Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mam dość meza

Polecane posty

Gość Gość

Cały czas ma tylko wymagania wobec mnie. Sam z siebie nie daje nic. Oboeje pracujemy a mimo to cały dom i wszystko z nim związane jest na mojej głowie.Dzis mnie wkurzył przeszedł po 20 i domaga się jaśnie pan kolacji .Sam rączek nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

odstaw od tyłka to się weżmie za robotę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz to, na co pozwalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

On jest tak nauczony z domu z tym że jego matka całe życie nie pracowała.Tak może i tak sobie pozwoliłam miarka się przebrała bo w drugą stronę tonie działa.Ostatnio spailo mi  się światło w aucie mimo że potrafi wymienić to jak zwykle usłyszałam jutro ,więc podjechałam do mechanika .A ja mimo że dziecko i praca to jeszcze mam mu podać śniadanie obiad i kolację wyprać posprzątać.Mam go dość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Najlepszy sposób to powoli przestawac to wszystko robić. Wiadomo zrobi się syf ale warto. Najpierw zapomnieć pozmywac, kupić coś, iść wcześniej spać, aż sam zauważy że coś sieć dzieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

i co podałas ta kolacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wkurzyłam się mam dość że traktuje mnie jak służącą też ma ręce i może zrobić.sobie kolacjeMoje koleżanki często chwała sie że mąż coś im ugotował zrobił śniadanie a mój co .bic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

koleżanki często chwała sie że mąż coś im ugotował zrobił śniadanie 

CHWALĄ się??? Ja pierniczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wkurzyłam się mam dość że traktuje mnie jak służącą też ma ręce i może zrobić.sobie kolacjeMoje koleżanki często chwała sie że mąż coś im ugotował zrobił śniadanie a mój co .bic

bo robisz wszystko za niego. Czesto jest tak,ze maz miga sie od obowiazkow domowych, wykonuje je "zaraz albo za chwile" i kobieta leci robic to za niego,bo bedzie szybciej,a on sie ociąga,a facet sie do tego przyzwyczaja.I pozniej budzisz sie majac wszystko na głowie,a facet nie bedzie ci wyrywac mopa jak widzi,ze sobie radzisz. Ja sie czasem na tym lapie, ze znow zajelam sie wszystkim i zaczynam znow dzielic sie obowiazkami.Kobiety zapedzaja sie w tym organizowaniu,sprzataniu i nadskakiwaniu wszystkim,a mezczyzni sa wygodniccy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana

Nie raz trzeba iść na kompromis, tacy są mężczyźni. Kobiety są niewdzięczne, wiem sama po sobie....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Roksana napisał:

Nie raz trzeba iść na kompromis, tacy są mężczyźni. Kobiety są niewdzięczne, wiem sama po sobie....

 

hahaha, walnelam stonke. Co to znaczy kompromis wg ciebie , jacy sa mezczyzni i za co taka kobieta ma byc wdzieczna? ze moze mu kapcie przyniesc?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana

Dziewczyny takie jest życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana

Powiem tak: mężczyźni są niereformowalni. Myślałam, że mój były mąż to leń a tutaj okazuje się, że są jeszcze gorsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana

Praca, usługiwanie i ciepłe kapcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana

Za to dostajemy doskonały seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Roksana napisał:

Dziewczyny takie jest życie

Czyli jakie że mam nadskakiwac mężowi i być happy. W dupie mam takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czyli jakie że mam nadskakiwac mężowi i być happy. W dupie mam takie życie

dokladnie. Na co komu rodzina w takim wypadku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
51 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ostatnio spailo mi  się światło w aucie mimo że potrafi wymienić to jak zwykle usłyszałam jutro ,więc podjechałam do mechanika .

Mechanik przyjął Loda, czy 50 za usługę?

Nie potrafisz zmienić żarówki to i nie potrafisz ugotować smacznego obiadu. Co z ciebie za żopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana

To zmień to i oczekuj też od niego czegoś. Każdy powinien mieć jakieś obowiązki no. zakupy, niech Cię odciąży. Ja byłam służąca przez 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzątaj tylko za sobą, rób swoje pranie i rób tylko sobie posiłki. Jak nagle czystych gaci zabraknie a w brzusiu będzie pusto to się obudzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana

Warto zrobić coś dla siebie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana
1 minutę temu, Użytkowniczka napisał:

Sprzątaj tylko za sobą, rób swoje pranie i rób tylko sobie posiłki. Jak nagle czystych gaci zabraknie a w brzusiu będzie pusto to się obudzi. 

Nie obudzi się, uwierz ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

z czym się obudzi? że żonie odwala? wtedy to już się będziecie mogły szarpać o alimenty, tak przynajmniej postąpi mąż z godnością gdy z żony nie będzie już pożytku jako gospodyni domowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polki są trochę emocjonalnie niezrównoważone. wpierw robią wszystko aby facet je w sposób kontrolowany uwiódł (tzn. wybiera mężczyzne, który ją wybierze) i był skłonny stworzyć z nią dom, a później się okazuje, że temat ją przerasta i o ten dom nie potrafi zadbać. To nie zakładajcie domów i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

trzeba było stworzyć związek z Holenderką to byś miała wymarzone 50/50 a nie zawróciłaś dvpe Polakowi i teraz serwujesz mu festiwal pretensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Polki są trochę emocjonalnie niezrównoważone. wpierw robią wszystko aby facet je w sposób kontrolowany uwiódł (tzn. wybiera mężczyzne, który ją wybierze) i był skłonny stworzyć z nią dom, a później się okazuje, że temat ją przerasta i o ten dom nie potrafi zadbać. To nie zakładajcie domów i tyle

O dom ma dbać dwie osoby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Użytkowniczka napisał:

Sprzątaj tylko za sobą, rób swoje pranie i rób tylko sobie posiłki. Jak nagle czystych gaci zabraknie a w brzusiu będzie pusto to się obudzi. 

A ty spłacaj tylko swoje długi a nie siostry i jej gacha!

Najpierw zrób porządek w swoim patologicznym domu z narkomania a dopiero potem pouczające innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

hehehe,chyba kogoś poniosło...

u mnie jest tak,że ja robię wszystko, w sensie dbam /sprzątam dom,samochód,sprzęty ale wszystko jest tylko moje ,tylko na mnie, własność mam na wszystko prawnie ustaloną a wszystko kupił i dalej bedzie kupowal oczywiście tylko za gotówkę on 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Gość Gość napisał:

A ty spłacaj tylko swoje długi a nie siostry i jej gacha!

Najpierw zrób porządek w swoim patologicznym domu z narkomania a dopiero potem pouczające innych!

Po pierwsze nie mam długów.

Po drugie to nie moja siostra.

Po trzecie to tylko "rodzinna" pomóc

Po czwarte fajnie wiedzieć że twoje życie jest takie nudne aby ustawiać ludzi w internecie

Po piąte nie pouczam tylko daje radę. Przeszkadza ci to?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Roksana napisał:

Nie obudzi się, uwierz ... 

To pogadaj z nim. Coś musi zadziałać. A jak nic nie pomoże to albo żyj tak dalej albo się z nim rozstań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×