Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pan‌Tosziro

ALE PRAVIK MA BOL DU)PY ZE FORUMOWE PRZEGRYWY DOJRZEWAJA DO USTAWIENIA SIE W ZYCIU A ON NIE XD

Polecane posty

Gość Gość

A co to dopiero będzie jak inne przegrywy pójdą do pracy i kupią auto, będą mieli dziewczyny, a Przemek dalej będzie tkwił w miejscu! To go dopiero krew jasna zaleje

Gość OSZKAA
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A co to dopiero będzie jak inne przegrywy pójdą do pracy i kupią auto, będą mieli dziewczyny, a Przemek dalej będzie tkwił w miejscu! To go dopiero krew jasna zaleje

HAHAHA NA PEWNO SMAKOSZ KUPISZ AUTO TAK SAMO JAK KUPIŁEŚ SKUTER KTÓREGO NIKT NIE WIDZIAŁ BĘDZIESZ DO KOŃCA ŻYCIA GNIŁ U SZWAGRA W PIWNICY TAKA PRAWDA GRUBASIE

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

NA SZCZĘŚCIE NIGDY TO NIE NASTĄPI

Gość Esss5

Ja jestem w wieku przema. Nigdy nie miałem dziewczyny, przepracowałem tydzień w życiu i mogę wyjść po części z takiego stanu, o ile bym chciał. Samochód mógłbym kupić sobie za np 20 tysięcy. Ale czy to jest wyjście z przegrywu ? To jest normalne życie, plus opłaty i problemy na głowie. 

16 minut temu, Gość OSZKAA napisał:

HAHAHA NA PEWNO SMAKOSZ KUPISZ AUTO TAK SAMO JAK KUPIŁEŚ SKUTER KTÓREGO NIKT NIE WIDZIAŁ BĘDZIESZ DO KOŃCA ŻYCIA GNIŁ U SZWAGRA W PIWNICY TAKA PRAWDA GRUBASIE

Przemek to już jest naprawdę chore że ty wszędzie mnie widzisz... nic, tylko współczuć

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować