Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorota

46 lat mam szansę poznać kogoś wartościowego?

Polecane posty

Gość Dorota
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

OnSam ty napewno dobry nie jestes 🙂 juz twoj sposob pisania wskazuje na to wiec sie nie wysilaj. 

Do autorki - nie ufaj facetom na kafe , dobrze radze ... ....

Raczej nie spodziewałam się, że tu kogoś poznam, ale dziękuję. Pozatym ja jestem szczęśliwa i bez mężczyzny, jak już pisam, to nie desperacja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wątpię czy nie desperacja. Tak sobie tłumacz . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby rządzą

i koniec równości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
2 godziny temu, Gość Dorota napisał:

Tak jak w temacie, Tymbardziej że w pracy nie mam szans poznać kogokoleiek

To gdzie ty pracujesz, jesteś operatorem dźwigu??? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wątpię czy nie desperacja. Tak sobie tłumacz . 

Hmm, no nie wiem. Interesują się mną znajomi koledzy, ale zajeci. Myślę że gdybym była taka zdesperowana to poszłabym w taki układ licząc na nie wiem co... W takim wypadku to wolę być sama 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Samo przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Samo przyjdzie 🙂

Dzięki, miłego wieczoru 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Być moze uchroniłam Ciebie przed bestiami z kafeterii. :) ..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Być moze uchroniłam Ciebie przed bestiami z kafeterii. 🙂 ..... 

Haha, kto wie, dzięki wielkie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex

Do autorki - wydajesz się miła sympatyczna kobieta, co ty robisz na kafe, chyba chłopa tu nie szukasz na litość bosko, matuchno. W tej czelusci zła itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alison
40 minut temu, Gość Alex napisał:

Do autorki - wydajesz się miła sympatyczna kobieta, co ty robisz na kafe, chyba chłopa tu nie szukasz na litość bosko, matuchno. W tej czelusci zła itd

Mimo tego całego hejtu i złośliwości na pewno jest tu całe mnóstwo wspaniałych ludzi, jednak nie napisałam tu w celu poznania kogoś, ot tak, fajnie też popisać na poziomie i wymienić się jakimiś doświadczeniami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widać żeś spoko, znajdziesz kogoś na pewno, Tylko nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc moze faktycznie napisz jakie wartości są ważne dla Ciebie. Ludzie to samo określenie różnie interpretują.Np.dla mnie wartością jest inteligencja,kultura,umiejętność wysłuchania,brak przerostu ego,odpowiedzialność,(za siebie,umiejętność ponoszenia konsekwencji swoich działań,bez szukania ewentualnych winnych)Każdy popełnia błędy,każdy jest tylko czlowiekiem.Napisz co TOBIE jest potrzebne.Gdyz dla  czesci ludzi wartosc oznacza dobrą sytuacja materialna i piękna otoczka niestety ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alison
3 godziny temu, Zoja napisał:

Czesc moze faktycznie napisz jakie wartości są ważne dla Ciebie. Ludzie to samo określenie różnie interpretują.Np.dla mnie wartością jest inteligencja,kultura,umiejętność wysłuchania,brak przerostu ego,odpowiedzialność,(za siebie,umiejętność ponoszenia konsekwencji swoich działań,bez szukania ewentualnych winnych)Każdy popełnia błędy,każdy jest tylko czlowiekiem.Napisz co TOBIE jest potrzebne.Gdyz dla  czesci ludzi wartosc oznacza dobrą sytuacja materialna i piękna otoczka niestety ale tak jest.

Oczywiście, że nie kasa czy jakieś udawanie dobre wrażenie. Jak już wyżej napisałam wartościowy to dla mnie przede wszystkim lojalny, normalny, nie jakiś lach czy oszust 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

Po ch/uj ci problemy tepaku? W zyciu pod zadnym pozorem nie mozna uzalezniac niczego od czyjegos widzimisie. Lepiej byc samemu i pozyc 50 lat dluzej a nie uzerac sie i stresowac. Hehehe ale pranie mozgow dziala i pajace mysla ze jakas "milosc" da im szczescie a jest wrecz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Gość Alison napisał:

Oczywiście, że nie kasa czy jakieś udawanie dobre wrażenie. Jak już wyżej napisałam wartościowy to dla mnie przede wszystkim lojalny, normalny, nie jakiś lach czy oszust 😉

Więc masz zdrowy system wartości. Mam podobny ale wiem że można trafić na mężczyznę który potrafi dobrze grać, ja tak doswiadczylam,oszust z wyższej półki jednak trzeba podjąć pewne ryzyko gdyż inaczej wcale nie wyjdzie sie do ludzi,moze Ty lepiej trafisz,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

"Wyjscie do ludzi" :D najgorsze co mozna zrobic. A no ta, przeciez polaczki chca dla siebie nawzajem jak najgorzej wiec zycza sobie takich gowien. Wszystko sie zgadza. Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alison
1 godzinę temu, Zoja napisał:

Więc masz zdrowy system wartości. Mam podobny ale wiem że można trafić na mężczyznę który potrafi dobrze grać, ja tak doswiadczylam,oszust z wyższej półki jednak trzeba podjąć pewne ryzyko gdyż inaczej wcale nie wyjdzie sie do ludzi,moze Ty lepiej trafisz,pozdrawiam.

No pewno, samej jest fajnie, ale z kimś jeszcze lepiej, mimo wyrzeczen i kompromisów uważam że życie jest bogatsze i bardziej wartościowe, dużo by tu pisać. Dziękuję i wzajemnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alison
21 godzin temu, Gość Adam napisał:

To gdzie ty pracujesz, jesteś operatorem dźwigu??? 😄

Haha, nieeee, praca niby medialna ale obecnie jestem odcięta troszkę od ludzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel
2 godziny temu, Gość Alison napisał:

Haha, nieeee, praca niby medialna ale obecnie jestem odcięta troszkę od ludzi 🙂

Szukam chyba kogoś podobnego do Ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alison
6 godzin temu, Gość Daniel napisał:

Szukam chyba kogoś podobnego do Ciebie 

Nie znasz mnie, po kilku wpisach nie można tego stwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×