
6 godzin temu, Gość paulinka napisał:

 a jak nie masz ogródka to rób serwetki na szydełku a jak nie to maluj obrazy a jak nie to wyszywaj a jak nie to wyprowadzaj psy na spacer a jak nie to rób kwiaty z bibuły i sprzedawaj na olx możliwości jest sporo

5 godzin temu, Gość paulinka napisał:

to właściwie dlaczego nie możesz pracować przez dzieci czy chorobę mogę wiedzieć jakie masz wykształcenie i gdzie mieszkasz?

Ale jesteś podla. Jak tak czytam twoje komentarze to aż żal że nie masz serca. Ja rozumiem że dużo osób wyludza ale lepiej raz dbać niepotrzebnie niż potrzebujacemu odmowic. Po co komentowac w taki sposob i kogos ponizac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
3 minuty temu, Gość Xxx napisał:

Ale jesteś podla. Jak tak czytam twoje komentarze to aż żal że nie masz serca. Ja rozumiem że dużo osób wyludza ale lepiej raz dbać niepotrzebnie niż potrzebujacemu odmowic. Po co komentowac w taki sposob i kogos ponizac

Gdzie tu widzisz poniżanie lub podłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość Podobna sprawa napisał:

Nie, nie lepiej, ale taki glos jak wyzej to glos rozsadku jednak. Zlobki, przedszkola, wszystko super, ale nawet za panstwowe sie placi, a wiesz, ze dziecko na poczatku potrafi chorowac pare mcy, tydzien w zlobku, 3 w domu. I jak ktos naprawde nie ma z kim zostawic dziecka, to moze jeszcze wg was ma na luzie z pensji placic niani? Ja bylabym za opcja, zebys autorko wlasnie np zaoferowala posprzatanie za pomoc, zrobila warzywnik itp.

Wiesz co? Jak taka obyta jesteś to powinnaś się zorientować ile ona tej kasy ma. Kosiniakowe, 2razy 500+, alimenty z funduszu. Do tego pomoc żywnościową i kilka innych. Wychodzi na to, że może mieć na osobę więcej niż ja. I takie osoby ciągnące z miodu ile się da, jeszcze wyciągają łapska do pracujących ludzi. Bo 3 tys zasiłku to takie grosze, a zarobione 2 tysie, to niesamowity majątek. No Krezus jak jasna cholera jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
36 minut temu, Gość Gość Ewa napisał:

A gdzie masz faceta?

A jakie to ma znaczenie? Rozstalismy się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

To może byś odpieluszkowała któreś? I po co ci każda ilość pościeli i kocyków? 

Starsze jest odpieluchowanie a młodsze jeszcze nie ma roku. Pościel i kocyki dla dzieci się zawsze przydadzą bo się niszczą plamia. Kto ma dzieci ten by takich pytań nie zadawał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×