Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xxxxxx

Faceci jaka musi być kobieta żebyście chcieli ja utrzymywać?

Polecane posty

Gość Xxxxxx

Czy jest wogole taki typ kobiety który byście chcieli obsypywac prezentami i rozpuszczali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Musi być gotowa do glancowania B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

To jak się dobrze kocha jest miła i piękna to byście nie niej nie oszczedzali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Musi być pracowita,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Są 4 typy facetów. Jeden to sknerus, ktory wszystkiego żaluje , sknerus, ktory goni do pracy i wszystkiego żaluje, hojny, który nie chce by kobieta pracowała, hojny któremu wszystko jedno czy pracuje czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Polacy nie chcą kobiecie niczego fundować a jak już to wszystko marnej jakości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Musi być kobieca, rodzinna (W sensie lubić dzieci), romantyczna, seksowna, lubic prowadzić dom, posłuszna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Polacy nie chcą kobiecie niczego fundować a jak już to wszystko marnej jakości 

Może dlatego że i ty jesteś marnej jajkości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Może dlatego że i ty jesteś marnej jajkości...

Ja bym nie tknęła Polaka oni w ogóle nie są seksowni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Godc napisał:

Ja bym nie tknęła Polaka oni w ogóle nie są seksowni 

Niektorzy są. Nie przesadzaj. Najseksowniejszy w PL jest Radzimir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Niektorzy są. Nie przesadzaj. Najseksowniejszy w PL jest Radzimir.

Jak się lubi męskie żubry to być może i przystojni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak się lubi męskie żubry to być może i przystojni 

Niektórzy tak, niektórzy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bez przesady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brc

Tylko ostatni frajer utrzymuje. Baba dwie ręce do roboty ma jak każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość brc napisał:

Tylko ostatni frajer utrzymuje. Baba dwie ręce do roboty ma jak każdy.

A frajer do garów i prania swoich brudnych skarpet. Podzial obowiazkow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frnkewk

kobieca, rodzinna, w sensie lubić dzieci??  CO za ... to pisał.

                     Naucz sie ...u ze lubienie, nielubienie dziecie nijak sie ma do tego jaką sie jest matką, bo  instynkt przychodzi z czasem, pozatym CO za ...ne przekonanie że kobieta ma "LUBIĆ DZIECI".

                Kobieta może lubić kino, jedzenie i wycieczki a nie dzieci.  Mało znam kobiet które "lubią dzieci".

Dzieci są ogólnie bardzo różne i  normalnie niektóre się lubie inne nie. Lubienie dzieci przez kobiety to jakaś bzdura. Wiele kobiet ich nielubi. 

     A jeśli lubią to tak samo jaki facet, bo wypadałoby żeby facet też lubił dzieci.

                               Dobre zajmowanie się dzieckiem nijak ma się do "lubienia wogóle" A nieraz te najbardziej zaburzone lubią dzieci.

Już te wymagania wobec kobiet są denerwujace.

                   Niektórzy faceci bujają w obłokach i sądzą że kobieta to najświętrza maryja dziewica, kochająca bobasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość frnkewk napisał:

kobieca, rodzinna, w sensie lubić dzieci??  CO za ... to pisał.

                     Naucz sie ...u ze lubienie, nielubienie dziecie nijak sie ma do tego jaką sie jest matką, bo  instynkt przychodzi z czasem, pozatym CO za ...ne przekonanie że kobieta ma "LUBIĆ DZIECI".

                Kobieta może lubić kino, jedzenie i wycieczki a nie dzieci.  Mało znam kobiet które "lubią dzieci".

Dzieci są ogólnie bardzo różne i  normalnie niektóre się lubie inne nie. Lubienie dzieci przez kobiety to jakaś bzdura. Wiele kobiet ich nielubi. 

     A jeśli lubią to tak samo jaki facet, bo wypadałoby żeby facet też lubił dzieci.

                               Dobre zajmowanie się dzieckiem nijak ma się do "lubienia wogóle" A nieraz te najbardziej zaburzone lubią dzieci.

Już te wymagania wobec kobiet są denerwujace.

                   Niektórzy faceci bujają w obłokach i sądzą że kobieta to najświętrza maryja dziewica, kochająca bobasy.

Ej, ze ty nie masz instynktu macierzynskiego to nie znaczy ze kazda nie ma. Pisz tylko o sobie nie o wszystkich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frnkewk

Pomijając że bycie RODZINNYM się ma NIJAK do lubienia dzieci..

Wogóle taka cecha jak bycie rodzinnym nie istnieje, żeby zakadać rodzinę trzeba mieć gotowosć ew dobrego partnera, a nie BYĆ SOBIE OSOBA RODZINNĄ.

                         

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frnkewk

ja pisze o więksozście znajomych. Rzadko kiedy się spotyka takie co piszczą na widok bachorów to mit.

Większosc zaczyna lubić dzieci po ich urodzeniu tak samo jak ich partnerzy.

                  TY nie kojarzysz że lubienie dzieci a instynkt to dwie zupełnie różne sprawy.

Instynkt to chęć by mieć swoje. A lubienie dzieci ogólnie coś zupełnie innego.

Zejdź na ziemię, więszkosć moich znajomych nie piszczą na widok dzieci z zachwytu. Na ogół dopiero własne lubią ale to też nie reguła.  Po prostu nie znasz kobiet. 

                                                     TO jest obiegowa opinia że kobiety kochają dzieci.

Kobiety są wrażliwsze i mają więcej estrogenu i częściej siedzą w domu ale te co sikają z radości na widok cudzych dzieci wcale nie są w więksozści.

                           To tylko stereotyp, nieprawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
8 minut temu, Gość frnkewk napisał:

ja pisze o więksozście znajomych. Rzadko kiedy się spotyka takie co piszczą na widok bachorów to mit.

Większosc zaczyna lubić dzieci po ich urodzeniu tak samo jak ich partnerzy.

                  TY nie kojarzysz że lubienie dzieci a instynkt to dwie zupełnie różne sprawy.

Instynkt to chęć by mieć swoje. A lubienie dzieci ogólnie coś zupełnie innego.

Zejdź na ziemię, więszkosć moich znajomych nie piszczą na widok dzieci z zachwytu. Na ogół dopiero własne lubią ale to też nie reguła.  Po prostu nie znasz kobiet. 

                                                     TO jest obiegowa opinia że kobiety kochają dzieci.

Kobiety są wrażliwsze i mają więcej estrogenu i częściej siedzą w domu ale te co sikają z radości na widok cudzych dzieci wcale nie są w więksozści.

                           To tylko stereotyp, nieprawdziwy.

Kobieta która nie lubi dzieci to zmutowany babochlop pozbawiony delikatności i opiekuńczosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Musi być pracowita,.

To sobie znajdź brzydka, nie po to kobiety wydają krocie na pindrowanie się żeby facet im nawet nic nie postawił, dbanie o urodę to szukanie jak najlepszej partii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
1 godzinę temu, Gość brc napisał:

Tylko ostatni frajer utrzymuje. Baba dwie ręce do roboty ma jak każdy.

A ty masz sobie uciac siura urodzić dziecko i je wychować, nie zapominaj o praniu przepoconych skarpet żony gotowaniu i tego że masz się ładnie ubierać i wyglądać bo jak się roztyjesz to kopa za drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
10 minut temu, Gość frnkewk napisał:

ja pisze o więksozście znajomych. Rzadko kiedy się spotyka takie co piszczą na widok bachorów to mit.

Większosc zaczyna lubić dzieci po ich urodzeniu tak samo jak ich partnerzy.

                  TY nie kojarzysz że lubienie dzieci a instynkt to dwie zupełnie różne sprawy.

Instynkt to chęć by mieć swoje. A lubienie dzieci ogólnie coś zupełnie innego.

Zejdź na ziemię, więszkosć moich znajomych nie piszczą na widok dzieci z zachwytu. Na ogół dopiero własne lubią ale to też nie reguła.  Po prostu nie znasz kobiet. 

                                                     TO jest obiegowa opinia że kobiety kochają dzieci.

Kobiety są wrażliwsze i mają więcej estrogenu i częściej siedzą w domu ale te co sikają z radości na widok cudzych dzieci wcale nie są w więksozści.

                           To tylko stereotyp, nieprawdziwy.

Z twojego opisi wylania sie obraz psychologiczny twojej osobowosci. Nie lubisz dzieci i ich nie polubisz, mozesz jedynie TOLEROWAC swoje. Ale to nie znaczy, ze wszyscy tacy sa. Yak co sie tylko wydaje.Mierzysz swoja miarą, a to wadliwa miara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakiś babochlop nam się tutaj pojawił.:)

Poza tym każdy może mieć wymagania jakie chce.

Ty Po prostu będziesz musiała pracować bo nikt takiej nie chciałby utrzymywać 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frnkewk

Akurat chce mnie utrzymywać. I to niejeden. Ale nie o tym mowa.

              MI akurat dzieci są obojętne ale mam pełno znajomych które ich nie znoszą lub traktują  temat dzieci neutralnie.  Takich co "lubia dzieci" jest mniejszość. 

                Nie znasz kobiet i tyle. Popytaj koleżanek, czy każda kobieta kocha dzieci... jak mi nie wierzysz.

Kiedyś tam zejdziesz na ziemię, nie moja sprawa kiedy. W końcu zapoznasz bliżej parę "rodzinnych" "kobiecych"kobiet.  Pewnie jesteś bardzo młody  i serio w to wierzysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frnkewk

Akurat chce mnie utrzymywać. I to niejeden. Ale nie o tym mowa.

              MI akurat dzieci są obojętne ale mam pełno znajomych które ich nie znoszą lub traktują  temat dzieci neutralnie.  Takich co "lubia dzieci" jest mniejszość. 

                Nie znasz kobiet i tyle. Popytaj koleżanek, czy każda kobieta kocha dzieci... jak mi nie wierzysz.

Kiedyś tam zejdziesz na ziemię, nie moja sprawa kiedy. W końcu zapoznasz bliżej parę "rodzinnych" "kobiecych"kobiet.  Pewnie jesteś bardzo młody  i serio w to wierzysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieta na utrzymaniu, czytaj ... z długoterminowym kontraktem, musiałaby cechować się idealnym tyłkiem, zwężoną talią, ładnym biustem i podniecająca twarzą. Innych dziwek-utrzymanek (mniej jak 10/10) nie zaakceptowałbym.

Stawiam na 100% partnerskie relacje (jeżeli już jakieś, a raczej już nie...), gdzie dajesz tyle, ile bierzesz. W każdej możliwej międzyludzkiej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarosławski
8 godzin temu, Gość Xxxxxx napisał:

Czy jest wogole taki typ kobiety który byście chcieli obsypywac prezentami i rozpuszczali?

nawet miss świata bym nie rozpuszczał ani nie obsypywał prezentami, po prostu mam to w du/pie, a ci którzy to robią to de/bile i pieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość jarosławski napisał:

nawet miss świata bym nie rozpuszczał ani nie obsypywał prezentami, po prostu mam to w du/pie, a ci którzy to robią to de/bile i pieski

Bo Ciebie nadal matka utrzymuje. Więc logiczne, że nie byłbyś w stanie na kupienie prezentu komukolwiek. A o kobiecie możesz zapomnieć, została Ci tylko Twoja ręka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×