Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dlaczego hejtowani są faceci którzy

Polecane posty

Gość Gość

z różnych powodów, bądź w wyniku splotu jakichś złych wydarzeń nie mogą mieć dziewczyny, wręcz skazani są na samotność? Przecież nie wszystko w życiu zależy od człowieka. Niektórzy będą sami do śmierci. Jeśli nie umiecie ich pocieszyć, przynajmniej nie krzywdźcie słowem. Los wystarczająco ich ukarał samotnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

z różnych powodów, bądź w wyniku splotu jakichś złych wydarzeń nie mogą mieć dziewczyny, wręcz skazani są na samotność? Przecież nie wszystko w życiu zależy od człowieka. Niektórzy będą sami do śmierci. Jeśli nie umiecie ich pocieszyć, przynajmniej nie krzywdźcie słowem. Los wystarczająco ich ukarał samotnością.

Też mnie to zastanawia i fajnie, że zadajesz to pytanie.

Dodam też, że są ludzie, którzy po prostu nie chcą nikogo mieć na stałe. Przegrywami nazywani są Ci goście, którzy nie oddali komuś połowy majątku, nie muszą znosić czyiś fochów i mogą spać w łóżku na skos. Trochę mnie to bawi, bo jak dla mnie przegrywami są faceci po ślubie. Taki świat, że bycie z kimś stało się obowiązkiem. Tak właściwie po co? Nie mam pojęcia.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Też mnie to zastanawia i fajnie, że zadajesz to pytanie.

Dodam też, że są ludzie, którzy po prostu nie chcą nikogo mieć na stałe. Przegrywami nazywani są Ci goście, którzy nie oddali komuś połowy majątku, nie muszą znosić czyiś fochów i mogą spać w łóżku na skos. Trochę mnie to bawi, bo jak dla mnie przegrywami są faceci po ślubie. Taki świat, że bycie z kimś stało się obowiązkiem. Tak właściwie po co? Nie mam pojęcia.
 

Ten co nie jest w stanie przekazać genów jest przegrywem bo nic po nim po śmierci nie pozostanie. To nie kwestia obowiązku tylko przetrwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Człowiek nikt napisał:

Ten co nie jest w stanie przekazać genów jest przegrywem bo nic po nim po śmierci nie pozostanie. To nie kwestia obowiązku tylko przetrwania.

To się nazywa selekcja naturalna. Niektórzy ludzie po prostu nie powonni przekazywać swoich genów.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Przed chwilą, Gość Człowiek nikt napisał:

Ten co nie jest w stanie przekazać genów jest przegrywem bo nic po nim po śmierci nie pozostanie. To nie kwestia obowiązku tylko przetrwania.

Znowu ten słaby troll, znany dobrze na kafe prowokator i do porzygu powtarzany przez niego tekst o genach. Zmień płytę albo idź przekazywać geny jakiemuś bazylowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość gość napisał:

Znowu ten słaby troll, znany dobrze na kafe prowokator i do porzygu powtarzany przez niego tekst o genach. Zmień płytę albo idź przekazywać geny jakiemuś bazylowi.

Prawda w oczy kole 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Prawda w oczy kole 

A w peesde cię nic nie kole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość gość napisał:

A w peesde cię nic nie kole?

Tylko tyle potrafisz napisać? Na randce kobiecie powiedziałbyś to samo? A potem się dziwicie, że nikt was nie chce... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A do przekazywania genów trzeba oddać komuś połowę majątku i znosić jego zachowanie codziennie? Chyba wam się coś pomyliło. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Chyba jeden drugiego hejtuje i wywiera jakąś tam presję, ewentualnie rodzina czasem tez tak robi... trzeba byc asertywnym w takich przypadkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

z różnych powodów, bądź w wyniku splotu jakichś złych wydarzeń nie mogą mieć dziewczyny, wręcz skazani są na samotność? Przecież nie wszystko w życiu zależy od człowieka. Niektórzy będą sami do śmierci. Jeśli nie umiecie ich pocieszyć, przynajmniej nie krzywdźcie słowem. Los wystarczająco ich ukarał samotnością.

Zdradzę Ci sekret. Problem nie leży w ludziach tylko w osobie samotnej. To ona czuje sie gorsza i to ona uważa, że jej czegoś brakuje. Często to właśnie osoby samotne wpędzają się w jakieś depresyjne stany i czują się gorsze od innych zamiast doceniać możliwości, które mają. Jaki?

1. Nieograniczony czas na realizowanie własnych pasji.

2. Możliwość uprawiania seksu z wieloma partnerami/ki

3. Spokojne wieczory

4. Brak awantur
5. Możesz zawsze zrobić sobie na obiad coś co lubisz i jak lubisz nie patrząc na drugą osobę.
 

Jest od groma zalet bycia samemu. Możesz je doceniać albo płakać w poduszkę, że malwinka ma zielony rower a Ty czerwony. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo większość samotnych wierzy że ich życie zacznie się naprawdę dopiero gdy będą kogoś mieli a to jest największa bzdura na świecie. Dopóki wy sami się nienawidzicie pràwiki to nie będziecie mieli nikogo. Dlatego jesteście tak żałosni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergus
1 godzinę temu, Gość Człowiek nikt napisał:

Ten co nie jest w stanie przekazać genów jest przegrywem bo nic po nim po śmierci nie pozostanie

Jeżeli zrobi coś dla społeczeństwa, nauki etc, to może coś po nim pozostać. Geny to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXX

Czyli przekazanie swoich genów i nazwiska to wielkie osiągnięcie? Buhahaha. 3-4 pokolenia po nas i tak każdy zapomni o naszym istnieniu (jeśli nie osiągniemy niczego wielkiego), a w przypadku nazwiska to i tak nie ma znaczenia, zwłaszcza w przypadku popularnych nazwisk tj. Nowak, Kowalski, Wiśniewski itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo większość samotnych wierzy że ich życie zacznie się naprawdę dopiero gdy będą kogoś mieli a to jest największa bzdura na świecie. Dopóki wy sami się nienawidzicie pràwiki to nie będziecie mieli nikogo. Dlatego jesteście tak żałosni. 

Coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć n

Bo prawdą jest że największa choroba która odpycha kobiety od mężczyzn nie jest wcale parszywy wygląd tylko ta cholerna nieśmiałość fobia społeczna, możesz być nawet przystojny ale mieć to cholerstwo w stopniu zaawansowanym to gwarantuję ci że nigdy nie przejdziesz stopnia zauroczenia do związku, bardzo często zdarzało się że laska z którą przez długi czas byłem dobrym przyjacielem tak se podbudowała ego na mojej nieśmiałości że stała się wręcz strasznie pewna siebie, dlatego nazywam siebie trenerem kobiet, bo w każdym przypadku (aż 5 razy bo jestem przystojny i wielokrotnie to słyszałem) przeciągałem bycie dobrym przyjacielem po kilkanaście miesięcy nie robiąc żadnego kroku do przodu , i te laski zwyczajnie się nudziły, a teraz wszystkie są bogate bo mają bogatych facetów, a były tylko trochę śmielsze niż ja. Także wszystkie tylko leczyły na mnie kompleksy. A ja zbyt bierny byłem i jestem nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem mężczyzna i akurat wiem dlaczego jest taki hejt na samotnych mężczyzn. Ale specyficznych samotnych mężczyzn. Mężczyzna powinien żyć tak jak chce, a przynajmniej dążyć do takiego stanu A nie poddawać się "splotom sytuacji ". I o to tutaj chodzi. Ty jesteś samotny nie dlatego że chcesz ale dlatego że musisz być samotny. Próbujesz to sobie tylko zracjonalizowac.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ty jesteś samotny nie dlatego że chcesz ale dlatego że musisz być samotny. Próbujesz to sobie tylko zracjonalizowac.   

Co to znaczy musi? Chodzi o samotność z przymusu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest jeszcze coś o czym nikt nie napisał - presja i wymagania wobec faceta. Facet "musi" mieć partnerkę, własne mieszkanie, samochód, prawo jazdy, zarabiać ileś tam, ogólnie być zaradny i oczywiście wygląd jak z żurnala. Bo inaczej to co to za facet. Co to innych obchodzi czy facet ma partnerkę czy nie, nie zrozumiem tej chorobliwej obsesji. Ja nie oceniam nikogo na podstawie partnera/partnerki, dzieci, zawarcia ślubu czy nie itd. Uznawanie kogoś za przegrywa tylko za to że jest samotny jest chore, a ten dureń co pie..oli tutaj co jakiś czas o tym przekazywaniu genów; jak Sebix i Karyna "przekażą" swoje geny na Brajanka i Dżesikę to są dopiero królowie życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

a ten dureń co pie..oli tutaj co jakiś czas o tym przekazywaniu genów; jak Sebix i Karyna "przekażą" swoje geny na Brajanka i Dżesikę to są dopiero królowie życia 🙂

Ten dureń to troll o wielu wcieleniach, ktoś pisał ostatnio, że to jakiś nawiedzony narodowiec. Tak że już parę osób poznało się na nim. Leczy swoje kompleksy atakując słabszych psychicznie, szczególnie prawiczków w trudnej sytuacji, załamanych nerwowo, choć sam rzekomo też jest prawiczkiem po 30 na utrzymaniu rodziców. Przechodzi różne fazy schizu. Od jakiegoś czasu prowokuje pisaniem o zafajdanych genach, na punkcie których najwyraźniej ma jakąś obsesję. Usiłuje wmówić bezdzietnym facetom przegryw życiowy tylko dlatego, że nie spłodzili bękarta. Że też mu się nie znudzi to trollowanie.... Widać chłopina nie ma nic lepszego do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pra.wi.k pod czterdziestkę
15 godzin temu, Gość gosć n napisał:

Bo prawdą jest że największa choroba która odpycha kobiety od mężczyzn nie jest wcale parszywy wygląd tylko ta cholerna nieśmiałość fobia społeczna,

Zgadza się. Mam to cholerstwo i jestem sam całe życie. Nie mam dosłownie nikogo. Po latach walki z fobią dochodzę do wniosku, że nie da się jej wyleczyć. Przez nią mam tylko zrujnowane zdrowie i wszystkie dziedziny życia. Czekam aż natura sama rozwiąże mój problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 godziny temu, marawstala napisał:

Chyba jeden drugiego hejtuje i wywiera jakąś tam presję, ewentualnie rodzina czasem tez tak robi... trzeba byc asertywnym w takich przypadkach 

Tak jak mara. Ona załatwia wszystko uśmiechem, dlatego jest najfajniejszą dziewczyną na forum 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kobiety przy 30 to stare panny i każdy przy stole tylko czeka by wypalić takie własnie zdanie. Myślę, ze każdy człowiek zasługuje na miłość.. to że choroba? to co z tego? Może brzmi to dość bajkowo, ale na prawdę tak myślę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, SoleMio napisał:

Myślę, ze każdy człowiek zasługuje na miłość..

Ja też tak sądzę, ale... życie jest niesprawiedliwe. To, czy doświadczymy miłości nie zależy tylko od nas. Można bardzo chcieć i się starać, stawać na głowie, ale gdy druga osoba nas nie chce, to cóż począć? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tak jak mara. Ona załatwia wszystko uśmiechem, dlatego jest najfajniejszą dziewczyną na forum 🙂

 

Na kowbojkach ten uśmiech był mylony z uposledzeniem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Ale dzieki .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to znaleźć dziewuchę, która nie jest upośledzona na umyśle 🙂 Niestety i takie się zdarzają, ale chyba więcej jest tych spoko dziewczyn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×