Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyjmę pomoc

Przyjmę każda ilość ubranek kocykow pościeli pieluch pampersiw

Polecane posty

Gość Gość

Chciałam ci pomóc i wysłać te firmowe ciuszki, ale jesteś niemiła i niegrzeczna, nawet nie podziękowałas tylko jeszcze wykazujesz postawę roszczeniową. Trudno, sprzedam na necie, ładnych parę stów zarobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
10 minut temu, Gość paulinka napisał:

autorka na każdą propozycję czy dobrą radę odpyskuje a nie po to ktoś ci dobrze radzi żeby ci zrobić na złość. skoro jesteś w takiej ciężkiej sytuacji to albo nie jesteś zaradna albo leniwa innego wyjścia nie ma. swoją postawą niestety udowadniasz że nie warto ci pomagać w żaden sposób.  owszem każdy może ci coś przesłać z rzeczy ale co to da? masz wystarczający dochód by jakoś przeżyć z dziećmi , na dodatek wszystko ciągniesz z socjalu a sama nic nie robisz. myślisz że inni są naiwni?  dobrze wyślę ci rzeczy dla dziecka mogę nawet kupić paczkę pampersów ale nie za darmo. zaproponuj mi co w zamian mogę od ciebie dostać. sorry ale za darmo nic nie ma mogłabyś wykazać się choć minimalnym wysiłkiem ze swojej strony

OK mogę Ci wysłać skrzynkę jabłek jeśli o rodzi mi Jabłonka w tym roku ewentualnie miskę wiśni jeśli szpaki nie zjedzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Chciałam ci pomóc i wysłać te firmowe ciuszki, ale jesteś niemiła i niegrzeczna, nawet nie podziękowałas tylko jeszcze wykazujesz postawę roszczeniową. Trudno, sprzedam na necie, ładnych parę stów zarobię.

No to trudno nie będę cię błagać o parę ciuszków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka

dobrze podaj mi meila to się z tobą skontaktuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
6 minut temu, Gość paulinka napisał:

dobrze podaj mi meila to się z tobą skontaktuję

A po ci mój mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 godzin temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Poczytaj sobie co to jest przewlekłe zapalenie spojówek. A potem dyskutuj. 

Takie zapalenie wystarczy przemywać naparem z czarnej herbaty. A druga sprawa, jak jesteś flejtuch, to pewnie w domu brud i smród, to nie jest dziwne, że spojówki cię swędzą. A może po prostu ściemniasz, albo masz alergię na pyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
10 minut temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

A po ci mój mail?

Bo CHCIAŁA ci POMÓC! Umiesz czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc
2 minuty temu, Gość Gośćgosc napisał:

Bo CHCIAŁA ci POMÓC! Umiesz czytać?

Gdyby chciala to by wyslala a nie doputuje sie o moje dane osobowe! Widac ze hejterka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
1 minutę temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Gdyby chciala to by wyslala a nie doputuje sie o moje dane osobowe! Widac ze hejterka i tyle

Jesteś ...em i to takim najwyższej klasy- gdzie ma ci  to głąbie wysłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
Przed chwilą, Gość Gośćgosc napisał:

Jesteś ...em i to takim najwyższej klasy- gdzie ma ci  to głąbie wysłać?

De/bilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

A adres mailowy to NIE SĄ DANE OSOBOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc

Gdyby chciala pomoc to by przywiozla je, a co z tego ze wysle jak na poczte nie dojde przeciez z 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

To podaj adres bo gdzie ma ci to wyslac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
2 minuty temu, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Gdyby chciala pomoc to by przywiozla je, a co z tego ze wysle jak na poczte nie dojde przeciez z 2 dzieci

Masz samochód 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

Aaa ma ci przywiezc ?  Gdzie ma ci to dostarczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc

Napisałam że do domu, jak nie umiesz czytac to wynos sie z tematu hejterko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Autorko, zapraszam Cię na zakupy do najbliższej galerii  w Twojej okolicy. Będziesz mogła wybrać w Smyku.wszystko , czego potrzebujesz dla dzieci, potem.zrobimy zakupy spożywcze i chemię.  Zostaw namiary na siebie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Przyjmę pomoc napisał:

Napisałam że do domu, jak nie umiesz czytac to wynos sie z tematu hejterko

Autorka ogólnie jest bardzo bezczelna, więc teraz nie będzie wiadomo, co podszyw, a co autorka. Pff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

Jesli to ma byc dostarczone do domu to podaj adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anawtylekkopana

Jesteście nieczułe. Nikt wam nie karze pomagać, autorka tylko zadała pytanie. Jeśli ktoś nie chce pomóc to niech tu nie zagląda. Nie każdy ma dobre plecy i koneksje żeby mieć dobrą pracę w urzędzie gminy. 

Autorko napisz do mnie na mejla: anawtylekkopana@buziaczek.pl to ci pomogę finansowo. Nie jestem zbyt bogata bo mało zarabiamy z mężem a mamy 4 dzieci, ale mamy odlozone 2 tysiące złotych i pomogę ci i dam ci te pieniądze, kupisz sobie pościel, pamperaki i co tam potrzebujesz. Jeśli jesteś z Dolnego Śląska to możemy też przyjechać z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmę pomoc

Za tysiące to ja sobie nawet do SPA nie pojadę i jak masz mi takie grosze dawać frajerko to lepiej zamilcz. Ja bym do pracy za grosze nie poszła mając dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

Ana -dlaczego uwazasz ze jestesmy nieczule ? Chcemy pomoc ale niewiemy jak to zrobic  bo autorka sie obrazila i nie poda maila wiec niech powie gdzie mam dostarczyc paczke z ubrankami dla dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteście nieczułe bo zamiast wysłać jej te ubranka to się wymadrzacie, żeby poszła do pracy czy załorzyła ogródek. Ona potrzebuje pomocy żebyście jej wysłali potrzebne rzeczy a nie ofert pracy czy dobrych rad.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jesteście nieczułe bo zamiast wysłać jej te ubranka to się wymadrzacie, żeby poszła do pracy czy załorzyła ogródek. Ona potrzebuje pomocy żebyście jej wysłali potrzebne rzeczy a nie ofert pracy czy dobrych rad.

 

dokładnie, zamiast od razu przygotowywać wysyłkę rzeczy i najlepiej jeszcze przelewy to wy tu z jakąś pracą wyskakujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W głowie się nie mieści że ludzie tracą czas na pisanie w prowopostach ,a na normalnie pytania i tematy nikt nie odpowiada , masakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

W głowie się nie mieści że ludzie tracą czas na pisanie w prowopostach ,a na normalnie pytania i tematy nikt nie odpowiada , masakra 

prowo są zabawniejsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 minut temu, Gość Anawtylekkopana napisał:

Jesteście nieczułe. Nikt wam nie karze pomagać, autorka tylko zadała pytanie. Jeśli ktoś nie chce pomóc to niech tu nie zagląda. Nie każdy ma dobre plecy i koneksje żeby mieć dobrą pracę w urzędzie gminy. 

Autorko napisz do mnie na mejla: anawtylekkopana@buziaczek.pl to ci pomogę finansowo. Nie jestem zbyt bogata bo mało zarabiamy z mężem a mamy 4 dzieci, ale mamy odlozone 2 tysiące złotych i pomogę ci i dam ci te pieniądze, kupisz sobie pościel, pamperaki i co tam potrzebujesz. Jeśli jesteś z Dolnego Śląska to możemy też przyjechać z mężem.

Praca w urzędzie nie jest zbyt dobrze opłacana. A tak w ogóle, to ty chyba jaja sobie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

I co napisala na maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anawtylekkopana
19 minut temu, Gość gość napisał:

Praca w urzędzie nie jest zbyt dobrze opłacana. A tak w ogóle, to ty chyba jaja sobie robisz.

No robię, myślałam, że to oczywiste😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anawtylekkopana

Napisala i z chęcią jej opowiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×