Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość points

zakochałem się ale nie wiem

Polecane posty

Gość mirror le fleur

Zobacz co się z tobą dzieje. Szpiegujesz ją. Jak jakiś stalker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada
4 godziny temu, Gość points napisał:

myslisz ze zajeta pojdzie na kawe, teraz rozwazam czy nie jestem tylko po to zeby dawac mile emocje, ale tyle mi dawala znakow przez te pol roku ostatnie, musze to wyjasnic bo zwariuje

Jednak nie wszystko w porządku skoro czekasz pół roku, aby wyjaśnić z nią sytuację. Jej się nie dziwię, daje ci znaki, Ty nie reagujesz to dziewczyna się dystansuje. Twój brak działania na pewno ma wpływ na jej zachowanie. Swoją drogą niepoważnie jest bazować na informacjach z fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bgfh5799

Ona Go nie chce i widocznie ma powody a On jak jakiś niedorozwinięty nadal Ja szpieguje i nie dociera że nie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość points
1 godzinę temu, Gość Dobra rada napisał:

Jednak nie wszystko w porządku skoro czekasz pół roku, aby wyjaśnić z nią sytuację. Jej się nie dziwię, daje ci znaki, Ty nie reagujesz to dziewczyna się dystansuje. Twój brak działania na pewno ma wpływ na jej zachowanie. Swoją drogą niepoważnie jest bazować na informacjach z fb.

nie robilem nic bo myślałem że kogoś ma i nie chciałem się spażyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkd
8 godzin temu, Gość points napisał:

myslisz ze zajeta pojdzie na kawe, teraz rozwazam czy nie jestem tylko po to zeby dawac mile emocje, ale tyle mi dawala znakow przez te pol roku ostatnie, musze to wyjasnic bo zwariuje

np jakie znaki.Powiedz to odpowiemy ,czy to znaki czy ty zakochany sobie ubzdurales bo czesto kobieta jest mila i tyle a wy nadinterpretujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość points
7 minut temu, Gość dkd napisał:

np jakie znaki.Powiedz to odpowiemy ,czy to znaki czy ty zakochany sobie ubzdurales bo czesto kobieta jest mila i tyle a wy nadinterpretujecie

ukradkowe spojrzenia, kilka razy zaincjowala dotyk, uśmiech szeroki od ucha do ucha podczas rozmowy, zmiana sposobu mówienia, zdenerwowanie, długie spojrzenia w oczy, nerwowe odruchy jak dotyk czesci garderoby, czy ciala, spuszczanie głowy w dol, odwracanie wzroku kiedy ja spojrze, zmiany nastrojow, smutek lub zlosc albo szczęście, szukanie kontaktu przez rozmowe.

a wg ciebie co robi zainteresowana kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość points
2 godziny temu, Gość dkd napisał:

np jakie znaki.Powiedz to odpowiemy ,czy to znaki czy ty zakochany sobie ubzdurales bo czesto kobieta jest mila i tyle a wy nadinterpretujecie

i co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdd
4 godziny temu, Gość points napisał:

ukradkowe spojrzenia, kilka razy zaincjowala dotyk, uśmiech szeroki od ucha do ucha podczas rozmowy, zmiana sposobu mówienia, zdenerwowanie, długie spojrzenia w oczy, nerwowe odruchy jak dotyk czesci garderoby, czy ciala, spuszczanie głowy w dol, odwracanie wzroku kiedy ja spojrze, zmiany nastrojow, smutek lub zlosc albo szczęście, szukanie kontaktu przez rozmowe.

a wg ciebie co robi zainteresowana kobieta?

czlowiek moze miec slabosc do wiecej niz jedna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość points
1 godzinę temu, Gość dfdd napisał:

czlowiek moze miec slabosc do wiecej niz jedna osoba

to nie jest odpowiedź, pytam czy to zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdd
22 minuty temu, Gość points napisał:

to nie jest odpowiedź, pytam czy to zainteresowanie

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość points
1 godzinę temu, Gość dfdd napisał:

tak

i co dalej.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×