Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycu xddd

Pennywaise ,Birbant,Okonek,Elsie,Ata-ata ,Harmonik wybieram was xddd

Polecane posty

Gość Cycu xddd

Proszę potwierdzić że tutaj jesteście i że już tutaj zaczęliście przesiadywać xd Będzie fajnie będziemy sobie opowiadać dowcipy jak co rano ,ata ata powie nam jakie mamy dzisiaj święto ,pennywaise będzie pewnie jak zwykle krytykował księży i kościół ,okonek doda na dobranoc jakiś humor ,elsie będzie dodawała jak co rano jakieś kawały i dzieła sztuki xd pewnie będzie też jakiś quiz i zagadki od bingoli i dla nadprzyrodzonych będzie jak zwykle polecał nowe filmy do obejrzenia xd jeszcze zapewne będzie znowu okonek pisał kalendaria historyczne co było w historii danego dnia xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pennywaise, Birbant, Okone

Hm cycu to nie brzmi dumnie i poważnie. Co czuć i widać po tekstach takiego oszołoma. Idz ty lepiej do normalnej pracy, zamiast tu przesiadywać i się rozklejać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Pennywaise, Birbant, Okone napisał:

Hm cycu to nie brzmi dumnie i poważnie. Co czuć i widać po tekstach takiego oszołoma. Idz ty lepiej do normalnej pracy, zamiast tu przesiadywać i się rozklejać

Jakiś ból zadka go gnębi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytakiewicz

przylezą tu szybciej niż myślimy zanudzeni w swoim kółku lizodupów i adoratorów a tam nawet nie mogą trolować bo u szczerego są  bardziej kontrowani niż na innych forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Nie mam zadnego bólu zadka .Sam jestes oszołom deklu juz widac po tobie kolejny pytamek z elity wielki królewicz być może lepsza klasa co czuje sie wielki od innych .No i co ci przeszkadza mój stary post ? Jak nie macie tutaj zamiaruc siedziec to po co tutaj wchodzicie żeby jeszcze sprawdzic czy jednak nie da sie tutaj zrobic waszego nowego placu zabaw ? Co was obchodzi co tutaj kto siedzi ? Po czym wnioskujesz czy ktos ma prace albo nie ma ? Co ci do mojego nicku taka postac z serialu Cycu xd Ja tam pisze tutaj co chce a wy tylko swoje przez całe lata jedno I to samo wałkujecie jakby wam sie płyta zacieła. To jak ktoś jest dla was gorszy to co wy jakies jestescie vipy czy nadludzie ? Niby napisze coś śmiesznego i zaraz oszołom to wy tam na pytamy nie piszecie czasem ironicznych tematów ? Gardza tym forum a nadal tutaj wchodza .Ja tylko pisze co mnie denerwuje w forum pytamy wy jestescie oszołomami bo nic wam do mózgu nie dociera .Jak dla was wrzucanie na forum pytamy kalendariium historycznego nie jest troolingiem albo wrzucanie kawałów jakis z rana to jest trooling ale wy i tak musicie tworzyc swoja klike i robic to samo dziecko z downem prędzej by zrozumiało że pytamy to strona do udzielania porad albo jak ktoś ma jakiś problem ktoś chce żeby mu pomóc a nie kącik dla srarych emerytów co maja sie za lepszych jeszcze powiedza bo my jestesmy madrzy bo to portal dla inteligentnych nie dla ciebie xd tak jasne pewnie wielka inteligencja dodac dowcipy z rana albo jakie mamy swieta czy jaki film obejrzec na wieczór .Ale do was jak do sciany a sciana swoje .

Z wami to jakbym mówił do kukły wy macie w ogóle tam mózg ? Nie rozumiecie jednej podstawowej rzeczy że pytamy to nie portal do dodawania kawałów był albo do pisania kalendarium historycznego to nie temu służył ten portal on miał być od pomagania i udzielania porad innym . No ale starsze grono zrobiło z niego swoje centrum rozrywki .Każdy ma was słuchac bo wielce mądrzy a inne to nie znaja sie .Chyba sami jestescie oszołomami co robia wyżej niż tyłek maja innych maja za podludzi.Zachowujecie sie jak rozpieszczony szczeniak co jest z bogatej rodziny i wszystko jest złe tylko ja sie licze .Co wy jestescie w czym niby lepsi co wy tam wniesliscie na to forum ? Dla mnie nic tam nie pomogliscie nikomu ani nic nie doradziliscie bo szanujecie tylko siebie i swoja klike .Tylko wy tam macie prawo pisac swoje inteligentne dyrdymały .No śmiech na sali inteligencja wielka co psuje to forum nic nie wnoszącymi postami .Co to jest portal do miłego spędzania czasu czy do porad ? Ale lepiej myślec bo jaki ten gosciu ma problem ? A no mam bo akurat wy nie pomogliscie nikomu na pytamy waszev tematy sa o niczym istotnym ,brak w nich jakiejkolwiek logiki .Robicie tylko tam szambo dla niby inteligentów .Polecam założyć dla tych ludzi forum naukowe bo jak takie jestescie wszechwiedzące.Dziecko z autyzmem szybciej by pojęło że te pytamy to działało tak jak chciało bez żadnych ustalonych zasad tylko jak sie podoba to emerytom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Do was nic nie dociera odkad pytam sie was bando pajaców pytamy miało byc forum od wrzucania kawałów albo jakis tematów typu jakie mamy święto albo jaki film obejrzec na wieczór ? To bylo forum do pomagania do udzielania porad dla ludzi co maja problemy i chca porady .Ale wy tego  nie możecie zrozumieć ? Tylko czuć sie lepsi i wielce mądrzy ? Niby co tam takiego wniesliscie w ten portal ile tam pomogliscie osobom ilu doradziliscie ? Co niby tam daliscie dobrego w te pytamy poza swoim koncikiem zabaw i rozrywka dla emeryta ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×