Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorota

46 lat mam szansę poznać kogoś wartościowego?

Polecane posty

Gość Dorota

Tak jak w temacie, Tymbardziej że w pracy nie mam szans poznać kogokoleiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek

kto to wartościowy i co ty osobiście wnosisz do takiego układu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Wy sobie wymyslacie a to do zwiazku a to prawdziwego itp itd, facet wyczuje jak kobieta ma wyobrazenia bo za duzo pyta. Ty masz i ja mam jak sie bardzo chce, a nie czeka i nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitmo

Panna szuka księcia bo co innego, czy starsza tym więcej wymagań bo palma odbija z braku bolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bill
22 minuty temu, Gość Dorota napisał:

Tak jak w temacie, Tymbardziej że w pracy nie mam szans poznać kogokoleiek

do czego ci ten facet potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość Dorota napisał:

Tak jak w temacie, Tymbardziej że w pracy nie mam szans poznać kogokoleiek

Gdy ktoś kocha różę której jedyny okaz znajduje się na jednej z milionów gwiazd wystarczy mu na nie spojrzeć aby być szczęśliwym. Mówi sobie: Na którejś z nich jest moja róża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja lubie tak, ze po prostu kobieta chce gadac, widziec sie, znac sie, miec kontakt. Nie szukajac jakiego przymiotnika o powaznym brzmieniu w kims. Nie wyobrazam sobie usiasc na lawce i wyskakuje mi z tekstem, ale ty jestes wartosciowy. Ucieklbym po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość Dorota napisał:

Tak jak w temacie, Tymbardziej że w pracy nie mam szans poznać kogokoleiek

Moj znajomy klient w wieku 55+ odszedl od zony i zwiazal sie z czterdziestka, maja razem 4- letniego syna. Podobno sa szczesliwi, tak wiec w kazdym wieku mozna jeszcze kogos znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość Dorota napisał:

Tak jak w temacie, Tymbardziej że w pracy nie mam szans poznać kogokoleiek

Moj znajomy klient w wieku 55+ odszedl od zony i zwiazal sie z czterdziestka, maja razem 4- letniego syna. Podobno sa szczesliwi, tak wiec w kazdym wieku mozna jeszcze kogos znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zależy jaki twój status. Jeśli stara panna to szczerze wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Zeby poznac, nie mozna byc zbyt powaznym, myslacym, oczekujacym, planujacym, przepytujacym. To wszystko psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Po co mi ktoś? Po prostu rozstałam się po kilkunastoletnim związku, syn już dorosły. Co dla mnie znaczy wartościowy? Tzn dla mnie Normalny mężczyzna, który nie oszukuje, nie zdradza. Ja potrafię kochać kogoś, tak myślę więc nie jest tak, że tylko coś oczekuje od innych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
2 minuty temu, Gość Dorota napisał:

Po co mi ktoś? Po prostu rozstałam się po kilkunastoletnim związku, syn już dorosły. Co dla mnie znaczy wartościowy? Tzn dla mnie Normalny mężczyzna, który nie oszukuje, nie zdradza. Ja potrafię kochać kogoś, tak myślę więc nie jest tak, że tylko coś oczekuje od innych 🙂

Ok, ale nigdy nie mow tego przy kims, nie opisuj na portalu, mnie to zniecheca ;). Jak masz otwarte serce, na pewno masz szanse poznac, nizaleznie od wieku. Masz sie tylko zachowywac na luzie i nie chciec nic powaznego, tzn nie pokazywac, nie mowic o tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
34 minuty temu, Gość Onsam napisał:

Ja lubie tak, ze po prostu kobieta chce gadac, widziec sie, znac sie, miec kontakt. Nie szukajac jakiego przymiotnika o powaznym brzmieniu w kims. Nie wyobrazam sobie usiasc na lawce i wyskakuje mi z tekstem, ale ty jestes wartosciowy. Ucieklbym po tym.

Miałam na myśli coś podobnego, normalny związek, ale uczciwy, bez jakiś gierek czy oszukiwanie. Po prostu aby szczęśliwie sobie żyć i się wspierać wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

Ok, ale nigdy nie mow tego przy kims, nie opisuj na portalu, mnie to zniecheca ;). Jak masz otwarte serce, na pewno masz szanse poznac, nizaleznie od wieku. Masz sie tylko zachowywac na luzie i nie chciec nic powaznego, tzn nie pokazywac, nie mowic o tym lepiej.

Nie chce korzystać właśnie z żadnych portali, rozumiem że zbyt poważnie to zabrzmiało 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Spoko, tu mozesz pisac i o kims takim marzyc, mi tez sie marzy taka ktosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Sama nie wiem dlaczego tu napisałam, nie siedziałam w tym temacie a dziś coś pokusiło, spodziewałam się raczej jakiejś jazdy w moją stronę, że właśnie księcia z bajki może szukam lub się w ty lku przewraca. A ja po prostu chce komuś dać trochę mojego szczęścia, bo mimo że obecnie jestem sama, to nie znaczy że jakaś nieszczęśliwa czy desperatka. Znam trochę życie noooo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak szybko po rozstaniu chcesz sie pakowac w innego faceta ? Po co ci on? Wszyscy tacy sami a moze byc jeszcze gorszy od tamtego. Nie ufaj facetom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscooo

Skoro raz wpakowalas sie w gowno to i zawsze tak juz bedzie. Albo gorzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tak szybko po rozstaniu chcesz sie pakowac w innego faceta ? Po co ci on? Wszyscy tacy sami a moze byc jeszcze gorszy od tamtego. Nie ufaj facetom. 

Nooo z pół roku już minęło i tez się zastanawiałam czy warto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
2 minuty temu, Gość Goscooo napisał:

Skoro raz wpakowalas sie w gowno to i zawsze tak juz bedzie. Albo gorzej. 

Dlaczego tak sądzisz? Jakieś związki są chyba szczęśliwe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

poniewaz takie jest zycie , skoro rozpadnie sie malzenstwo to juz nigdy nie bedziemy szczesliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O malzenstwo trzeba walczyc a tobie i mi juz nigdy sie nie ulozy, wiem co mowie, kazdy nastepny byl coraz gorszy , ostatni byl alkoholikiem i juz zadnego miec nie bede. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc uwazaj

Daj sobie spokoj z nimi jakis czas  a tymbardziej nie szukaj tutaj nikogo. Tutaj nie ka dobrych mezczyzn, nie szukaj w necie . Tutaj mozna jedynie zrelaksować sie i pogadac o glupotach. Dobrze ci radze. Nie spieprz sobie zycia jeszcze bardziej tak jak ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
3 minuty temu, Gość Gosc uwazaj napisał:

Daj sobie spokoj z nimi jakis czas  a tymbardziej nie szukaj tutaj nikogo. Tutaj nie ka dobrych mezczyzn, nie szukaj w necie . Tutaj mozna jedynie zrelaksować sie i pogadac o glupotach. Dobrze ci radze. Nie spieprz sobie zycia jeszcze bardziej tak jak ja. 

Wlasnie, ze są, a kto jaki jest trzeba poznac a nie uogolniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sa szczesliwe zwiazki jesli obojgu zalezy i sa mądrzy :) i dla ktorych najwazniejsza jest rodzina dlatego wazne jest by dobrego czlowieka wybrac a to proste nie jest bo nie wiesz jakim naprawde koleś sie okaze pozniej . Na poczatku sie starają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

OnSam ty napewno dobry nie jestes :) juz twoj sposob pisania wskazuje na to wiec sie nie wysilaj. 

Do autorki - nie ufaj facetom na kafe , dobrze radze ... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

OnSam ty napewno dobry nie jestes :) juz twoj sposob pisania wskazuje na to wiec sie nie wysilaj. 

Do autorki - nie ufaj facetom na kafe , dobrze radze ... ....

A gdzie są dobre kobiety? 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscooub

Jesli facet pisze ze jest wartosciowy tzn ze nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscooub

Teraz rozmawiamy o facetach a nie kobietach , temat zalozyla kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×