Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malwina

Zdradziłam chłopaka z obcojrajowcem

Polecane posty

Gość Malwina

Zdradziłam go miesiąc temu. Na służbowym wyjeździe, ze wspaniałym facetem, Tajwańczykiem, egzotyczna uroda, język. Ciągnęło nas do siebie już dawno ale ten wyjazd to był kosmos. Wróciłam, ale ciągnie mnie wciąż do mojego egzotycznego kochanka. Za dwa tygodnie znów się będziemy widzieć, piszemy czasem smsy od których kręci mi się w głowie. Nie wiem co mam robić. Może to nic złego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc prawda obcesowo

Zerwac z chlopakiem . Nie zasluguje na rogi. Jak chcesz to sie puszczaj jawnie lub ukrycie, ale chlopaka w to nie mieszak. Kto wie gdzie twoj tajwanczyk jeszcze wsadzal ? Mozesz chlopak sobie tego nie zyczy, nie chce obcowac w sposob posredni z toba , twoim tajwanczykiem i jego poprzednimi dziwami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tchórz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Ale on jest taki egzotyczny. Jak go widzę nie mogę zrobić kroku, nogi same się pode mną uginają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Malwina napisał:

Ale on jest taki egzotyczny. Jak go widzę nie mogę zrobić kroku, nogi same się pode mną uginają. 

No, ale co w związku z tym? Zerwij z chlopakiem i parz się dowoli ze swoim egzotikiem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, rozumiem Cię...byłam w podobnej sytuacji co Ty. Wbrew powszechnym opiniom Azjaci są najlepsi w łóżku. Nie da Ci tego Polak, Nie da Ci tego Murzyn, nie da Ci tego Latynos co może zaoferować Ci w łóżku egzotyczny skośnooki. Korzystaj! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

No, ale co w związku z tym? Zerwij z chlopakiem i parz się dowoli ze swoim egzotikiem 😂

Ale jak on wyjedzie, to co wtedy? Przecież muszę mieć jakieś wyjście awaryjne. Chłopak nie musi o niczym wiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Autorko, rozumiem Cię...byłam w podobnej sytuacji co Ty. Wbrew powszechnym opiniom Azjaci są najlepsi w łóżku. Nie da Ci tego Polak, Nie da Ci tego Murzyn, nie da Ci tego Latynos co może zaoferować Ci w łóżku egzotyczny skośnooki. Korzystaj! 

Wszystkich miałas ? Latino, czarny, polak , azjata czy po polaku i azjacie  strzelasz w ciemno? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Malwina napisał:

Ale jak on wyjedzie, to co wtedy? Przecież muszę mieć jakieś wyjście awaryjne. Chłopak nie musi o niczym wiedzieć. 

A chcialabys zeby twoj chlopak supial z tobą i np. z czarną, ktora sypiała wczesniej z tuzinem innych czarnych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Autorko, rozumiem Cię...byłam w podobnej sytuacji co Ty. Wbrew powszechnym opiniom Azjaci są najlepsi w łóżku. Nie da Ci tego Polak, Nie da Ci tego Murzyn, nie da Ci tego Latynos co może zaoferować Ci w łóżku egzotyczny skośnooki. Korzystaj! 

Dokładnie. Dobrze, że chociaż Ty mnie rozumiesz. Seks z azjatą to jak jazda windą do nieba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Wszystkich miałas ? Latino, czarny, polak , azjata czy po polaku i azjacie  strzelasz w ciemno? 

Wielu mężczyzn poznałam, wielu mężczyzn kochałam, wielu mężczyzn w łóżku miałam, lecz przy Azjacie zostałam, bo był najlepszy. Od czadu do czasu skocze do łóżka innemu skośnookimu, bo Nie mogę się im oprzeć. Dlatego korzystaj! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Facetów trzeba zdardzac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

On jest taki boski w łóżku. Do tej pory nie mogę się otrząsnąć po seksie z nim. Jak się jechaliśmy to aż widziałam gwiazdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina
Przed chwilą, Gość Malwina napisał:

On jest taki boski w łóżku. Do tej pory nie mogę się otrząsnąć po seksie z nim. Jak się jechaliśmy to aż widziałam gwiazdy. 

Kochaliśmy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy

Ja mojego jelenia zdradziłam z Mulatem. To byl qrwa seks życia. Do tej pory go wspominam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Zobacz na jutubie "Magdalena Żuk pisana cyrylicą".

Ta Rosjanka pojechała do Egiptu i też zdradziła -tylko za DOLARY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teraz tylko pod skośnookim chce jęczeć z rozłożonymi ramionami i nogami całe dnie i noce, tak mnie napalają. Ich oczy są skośne, więc moje piski będą mega głośne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Chce nosić jego nasienie w moim łonie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
7 minut temu, Gość Malwina napisał:

Chce nosić jego nasienie w moim łonie 

Hahahahahahahahahahahaha jaki czub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofelia

Zdrada nigdy nie jest dobra i oszukiwanie chłopaka jest nie fair. Obcokrajowiec może wyjechać? Trudno, trzeba brać na siebie konsekwencje swoich wyborów. Etycznie jest wybrać jednego, to być może nie będzie łatwe, ale nie jesteś dzieckiem, trzeba umieć w imię moralności postawić sobie pewne ograniczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina
4 minuty temu, Gość Xxxxxx napisał:

Hahahahahahahahahahahaha jaki czub

Chciałabym bardzo mieć takie małe, urocze, żółte, skośnookie dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I co zaraził cię wenerykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

I co zaraził cię wenerykiem?

Lizał moją cìpkę całą noc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czukwe bukwe

Wez rozbieg i ...nij barana w sciane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina
29 minut temu, Gość czukwe bukwe napisał:

Wez rozbieg i ...nij barana w sciane.

On jest egzotyczny jak ananas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Polki bardzo lubią patologie, nie od dzisiaj to wiadomo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina
1 minutę temu, Gość Koneser napisał:

Polki bardzo lubią patologie, nie od dzisiaj to wiadomo. 

Mmm... uwielbiam jego piekne, żółte, zadbane ciało i skośne oczy. Jak tylko o nim  pomyślę robi mi się mokro.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godv

Teraz każdy zdradza to normalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O zgrozo.

Ja piernicze, kolejny temat zalozony przez koniotrzepa by miec okazje powyzywac Polki. Te tame tematy, zmienia sie tylko kolor skory. Ten sam glupkowaty styl. Pozniej zlatuja sie inne koniotrzepy i maja pozywke, zeby chociaz na chwile poczuc sie lepszymi. Inne osoby tez to zauwazyly.Zenyjace jak facet nisko potrafi upasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×