Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yvabka

Facet dochodzi sam... zanim go dotknę

Polecane posty

Gość Yvabka

Facet, z którym od dawna czujemy do siebie mięte i mega pociąg, ale dopiero od niedawna pozwalamy sobie na pieszczoty (tzn. ja jemu, on dawno przeszedłby do konkretów) potrafi dojść zanim go dotknę... Finiszuje po chwili całowania i pieszczenia mnie. 

W czym problem? 

To facet aktywny seksualnie, nie niewyrzyty małolat... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Yvabka napisał:

Facet, z którym od dawna czujemy do siebie mięte i mega pociąg, ale dopiero od niedawna pozwalamy sobie na pieszczoty (tzn. ja jemu, on dawno przeszedłby do konkretów) potrafi dojść zanim go dotknę... Finiszuje po chwili całowania i pieszczenia mnie. 

W czym problem? 

To facet aktywny seksualnie, nie niewyrzyty małolat... 

Przedwczesny wytrysk. Zaburzenie. Leczy się je farmakologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adams

Powody mogą być różne. Bardzo mu się podobasz. Może się też stresuje.

A jak próbujecie drugi raz to dalej jest tak samo? Czy wtedy może dłużej?

Jeśli będzie tak przez dłuższy czas, to powinien iść do psychologa/seksuologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Kononowicz

Szanowny Państwo, kochani moi
Kobieta jak tak żyje to sama wie co to jest seks i używa dla jego tylko kiedy on chce i ona chce.
I to musi być konkretny i okuratny człowiek. Nii taki co to tylko myśli o fiku miku tylko.
Może dać całusa i w policzek i w czoło, tak jak przykazał Chrystus Król Zbawiciel całego świata.
To co wszystko piszesz to jest śmiechu warte! Nii może być dla jego seksu jak nii okuratny jest.
Może ma dwie lewe rączki dostał on, to trzeba żeby dostał dobre rączki i nie używał olkoholu.
Dziękuję bardzo Tobie Panie Andrzeju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvabka
7 minut temu, Gość Adams napisał:

Powody mogą być różne. Bardzo mu się podobasz. Może się też stresuje.

A jak próbujecie drugi raz to dalej jest tak samo? Czy wtedy może dłużej?

Jeśli będzie tak przez dłuższy czas, to powinien iść do psychologa/seksuologa.

Nasza relacja jest mega trudna. Od dawna mamy na siebie ochotę, on jest zdecydowany, ja chcę, ale nie powinnam i nie potrafię odmówić namiętnych pocałunków, jego pieszczot (także oralnych), ale blokuję się przed stosunkiem. 

2 razy doszedł dzięki mojej ręce a ostatnio doszedł pieszcząc mnie. 

Tak się zastanawiam jak będzie dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adams
1 minutę temu, Gość Yvabka napisał:

Nasza relacja jest mega trudna. Od dawna mamy na siebie ochotę, on jest zdecydowany, ja chcę, ale nie powinnam i nie potrafię odmówić namiętnych pocałunków, jego pieszczot (także oralnych), ale blokuję się przed stosunkiem. 

2 razy doszedł dzięki mojej ręce a ostatnio doszedł pieszcząc mnie. 

Tak się zastanawiam jak będzie dalej. 

Jeśli dopiero zaczynacie, dałbym mu czas. Kiedy facet nie kocha się przez dłuższy czas (i nie zaspokaja się sam), po powrocie do seksu ma tak, że jest bardzo wrażliwy na różne bodźce. Zacząłbym się martwić, jeśli to trwałoby bardzo długo.

Jeśli też nie kochałaś się z nim, np. za drugim razem i nie wiesz, ile daje rady, to trudno powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvabka
3 minuty temu, Gość Adams napisał:

Jeśli dopiero zaczynacie, dałbym mu czas. Kiedy facet nie kocha się przez dłuższy czas (i nie zaspokaja się sam), po powrocie do seksu ma tak, że jest bardzo wrażliwy na różne bodźce. Zacząłbym się martwić, jeśli to trwałoby bardzo długo.

Jeśli też nie kochałaś się z nim, np. za drugim razem i nie wiesz, ile daje rady, to trudno powiedzieć.

Facet jest aktywny seksualnie. 

Uprawia regularny seks od 20 lat😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adams
2 minuty temu, Gość Yvabka napisał:

Facet jest aktywny seksualnie. 

Uprawia regularny seks od 20 lat😉

Poza Tobą chodzi z kimś do łóżka? To, że jest aktywny ogólnie, nie oznacza kiedy ostatnio spał z kimś. Tego nie da się domyślić z tego postu 🙂 Stąd to raczej kwestia, kiedy miał ostatnio partnerkę na dłużej. Albo czy się nie masturbuje tak, że bardzo szybko dochodzi - mógł się uzależnić od tej szybkiej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvabka
8 minut temu, Gość Adams napisał:

Jeśli dopiero zaczynacie, dałbym mu czas. Kiedy facet nie kocha się przez dłuższy czas (i nie zaspokaja się sam), po powrocie do seksu ma tak, że jest bardzo wrażliwy na różne bodźce. Zacząłbym się martwić, jeśli to trwałoby bardzo długo.

Jeśli też nie kochałaś się z nim, np. za drugim razem i nie wiesz, ile daje rady, to trudno powiedzieć.

Facet jest aktywny seksualnie. 

Uprawia regularny seks od 20 lat😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvabka
2 minuty temu, Gość Adams napisał:

Poza Tobą chodzi z kimś do łóżka? To, że jest aktywny ogólnie, nie oznacza kiedy ostatnio spał z kimś. Tego nie da się domyślić z tego postu 🙂 Stąd to raczej kwestia, kiedy miał ostatnio partnerkę na dłużej. Albo czy się nie masturbuje tak, że bardzo szybko dochodzi - mógł się uzależnić od tej szybkiej przyjemności.

Nie rozumiem Twojego pytania. 

Piszę, że jest AKTYWNY SEKSUALNIE i UPRAWIA REGULARNY SEKS. 

Jak pisałam że mną jeszcze seksu nie było, czyli chodzi do łóżka z kimś innym 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adams
Przed chwilą, Gość Yvabka napisał:

Nie rozumiem Twojego pytania. 

Piszę, że jest AKTYWNY SEKSUALNIE i UPRAWIA REGULARNY SEKS. 

Jak pisałam że mną jeszcze seksu nie było, czyli chodzi do łóżka z kimś innym 😉

Z tą inną osobą nie ma takich problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
14 minut temu, Gość Yvabka napisał:

Tak się zastanawiam jak będzie dalej. 

Dorośniesz to zauważysz o co w tym chodzi. Teraz jest tylko tak, że on Cię liże, Ty go -nie. Może ma grzyba tam, skoro wewnętrznie Cię odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvabka
6 minut temu, Gość Jan napisał:

Dorośniesz to zauważysz o co w tym chodzi. Teraz jest tylko tak, że on Cię liże, Ty go -nie. Może ma grzyba tam, skoro wewnętrznie Cię odpycha.

Hhaha 🤣

Dziękuję za analizę. 

Temat nie o tym. 

Już dawno dorosłam.

Ja też jestem aktywna seksualnie i liżę i jestem lizana na codzień. 

🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscgokkk

Nie dziw się że z żoną nie dochodzi A z Tobą- kochanką dochodzi. Logiczne że go bardziej podniecasz niż stara żona 😄 poczekaj trochę i mu przejdzie. Będzie mógł dłużej Cię pukać 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvabka
1 minutę temu, Gość Goscgokkk napisał:

Nie dziw się że z żoną nie dochodzi A z Tobą- kochanką dochodzi. Logiczne że go bardziej podniecasz niż stara żona 😄 poczekaj trochę i mu przejdzie. Będzie mógł dłużej Cię pukać 😘

Ale ze swoją stałą partnerką dochodzi. Ma zdrowy, regularny seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscgo

No chyba Ci mówię że z nią inaczej bo na stałe. Z toba też mu przejdzie jak trochę popuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

kobieto on jest tak napalony na Ciebie a Ty go powstrzymujesz nic dziwnego ze to napiecie szybko znajduje ujscie , on wie ze sexu nie bedzie to szczytuje po pocalunkach nawet haha ot cala filozofia...dzialasz na niego oj dzialasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Kononowicz

Szanowny Państwo
Ja wiem co to napalony, co to rozpalony, co to wszystko.
Jest take przysłowie... nii będzie mnie babcia uczyć co to dzieci robić.
Już od maleńkości mam na posesji piec kaflowy i trzeba rozpalać i dokładać do nii go.
Mój ojciec to był okuratny zdun, cały piec miał w jednym paluszku o takim o - co to teraz dzisiejsza młodzież niii wie co to hobok, co to homont i awrantus.
Dziękuję bardzo Panie Andrzeju Jarosławski!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×