Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

kobieta wyzwala przy mnie takie emocje że normalnie ... ze strachu przy niej

Polecane posty

Gość gosc
Przed chwilą, Gość Księżycowy anioł napisał:

Wiesz?

tak wiem i takie forum to nie jej klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżycowy anioł
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

tak wiem i takie forum to nie jej klimaty

A  może ona szuka Ciebie na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne
2 minuty temu, Gość Księżycowy anioł napisał:

kiedyś mi durna wróżka przysłała esemesa o treści-,,On ucieka przed Tobą ,wyjedzie za granicę z kobietą,Ona go pragnie i chce stworzyć z nim związek ,to będzie wasz koniec .On będzie tęsknił za przyjaźnią z Tobą ale już nie chce się cofać.Nierozumiany przez rodzine i odrzucony przez miłość zamknie się w sobie. ''Czytam tu o uciekaniu i tak jakoś.....smutno

Mi tez jest smutno. Ale sa sprawy na ktore nie ma wplywu. 

Nic wiecej nie moge wiec odpuszczam. Nie przeskocze tego. Okazalo sie ze to ja jestem zbyt niska, krnabrna, podla i mam to na co zasluzylam. 

Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Księżycowy anioł napisał:

A  może ona szuka Ciebie na tym forum?

nie szuka, nie musi bo mamy kontakt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Księżycowy anioł napisał:

A  może ona szuka Ciebie na tym forum?

Jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

tak wiem i takie forum to nie jej klimaty

Mysle ze kazdemu kto ma jakies rozterki uczuciowe zdarza sie zaplatac na takie forum zwlaszcza jak pije kawe i mysli: ciekawe co u innych? A moze cos wyczytam jak oni sobie radza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak masz na imię?

Ja Doda nie kloda. 

A Ty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżycowy anioł
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak masz na imię?

jestem S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

nie szuka, nie musi bo mamy kontakt 

Macie kontakt i nie korzystasz bo nie wiesz czy One sie nie droczy tylko? Czy czemu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżycowy anioł
5 minut temu, Gość gosc napisał:

nie szuka, nie musi bo mamy kontakt 

macie kontakt? telefoniczny? autor mówił że nie ma numeru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżycowy anioł
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja M

Ja nie szukam żadnego M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Księżycowy anioł napisał:

macie kontakt? telefoniczny? autor mówił że nie ma numeru 

to byl podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżycowy anioł
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

to byl podszyw

a może jest was tu dwóch? ja nie mam numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

Powiedzial mi ze mnie nie kocha, po czym wyrwal mi z reki prezent mowiac ze to prezent wiec bierze i ze mnie nie lubi. A teraz wieczorami lezy sam oglada film % i glaszcze go, wacha myslac: mmm...dobrze ze chociaz mam cos od tego demona i oglada moje fotki myslac: ta kobieta wyzwala we mnie dzikie zadze ale przeraza mnie i nie chce byc jej zabawka, pewnie zaraz jej sie znudze i pojdzie do 1 z xxxx do wyboru, nie nie dzwonie. 

Heh ta kobieca wyobraznia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

Mysle ze gdyby nakarmil mnie pyszna kolacja wlasnej roboty, poglaskal po wlosach, dal caluski i przytulil mocno to zlagodziloby moja dzika nature i moze nawet mowilabym TAK, zamiast NIE i zyli bysmy dlugo i szczesliwie. 💔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

Nie powiem nie mialabym nic przeciw by rzucil sie na mnie ale przeciez mu tego nie powiem bo On uwaza ze kobiety maja byc skromne to nie mowie i udaje ze mam skromne mysli i nie sa brudne bo skąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę że każdy facet lubi gdy kobieta ma brudne myśli, ale tylko w jego stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Księżycowy anioł napisał:

a może jest was tu dwóch? ja nie mam numeru.

A jak ma na imię twój ukochany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

Podoba mi sie jego poczucie humoru, ma piekny usmiech, oczy, przyjemne cialo, jest schludny, zadbany, zorganizowany, troche wladczy, naprzemiennie z niesmialym, zalęknionym, pelnym obaw wrazliwym, delikatnym usposobieniem ktore pragnie uwagi, czulosci, uczuc, opieki, staran i poczucia iz jest jedyny i jako jedynemu jemu jest sie oddanym. Ogolnie jest to najcudowniejsza kompozycja jaka moglabym sobie wyobrazic w polaczeniu z pieknym cialem i cudownie caluje tak ze najchetniej wypozyczylabym go na 2 tyg z mozliwoscia przedluzenia 🙂

kocham go najbardziej na swiecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Myślę że każdy facet lubi gdy kobieta ma brudne myśli, ale tylko w jego stronę...

Jak sie zaprzyjaznialismy to nie byly brudne. Po 1 spotkaniu mialam ochote dac mu buziaka w policzek i go przytulic choc nigdy nie mam ochoty na to a on chcial bardziej zobowiazujacego buziaka i to bylo widac ale nie wypada no i w ogole grzecznie. Ale juz po tym spotkaniu mysli z kazdym dniem byly coraz bardziej brudne zwlaszcza ze presji nie robil

 To co mnie odrzuca to jest presja na cos wiecej. Ble

I sa takie bardzo brudne do tej pory a gdybysmy byli razem trudno byloby sie oderwac

Do kogos innego nigdy czegos takiego nie czulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

Dlatego moglby byc mezem. 

Ale coz jak czlowiek glupi i gnusny to teraz chodzi spac sam 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

A szkoda wtuliby sie we mnie i zasnelibysmy jak dwa sklejone cukierki 😞 chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

Tylko ze uczucie to jest jednostronne bo przeciez gdyby czul to samo to zdobylby sie na odwage i sprobowal raz jeszcze. A skoro nie robi tege to najwyrazniej nie koche mnie. 

Bywa i tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranoc
7 minut temu, Gość Paolinne napisał:

Tylko ze uczucie to jest jednostronne bo przeciez gdyby czul to samo to zdobylby sie na odwage i sprobowal raz jeszcze. A skoro nie robi tege to najwyrazniej nie koche mnie. 

Bywa i tak. 

Czego ma spróbować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

Mysle ze nie kochal mnie nigdy, na pewno nie tak jak ja jego i myslal ze to bedzie tak fajnie przygarnac mnie i gotowe. Ja przyjde, ugotuje, usmiechne sie, odloze na miejsce noz i widelec i szklanke i zawsze bede w dobrym humorze i wszystko bedzie mi sie podobac, pieknie sie wystroje wypachnie i nie bedzie nigdy zadnych problemow, nie rozchoruje sie i nie podniose glosu z frustracji i zaden facet nie podejdzie do mnie i bedziemy sobie w takiej sielankowej krainie na bezludnej wyspie tylko On i ja i zero reszty swiata ale tak jest tylko w filmach i kiedy przyszly problemy trudne do przezwyciezenia przeszkody On po prostu usiadl i pomyslal: tylko kasa mnie nie zdradzi, po co mi Ona przeciez moze mnie porzucic, pozbede sie jej bo jest problemem ktory mnie denerwuje. Nie jest jak lalka ktora sie usmiecha i spiewa kiedy wcisne guzik a miala taka byc przeciez i mowic: bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne
5 minut temu, Gość Dobranoc napisał:

Czego ma spróbować? 

Nie raczy podjac konstruktywnej rozmowy pt musze Ci o czyms powiedziec. Myslalem o Nas i chce Ci powiedziec, ze tesknie za Toba oraz chcialbym byc z Toba ale zapomnijmy o pzeszlosci i nie powtarzajmy tych bledow. Dajmy sobie szanse. Przesadzilem z zazdroscia i droczeniem nie ufalem Ci ale to juz przeszlosc. Doda wiem ze Ci zalezy ale jestes wybuchowa, wiec wyluzuj tez przeciez znasz mnie..i wiesz ze mi zalezy. Happy End

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

Ale to sie nie wydarzy bo on nie kochal mnie az tak, o ile w ogole mnie kochal. A pod ta jak On to ujal - piekna twarza - kryja sie problemy i chyba nie sadzil ze to zawsze bedziemy ze soba tylko.na dobre. 

Nie ma takiej obietnicy i slubuje Ci byc tylko na dobre. W razie problemow nie slubuje Ci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

Dobranoc

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

Poznaj drzewo po owocach.

Gdyby kochal mnie az tak- jak twierdzil czy chcial pokazac poprzez czyny - wszedlby w moje buty, przynajmniej sprobowalby. I wyobrazic sobie jak to jest byc mna. Chcialby to zrozumiec ze codziennie zmagam sie z przeszkodami, problemami, zawistnymi ludzmi, ludzmi, ktorzy chca uwiesc, ktorzy udaja zyczliwych, przeszloscia, hormonami - nie zapominajmy ze kobiety maja ZNP i tysiacem problemowych kwestii i mogloby sie okazac ze mam jego twarz i jestesmy tak naprawde tacy sami w srodku. Ale On nie chce mnie zrozumiec. Bo wygodniej jest spojrzec ze ktos ma po prostu bajkowe zycie i do wyboru do koloru odfajkowane wlozyc do szuflady z napisem: pusta lala co za duzo w tylku ma. 

Tak jest prosciej. Jak sie nie widzi problemu tzn ze go nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×