Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz

wstydzę się jej o tym powiedzieć

Polecane posty

Gość Łukasz

Moja dziewczyna zapytała czy mam jakieś fantazje i życzenia wstydzę się jej powiedzieć że mam fantazje żeby mi lizałA pupę czy jak jej to powiem to może się obrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDXD

moim marzeniem tez jest żeby dziewczyna lizała mi rowek i trzepała konika rączką ale jak jej to powiem to mnie rzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragon M

Laskę trzeba sobie wytresować , ja mojej powiedziałem - albo lizanko albo zapomnij o ślubie,i liże jak grzeczna sunia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Dragon M napisał:

Laskę trzeba sobie wytresować , ja mojej powiedziałem - albo lizanko albo zapomnij o ślubie,i liże jak grzeczna sunia. 

to współczuje stary,że wziąłeś sobie su/ke za laske..ja wolę mieć kobiete otwartą na wiele doznań,ale nie su/nie przelizaną przez połowę schroniska psów...w końcu musiała pewnie na kimś ćwiczyć,bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragon M

A mi taki układ pasuje ,także jestem zadowolony. 

Czasem tylko ją podrażnię umawiajac się z ładniejszą od niej laską ,żeby nie była całkiem pewna siebie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakie bzdety fantastow koniotrzepow. Dwa podszywy. Albo lepiej podszywy w jednej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Dragon M napisał:

A mi taki układ pasuje ,także jestem zadowolony. 

Czasem tylko ją podrażnię umawiajac się z ładniejszą od niej laską ,żeby nie była całkiem pewna siebie 🙂 

super,gratulacje wyboru drogi życiowej,nikogo i niczego w tym parszywym świecie nie można być pewnym;)

Rozumiem,że twa su/ka by mieć psa w domu każde upodlenie zniesie..ech te ...ane baby,dla kawałka ogona w domu zrobią wsjo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Dragon M napisał:

A mi taki układ pasuje ,także jestem zadowolony. 

Czasem tylko ją podrażnię umawiajac się z ładniejszą od niej laską ,żeby nie była całkiem pewna siebie 🙂 

Wnoszę z tego, że miłość jest obcym dla ciebie uczuciem. Współczuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Po co mu milość????ma siebie,to co najlepsze,milosc do samego siebie:))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Juz sobie wyobrazam jak wygladaja te desperadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×