Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agatkaczepek

Dzisiejszy outfit foto

Polecane posty

Gość 43 cm
Przed chwilą, Agatkaczepek napisał:

Czemu to wyzywasz on dba o mnie utrzymuje I mnie wozi samochodem 😊 teraz mi załatwił pn

A kupuje Ci drogą biżuterię i kosmetyki?  jakbym był kobietą i facet chciałby mnie dotknąć to musiałby na początek kupić pierścionek z brylantem.  I wozić Lexusem lub Porsche Caymann.  Za żetony i grosze to może się oddawać jakaś noxa a nie kobieta na poziomie.  

Gość 43 cm

Kiedyś zestaw biżuterii kolczyki naszyjnik I bransoletkę 5 lat temu A pierścionka nie noszę w ogóle xd nie lubie

Czyli 5 lat już Cię bzyka za grosze oj Agatka czemu się nie cenisz przecież nie jesteś noxa 😕

Gość 43 cm
3 minuty temu, Agatkaczepek napisał:

Chyba przesadzasz xd

Nie, mężczyzna na poziomie to by Agatke obsypał złotem i klejnotami.  

Nie mówiąc już o złotych jednorożkach dla Agatki... 

Gość 43 cm
38 minut temu, Agatkaczepek napisał:

Chyba przesadzasz xd

Nie chcesz głupia to żyj w biedzie

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość 43 cm napisał:

Agatka Ja bym Ci kupował najlepsze torebki Louis Vuitton i Wittchen.  Lecz dopiero po ślubie 😛

A z czego Ty byś jej kupował jak Ciebie matka utrzymuje? Może z renty? 

Już dawno jestem w 0racy 2 h minimum 2szystko przgotowywuje:/ A w poniedziałek będę robić nowy buty sałatkowy bo jakoś grubas powiedziałaś jest nudne xd niepotrzebnie mowilam  haha 

Już dawno jestem w 0racy 2 h minimum 2szystko przgotowywuje:/ A w poniedziałek będę robić nowy buty sałatkowy bo jakoś grubas powiedziałaś jest nudne xd niepotrzebnie mowilam  haha 

A TO MÓJ OUTIFT http://pokazywarka.pl/39g7c1/

Ostatni raz ci piszezastanow się nd soba bo ja niemam zamiaru 9gldac członków nie Ani si mnie to w ogóle  ja pracuje i niemoge sie denerwowac bo musze byc urocza w pracy 😕 a tak pozatym dostałam pn  😄 mam teraz obywatelstwo szwedzkie I polskie 

• Like 1

Dnia 23.05.2019 o 16:51, Agatkaczepek napisał:

Jaki cudny zestaw 🌹Bardzo mi się podobają wszelkie delikatne, pastelowe klimaty w tym sezonie ☺️ Ta biała koronka i kurteczka jeansowa super wyglądają razem zestawione ☺️ Aż mi narobiłaś ochoty na taki top, u mnie pewnie do jakiejś ołówkowej spódnicy, bo nie mam spodni, ale spoko mogłoby to wyglądać ☺️ Napiszę Ci na priv jak wrzucać całe foto jak chcesz ☺️

Jaki cudny zestaw 🌹  Bardzo mi się podobają wszelkie delikatne, pastelowe stylizacje w tym sezonie ☺️  Ta biała koronka i jaśniusieńka  kurteczka jeansowa super wyglądają razem zestawione   ☺️ Aż mi narobiłaś ochoty na taki top, u mnie pewnie do jakiejś ołówkowej spódnicy, bo nie mam spodni, ale spoko mogłoby to wyglądać ☺️   Napiszę Ci na priv jak wrzucać całe foto jak chcesz ☺️

Gość Gość
Dnia 1.06.2019 o 20:14, Nymphette napisał:

Jaki cudny zestaw 🌹  Bardzo mi się podobają wszelkie delikatne, pastelowe stylizacje w tym sezonie ☺️  Ta biała koronka i jaśniusieńka  kurteczka jeansowa super wyglądają razem zestawione   ☺️ Aż mi narobiłaś ochoty na taki top, u mnie pewnie do jakiejś ołówkowej spódnicy, bo nie mam spodni, ale spoko mogłoby to wyglądać ☺️   Napiszę Ci na priv jak wrzucać całe foto jak chcesz ☺️

Podobają ci się podarte spodnie? Outfit dla biedaków.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować