Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ???

Co byście zrobiły, gdyby wam usunięto facebooki i instagramy?

Polecane posty

Gość ???

Ile byście wytrzymały bez tego dziadostwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie  mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja facet. Jest duzo innych portali. Musieliby odciac internet calkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Facebook jako taki do niczego... To chyba oczywiste:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez nie mam i niepotrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Occo
18 minut temu, Gość Onsam napisał:

Ja facet. Jest duzo innych portali. Musieliby odciac internet calkiem

Ooo mężczyźni też tu zaglądają 😁Co porabiasz na kafe i w internetach? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu

Zgłupieją do reszty i wpadną w szał. Szczególnie te przed 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezem

Ja tam nie mam ani jednego ani drugiego i żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
9 minut temu, Gość Occo napisał:

Ooo mężczyźni też tu zaglądają 😁Co porabiasz na kafe i w internetach? 🙂

Bo ja Was lubie kobiety a na co dzien nie widuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Straciłabym dużo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

straciłabym kontakt z grupą studencką ,wymieniamy się notatkami i terminami na fb ,wszystkie informacje na grupach sobie przekazujemy ze strona uczelni na fb tez mamy stały kontakt ,dostęp do usos i planu zajęć ,terminy egzaminów itd.Z rodziną z zza granicy tez mam kontakt dzięki fb i z dziecmi jak telefon zawiedzie to dzwonie przez mesengera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

i co to znaczy usunięto by? to jest karalne ,nikt nie ma prawa ingerować w cudze życie i prywatność,ja bym to zgłosiła i bez zastanowienia powiedziałabym w sądzie czy na policji kto za tym stoi.Obserwuję co ta chora osoba robi ,od matki wiem jak dyskutuje na temat mojego fb o tym zeby mnie odciąć ,chory człowiek który nie ma ani do mnie ani do mojego życia żadnych praw!,powtarzam żadnych!!Nawet mój mąż mówi że to chory typ.! ktos musi odciąć mi dostęp do owsa i wody!a podkowy szkodzą mu na mózg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

mu dostęp do owsa i wody! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość parassolka napisał:

i co to znaczy usunięto by? to jest karalne ,nikt nie ma prawa ingerować w cudze życie i prywatność,ja bym to zgłosiła i bez zastanowienia powiedziałabym w sądzie czy na policji kto za tym stoi.Obserwuję co ta chora osoba robi ,od matki wiem jak dyskutuje na temat mojego fb o tym zeby mnie odciąć ,chory człowiek który nie ma ani do mnie ani do mojego życia żadnych praw!,powtarzam żadnych!!Nawet mój mąż mówi że to chory typ.! ktos musi odciąć mi dostęp do owsa i wody!a podkowy szkodzą mu na mózg!

Ja pièrdole weź się lecz paranoiczko bo przykro czytać. I taka chora kobieta studiować moz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja pièrdole weź się lecz paranoiczko bo przykro czytać. I taka chora kobieta studiować moz

licz sie ze słowami bo odpowiesz w sadzie za obrazę! Ja wiem jak ten gnój wypowiada się na temat mojego fb! zwłaszcza na temat moich zdjęć,nie ma prawa tego robić nawet nie mam gnoja w znajomychy! Paranoja? chyba twoja! skąd wiem?? sam sie tym syf chwali co robi! Na fb mam przypięte 3 grupy ,1 -kierunkowa i dwie z dwona specjalnościami ,wszyscy z naszej grupy studenckiej bez wyjątku mają fb!Chora/ chory to ty jesteś,odpowiesz za obrazę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja pièrdole weź się lecz paranoiczko bo przykro czytać. I taka chora kobieta studiować moz

Ty sie lecz bo masz wyraznie z deklem! Uderz w stół a nożyce sie odezwą prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Occo
42 minuty temu, Gość Onsam napisał:

Bo ja Was lubie kobiety a na co dzien nie widuje 🙂

Dlaczego nie widujesz? Pracujesz w kopalni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy na sali jest psychiatra? Żal mi Ciebie Sylwio bo jesteś chorą kobietą i nawet tego nie zauważasz. Dziwne że twoja rodzina olewa twoje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

Jak byłam na 4 dniowym obozie to cały czas siedziałam na scypie rozmawiając z moimi dziećmi ,przez kamere ,bez fb i mesengera to nie jest możliwe.Z kuzynkami tez rozmawiam przez scypa bo są za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Czy na sali jest psychiatra? Żal mi Ciebie Sylwio bo jesteś chorą kobietą i nawet tego nie zauważasz. Dziwne że twoja rodzina olewa twoje problemy.

uwazaj co mówisz!!!!!zgłaszam cię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czy na sali jest psychiatra? Żal mi Ciebie Sylwio bo jesteś chorą kobietą i nawet tego nie zauważasz. Dziwne że twoja rodzina olewa twoje problemy.

moja rodzina??? ... mają do mnie!!! jesli moja rodzina trzyma z takimi gnojami jak koniarczyk  to ja wole takiej rodziny nie znać! i nie mieć!Ja mam swoje życie oni swoje! nic do mnie nie mają a w tym momencie ide do prawnika z twoim IP! przegiąłeś!To jest zniesławienie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
9 minut temu, Gość Occo napisał:

Dlaczego nie widujesz? Pracujesz w kopalni? 

nie widuje dziad bo ma zone a ja mężą! i bardzo dobrze zresztę! niech sie nawet do mnie nie zbliza! cham! Komentował tu moją grzywkę jawnie ze zdjecia fb a za dwa dni te same słowa powtórzyła mi mama przez telefon,to jest chore ,ten człowiek powinien sie leczyć ,stalker ...ony! Zrywam wszelkie kontakty z rodziną !Albo ja albo ten gnój ,niech wybierają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość ??? napisał:

Ile byście wytrzymały bez tego dziadostwa?

Cytat

komu chcesz usunąć? zdajesz sobie sprawę z tego że łamiesz prawo? to samo z przypinaniem czyjegoś adresu poczty .!To jest przestępstwo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość parassolka napisał:

i co to znaczy usunięto by? to jest karalne ,nikt nie ma prawa ingerować w cudze życie i prywatność,ja bym to zgłosiła i bez zastanowienia powiedziałabym w sądzie czy na policji kto za tym stoi.Obserwuję co ta chora osoba robi ,od matki wiem jak dyskutuje na temat mojego fb o tym zeby mnie odciąć ,chory człowiek który nie ma ani do mnie ani do mojego życia żadnych praw!,powtarzam żadnych!!Nawet mój mąż mówi że to chory typ.! ktos musi odciąć mi dostęp do owsa i wody!a podkowy szkodzą mu na mózg!

Parassolka, ale ty się wczuwasz 😖 Masakra. Ktoś zadał, normalne, teoretyczne pytanie co by było gdyby portale zniknęly, a ty wyskakujesz z jakimis wykładami. Kompletny brak dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To schizofrenia paranoidalna a nie brak dystansu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To schizofrenia paranoidalna a nie brak dystansu. 

chyba twoja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Parassolka, ale ty się wczuwasz 😖 Masakra. Ktoś zadał, normalne, teoretyczne pytanie co by było gdyby portale zniknęly, a ty wyskakujesz z jakimis wykładami. Kompletny brak dystansu.

teoretyczne? to zobaczysz ,przypinanie cudzego adresu poczty tez było teoretyczne i łamanie hasła do mojego fb? nigdy nie byłam chamie w zadnym ,,centrum terapii i uzaleznień w Gliwicach'' wiem ze to ty zrobiłes ,złamałes moje hasło i przypiąłeś lokalizacje to jest przestępstwo ! tak samo to co zrobiłeś z moją pocztą! Ala już o tym wie! a reszta dopiero się dowie! przedewszystkim dowie sie o tym policja ale nie lokoalna tylko wojewódzka! dosyć tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Parassolka, ale ty się wczuwasz 😖 Masakra. Ktoś zadał, normalne, teoretyczne pytanie co by było gdyby portale zniknęly, a ty wyskakujesz z jakimis wykładami. Kompletny brak dystansu.

mylisz się! ten ktoś własnie na ten temat rozmawiał z moimi rodzicami ,zeby mi zlikwidowac fb ,czemu ten ktos pisze o mojej rodzinie? no własnie!!ja sklerozy jeszcze nie mam !,dwa dni temu ten ktos pisał ze powinni odciąc mi internet bo co? bo piszę prawdę! Jesli juz ktos powinien sie leczyć to własnie on i moja rodzina również ,zresztą własnie  o nich to samo ktoś powiedział i to ktoś wysoko postawiony.To nie było teoretyczne pytanie ten człowiek juz pokazał do czego jest zdolny ,...ony haker! Kayloggera tez mi gnój załozył ale doszlismy do tego.Ałamał hasło do mojego adresu mailowego oraz do mojego fb.Zgłaszam to..a jutro dzwonię do matki ,dość tego ,nie chcę jej znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzal peel kropka ru

Ta "parasolka" to jest słynna kafeteryjna schizofreniczka, która wszędzie widzi podsłuchy, kamery i twierdzi, że wszyscy nic, tylko ją śledzą. Siedzi na kafe chyba 24/h i projektuje swoje urojenia na wyimaginowanych użytkowników-prześladowców. Pamiętam, że kiedyś swoimi chorymi urojeniam zasypała temat, w którym ktoś zadał pytanie o wybór kamery do mieszkania, bo chciał mieć podgląd tego, co psy robią pod nieobecność. Ta wariatka zasrała temat groźbami i wywodami, bo ubzdurała se że to ktoś z jej rodziny/sąsiadów/uj wie kogo "pyta o tą kamerę aby móc ją szpiegować i w ogóle cały świat ją szpieguje i ona to na policje wszystkich zgłasza" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×