Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy facet który dowołał seks nie ma na mnie ochoty?

Polecane posty

Gość gość

Mieliśmy sie spotkać u mnie, ale nie było to możliwe, zaproponowałam, wiec żebyśmy pojechali autem w plener, na poczatku sie zgodzil, ale potem powiedzial, ze w aucie to on nie lubi bo niewygodnie, a poza tym moglibysmy sie zakopac w blocie i zebym dala znac kiedy mam wolna chate. Spotykamy sie na seks juz dlugo.

Znudzilam sie mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkakak

Ja tak zwodzę kochanka. 

Lubie całowanie i pieszczoty ale nie dopuszczam finału. 

Kochanek nie ma oporów dom mój/jego, auto, las, plener wszystko. Taką ma ochotę. Ja zawsze wymyślam, ale tak naprawdę to tylko preteksty i gdybym chciała już dawno byłoby po. Dla mnie to zabawa. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czyli gdyby mial ochote to spotkalalby sie mimo wszystko? Chcial spotkac sie w domu, ale kiedy mu powiedzialam, ze plener wchodzi tylko w gre to zmienil zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie tak, że on nie ma ochoty na sex z Tobą. Ma, ale w domu. A teraz znalazł jakąś inną laskę, która miała wolną chatę. Ale to może być taka zwykła „zapchaj dziura”, „towar zastępczy”. Nie martw się, jeszcze będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powiedział mi, że w aucie jest niewygodnie i kiedyś jak bedzie cieplo na dworze to seks w plenerze ok, ale nie teraz i ze pogoda na to nie pozwala bo jeszcze sie gdzies zakopiemy...

Myslalam, ze dla chcacego nic trudnego... namawial mnie na seks, ale chcial sie koniecznie spotkac u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegość

A ty lubisz jak jest niewygodnie? Też bym się nie zgodził na seks w aucie, gdyby była inna możliwość nawet innego dnia. Co w tym fajnego gnieść się w aucie, obijać sobie nogi, zrezygnować z minety (no bo jak?) czy innych pozycji. To ma przynosić radość, a nie mękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegość
40 minut temu, Gość Olenkakak napisał:

Lubie całowanie i pieszczoty ale nie dopuszczam finału. 

 

 

Masz jakieś choroby weneryczne, czy po prostu nie lubisz seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×