Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gss

Czy to prawda ze kasjerzy z biedronki...?

Polecane posty

Gość Gss

Musza oddawac za swoje bledy w kasowaniu ze swojej pensji?

Np. Jak przez przypadek skasuja inny kod towaru albo policza np. O jeden produkt mniej?

Pytam z ciekawosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

A co w tym dziwnego? Praca z kasą to odpowiedzialnosc materialna, czy to sklep czy bank. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gss

No tak. Tylko jak dochodza do tego kto jak blad popelnil? Np. Jak skasuje o jedna mniej rzecz to skad sklep bedzie wiedzial ze jakis kasjer nie skasowal a nie ze jakis klient ukradl? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniej

Nie ma w biedrze czegoś takiego jak oddawanie z własnej kieszeni za cokolwiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odpowiadają za manko na kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powyżej 10 zł podpisują raport różnic ale nic po za tym. Żadnych pieniędzy nie oddaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pracowałam w mcdonaldzie w ostatnie wakacje. Tam było niestety tak, że trzeba było oddawać kasę jeśli się nie zgadzało.. Chyba 5 albo 10 zł można było się pomylić. Raz wydałam 20 zł za dużo i musiałam całe te 20 zł oddać 😞 Czyli 2 godziny za darmo pracowałam. Jedna laska z kolei została oszukana przez cygana. Tak strasznie kręcił, raz dawał wielkie banknoty 500 albo 200 zł, potem rezygnował i tak się dziewczyna zaplątała, że chyba ze 100 zł brakowało na kasie 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To jeszcze ja od tego mcdonalda.

Ogólnie to nie polecam nikomu pracy na kasie gdziekolwiek. Za duża odpowiedzialność, a zarobki marne. Już lepiej iść gdzieś na magazynie pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

W biedronce to jest nic. W banku jeśli zabraknie Ci 1 gr, to spisywany jest protokół, jest odpowiednia procedura i nazajutrz musisz oddać. A jeśli zostanie Ci cokolwiek na plus, to wszystko idzie w przychód oddziału. Fajnie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
56 minut temu, Lasunia napisał:

W biedronce to jest nic. W banku jeśli zabraknie Ci 1 gr, to spisywany jest protokół, jest odpowiednia procedura i nazajutrz musisz oddać. A jeśli zostanie Ci cokolwiek na plus, to wszystko idzie w przychód oddziału. Fajnie, co?

Z tym przychodem, gdyby szlo na konto pracownika, to bylaby zacheta do oszukiwania klienta. Znałam sklep, gdzie jeszcze po premii lecieli, jak byly nadwyzki w kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×