Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poeli

Spóźniający się okres i 3 negatywne testy

Polecane posty

Gość Poeli

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 12.04, do stosunku doszło 15.04 oraz 20.04. Podczas tego cyklu nie miałam charakterystycznego kłucia jajników w połowie cyklu, miałam za to wodniste upławy i lekki świat który po dwóch tygodniach minął. Moje cykle są nieregularne ale ostatecznio nie przekraczały 35 dni. 12.05 zaczęło boleć mnie podbrzusze jak na okres, dwa dni później byłam w podróży ale nie doszło do zmiany strefy czasowej. 

Na początku kwietnia, a więc przed ostatnią miesiączką przyjmowałam antybiotyk na zapalenie pęcherza.

Test wykonałam 20.05 (miesiąc po stosunku) - negatywny. Następne dwa dzisiaj czyli 22.05 - strumieniowy i plytkowy, negatywne. 

Od ponad tygodnia boli mnie podbrzusze i krzyż, szczególnie przy zginaniu nóg kiedy leżę. 

Czy testy robione po takim czasie mogły nie wykazać ewentualnej ciąży? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma ciąży.

A co ginekolog na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poeli

Jeszcze nie byłam na wizycie. Jutro zrobię betę i wtedy pójdę do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To wygląda na inne problemy niż ciąża. Dlaczego dopiero będziesz robiła betę. 

Dlaczego tyle z tym zwlekasz? Tak jak i z wizytą u lekarza skoro tyle czasu masz bóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flip

To na pewno nie jest ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poeli

Naczytałam się, że testy czasami nie wykrywają wczesnej ciąży. Chciałam dlatego trochę poczekać. Plus, że takie bóle to objawy ciąży.

To byłaby nieplanowana ciąża i już panikuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusia

Miałam to samo okres ostatni miałam 14  kwietnia następny powinnam dostać 11maja robiłam dwa testy i negatywne, dzisiaj byłam u lekarza który również na ta chwile wykluczył ciąże , z jajnikami i macicą wszystko Ok twierdzi ze to przez stres jeśli do 10 dni nie wystąpi miesiączka to znów mam się zgłosić do lekarza a po tygodniu znów dla pewności wykonam test . Idź do lekarza rozwiejesz wszystkie wątpliwości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusia

Dodam ze tydzień bolało mnie podbrzusze jak przy okresie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poeli

U mnie ból jest taki promieniujący, trudno określić czy to od krzyża czy podbrzusze... . Przyznam, że miałam ostatnio trochę stresów, ze zdrowym odżywianiem się też było słabo. Ogólne przemęczenie i ciągła zmiana środowiska. 

Ginekolog powinien zobaczyć już coś na USG w 5 tygodniu chyba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusia

U mnie to samo stres, wyjazd praca i możliwe ze od tego zawsze miałam regularny okres wiem co czujesz tez miałam kupę stresu przez to ze nie mam okresu a codziennie się czułam jakbym miała go za chwile dostać , lekarz mi powiedział ze wątpi aby to była wczesna ciąża ale żebym wykonała po paru dniach test bo jeśli bardzo wczesna to nie wykryje. Nie stresuj się bardzo prawdopodobne ze to przez stres 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusia

Zadzwoń do lekarza ze nie masz miesiączki a masz bóle powinien cię przyjść z dnia na dzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poeli

Mimo wszystko zrobię jutro betę. Tak dla pewności i bez względu na wynik pójdę do lekarza. 

Pisz jak będziesz coś wiedziała u siebie. Ja póki co jadę się gdzieś odprężyć bo zaraz zeswiruje. Na necie już nawet wyczytałam, że u niektórych testy dopiero 10. tydzień wykryły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusia

Tez na razie wyczekuje okresu jeśli za pare dni nie dostane wykonam znowu test chociaż wątpię ze jestem w ciąży skoro u lekarza nie wykryło . Tez muszę się odprężyć za dużo stresu ostatnio doskonale wiem jak się czujesz , ja dzisiaj zrobię ciepła kąpiel i spróbuje się odprężyć . Życzę wszystkiego dobrego odezwij się co i jak , będzie dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnsbsp

A nie bierzesz czasem luteiny albo nie brałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poeli

Jusia, trzymam kciuki żeby okres się pojawił. 

 

Luteinę brałam dwa razy w życiu, ostatni raz jakieś 7 lat temu (okres zatrzymał się na 3 miesiące).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aida

Hej, u mnie brak miesiączki spowodowany był torbielą na jajniku. Powinnaś iść do lekarza jak najszybciej, ciąża to raczej nie jest. Po takim czasie test juz by coś wykrył.

Nie ma co się martwić na zapas, bo pewnie nic poważnego, ale sprawdzić powinnaś. Więc nie rób badania tylko najpierw idź do lekarza, bo tak czy inaczej to z nim powinnas to skonsultować. A jak okaże się że jednak ciąża to przecież ginekolog to zobaczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I jak? Zrobiłaś betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poeli

Zrobiłam betę, o 16 powinien być już wynik. 

Wczoraj wybrałam się na dłuższy spacer i podbrzusze mnie już tak nie boli, krzyż też. Za to zaczęły mnie boleć  bardziej piersi ale po bokach  i tylko przy dotyku. Sprawdziłam wagę i schudłam 2 kg w ciągu tygodnia (nie miałam wcześniej nadwagi)  a odżywiam się tak samo... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poeli

Mam wyniki. Beta < 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusia

Czyli nie ma ciąży ? Mnie tez już nie boli podbrzusze ale okresu dalej brak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poeli

Wychodzi na to, że nie jestem w ciąży. Teraz tylko muszę iść do ginekologa sprawdzić co mi jest. 

Zrób betę Jusia, zapłaciłam 30 zł. Będziesz miała czarno na białym, a to dużo pewniejsze niż domowe testy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusia

Dzięki, a ty koniecznie do lekarza i daj znać, Myśle że stres zrobił swoje . Dam znać jak zrobię betę . Pozdrawiam trzymaj się i nie stresuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poeli

Dzięki, też się trzymaj 🙂 dam znać. Mam nadzieję, że to tylko stres a nie coś poważnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella

Brak okresu to nie tylko ciąża, to również zaburzenia hormonalne, wysiłek fizyczny lub stres. Jeśli doskwiera ci to bardzo to idź do lekarza, poza tym pomyśl nad urządzeniem do analizowania cyklu, ja używałam komputera cyklu myway i on skrócił czas oczekiwania na moją ciążę, dziś używam go jako naturalną antykoncepcję, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poeli

I jak Jusia? 

Byłam właśnie u lekarza. Nie zauważył żadnych zmian. Nie ma też pęcherzyka w jajnikach i wyraźne endometrium. Dostałam luteinę która mam przyjmować przez 10 dni, a za tydzień mam powtórzyć betę i dodatkowo sprawdzić poziom prolaktyny i tsh. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×