Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nymphette

Panie, panowie - bardzo proszę o radę z wykorzystaniem waszego zmysłu estetycznego :)

Polecane posty

7 minut temu, Gość Monika napisał:

Bardzo ladne sa teraz.

Po tym zabiegu bedzie ich optycznie mniej (nie wiem, czy na zdjeciu masz je wszystkie na ramionach czy jeszcze cos na plecach).

Jesli tylko na ramionach to zostaw jak jest (chyba, ze chcesz odzywic i sie przemeczysz z przylizanymi ;)

Dla regeneracji tak, dla urody- nie trzeba :)

ps: ech zazdrosnicy : nie ma zadnego dziubka tylko sliczne usta.

Witaj Moniko ❤️️ Kojarzę Ciebie baardzo pozytywnie z tematów Tygryska i Leżaczka, mam nadzieję, że zmobilizuję się jakoś niedługo, by wcześniej tu wejść, i uda nam się popisać dłużej ☺️Wreszcie kobiece oko w temacie ☺️ Dziękuję za słowa o ustach, jej, jak tu miło na noc ☺️ Faktycznie nie robię tu dziubka, więc właśnie zdziwiły mnie takie zarzuty :) Co do włosków, oczywiście część jest z tyłu, nawet mam wykonane przez foto włosów z tyłu, wrzucę potem albo jutro, to może jeśli będziesz akurat, to ocenisz :) Właśnie o tej regeneracji też myślałam, plus no właśnie to, że tak elegancko bardziej te włosy wyglądają, bo ja straszną szopę mam na codzień :( A miałaś Kochana taki zabieg?

6 minut temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

hahah, słowiańską, Ty piszesz słowiańską, ktoś inny pisze ze wygladam jak szwed, a w anglii anglicy i angielki się mnie pytają czy jestem ze skandynawii/danii lub czy gadam po niemiecku hahah. 😛

Ewidentnie masz dużą komponentę skandynawską w swej urodzie Serniczku, natomiast ciepły odcień we włosach (dlatego wyszedł Ci rudy zamiast blondu, masz dużo cieplutkiego pigmentu w karnacji :) ) wskazywałby na to, że tutaj jest też jakaś mocno słowiańska domieszka ☺️Rysy z kolei faktycznie masz bardziej nordyckie, o ile dobrze pamiętam foto ☺️ I dobrze ☺️ :)

• Like 1

Gość xxx

twoje nieprostowane lepsze, prostowane to takie piórka

15 minut temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

To prawda, ze falujące wyglądają ciekawiej, bo mnie one uwiodły, a szczerze Ci wyznam nimfette co myślę, prostowane włosy u Ciebie wyglądają trochę jak u lafiryndy, pomyślałem sobie to, poważnie, szczerze Ci wyznaje o czym sobie pomyślałem ;/. 

O kurczę, to śmiała opinia :D Ale wiem, o co Ci chodzi, faktycznie takie włosy idealnie gładkie, proste, kojarzą się z innym typem kobiety, niż miękkie fale, czy loki :) Tylko znowu jak człowiek takie spuszone te włosy ma, to znowu jak fajnej stylizacji by nie miał, to tak wiejsko nieraz wygląda 😅 Taki mocny bad hair day, a takie puszące się włosy miewają go często, potrafi zepsuć całą elegancję stroju...Cholercia nie wiem, co bym nie zdecydowała, to tylko kilka miesięcy, ale dają mi do myślenia te komentarze ☺️ Najwyżej wam będę płakać po fakcie :D 

• Like 1

ja to niestety zbrzydłem dużo, bo w anglii się za dużo skrętów napaliłem i ucierpiała na tym moja facjata, szczegolnie cera, ale tutaj w polsce dbam o siebie w miare mozliwosci, jednak to nie jest to co kiedyś, tutaj fotka sprzed tygodnia XD. 

https://zapodaj.net/479bcebc444e6.jpg.html

5 minut temu, Gość xxx napisał:

twoje nieprostowane lepsze, prostowane to takie piórka

No właśnie ta utrata objętości, która zawsze będzie szła w parze z keratynowym prostowaniem, to jest właśnie faktycznie zagwozdka trochę, z drugiej strony te moje zdjęcia naturalnych włosów i tak są lajtowe, nieraz to takie siano, cholera nie wiem naprawdę teraz xD Dzięki za punkt widzenia :)

1 minutę temu, Nymphette napisał:

O kurczę, to śmiała opinia 😄 Ale wiem, o co Ci chodzi, faktycznie takie włosy idealnie gładkie, proste, kojarzą się z innym typem kobiety, niż miękkie fale, czy loki 🙂 Tylko znowu jak człowiek takie spuszone te włosy ma, to znowu jak fajnej stylizacji by nie miał, to tak wiejsko nieraz wygląda 😅 Taki mocny bad hair day, a takie puszące się włosy miewają go często, potrafi zepsuć całą elegancję stroju...Cholercia nie wiem, co bym nie zdecydowała, to tylko kilka miesięcy, ale dają mi do myślenia te komentarze ☺️ Najwyżej wam będę płakać po fakcie 😄

Kilka miesięcy to mało, a czas leci dosyć szybko... Więc szybko zleci ;D. Jednak potem pewnie będzie pytanie, czy znowu prostować czy zostawić takie same ;D. Albo będzie zawód, że po prostowaniu włosy się zmieniły, ale ja się nie znam, nie jestem kobietą. 

• Like 1

16 minut temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

Hahah, ciężko powiedzieć... Moja twarz codziennie wygląda inaczej, więc ciężko powiedzieć naprawdę jak wyglądam... Ja jeszcze miesiąc temu miałem włosy długie jak dziewczyna, ale przed wylotem do polski poszedłem do fryzjera, obciął mnie włoch co 40 lat ma zakład tam w centrum, hehe. Z drugim jego appretince mi mowil to mnie pytali czy gadam po wlosku lub po niemiecku, a mi wstyd ze nie potrafię, że tylko zasranym angielskim potrafię się posługiwać ;/// 

Przy nordyckich kościach policzkowych nie grozi Ci wyglądanie jak dziewczyna, do takiej buzi pasują długie włosy, ale jednak krótkie też super :) Jej, jak super, u Włocha prawdziwego się ścinać, jak w "Malenie" :) W tej scenie u fryzjera :) Angielski ma w sumie te plusy, że to podstawa jednak, potem w drugiej kolejności można się w sumie brać za jakiś inny język :) Włoski faktycznie ładny jest :)

Nie mogę zacytować linka, ale odnosząc się do foty - bardzo dobrze wyglądasz ☺️ Rivke miała rację że mógłbyś iść na modela, fajne, wyraziste rysy masz :)

Przed chwilą, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

Kurde angielski język jest bardzo gejowski, poważnie. 

Właśnie rozumiem Cię, bo ja nienawidziłam angielskiego jako dziecko, właśnie nie lubiłam jego fonetyki, bardziej podobały mi się francuski czy włoski :) Angielski przyswajałam niejako przymusem, gdy byłam zmuszona czytać po angielsku artykuły czy oglądać filmy nieprzetłumaczone, no i tutaj się obudziła jakaś motywacja, choć chyba dla języka wyjechać najlepiej, żeby zdobyć tę płynność :) Pewnie już płynnie mówisz :) 

8 minut temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

Kilka miesięcy to mało, a czas leci dosyć szybko... Więc szybko zleci ;D. Jednak potem pewnie będzie pytanie, czy znowu prostować czy zostawić takie same ;D. Albo będzie zawód, że po prostowaniu włosy się zmieniły, ale ja się nie znam, nie jestem kobietą. 

Dokładnie ☺️ Ty mnie jednak rozumiesz Serniczku ☺️ Tego zawodu też się trochę boję, ale może jutro jeszcze wpadnie głos kogoś, kto to miał ;)

No mówię, bo poznałem tam anglików, i kilka lat codziennie na miasto chodziłem do brytyjczyków z brytyjczykami więc nie jest tak źle, akcentowo może dużo pozostaje do życzenia, ale wymowa mi się przez kilka lat zmieniła na tyle, że np. jak sobie gadam do siebie coś na głos po angielsku to potrafię się ostro rozbawić swoją wymową, hahah :P. 

no cóż wyglądałbym lepiej gdybym nie palił niczego od kilku lat, ehhh.... Jednak palę mniej niż kiedyś jednak, ale ja mam na mysli gdy miałem 18 lat to wyglądałem najlepiej, jednak prawda jest taka, że z ciała to się wyrobiłem od tamtej pory, nie miałem kiedyś takiego brzucha i ramiona miałem chude a teraz trochę mięśni mam, a nogi mi się tak wyrzeźbiły, niewiele brakuje a będę miał uda jak piłkarze hahah 😜

Gość marawstala

Hej, fale i ten odcień rudosci tez calkiem spoko : ) prawie jak u Rity Hayworth... 

3 minuty temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

No mówię, bo poznałem tam anglików, i kilka lat codziennie na miasto chodziłem do brytyjczyków z brytyjczykami więc nie jest tak źle, akcentowo może dużo pozostaje do życzenia, ale wymowa mi się przez kilka lat zmieniła na tyle, że np. jak sobie gadam do siebie coś na głos po angielsku to potrafię się ostro rozbawić swoją wymową, hahah :P. 

No to pięknie mówisz na pewno☺️ Haha, czemu :D ? 

Przed chwilą, marawstala napisał:

Hej, fale i ten odcień rudosci tez calkiem spoko : ) prawie jak u Rity Hayworth... 

Maaaaraaaa ❤️❤️❤️️Tęskniłam ❤️️ Jej, no tym to już czysty miód 🍯 na moje serce ❤️️ lejesz ☺️ Dziękuję ☺️ Właśnie wiem, do takich retro stylizacji to jednak siano serio lepsze xD, dlatego na dożywotnie bym się nie zdecydowała za nic, natomiast ostatnio tak mi w kość dają te włosy sianowaceniem (mogłam w sumie właśnie gorsze fotki jakieś dać tych moich), że masakra, to się potem taka czupryna bez kształtu cholera robi xD No i można podkręcać itd., ale już mam tak dość, jeszcze lato, to włosy człowiek częściej myje, także rano, więc okresowo to prostowanie mocno rozważam, ale za Twój komplement, jejku, dziękuję ☺️ Najlepszy jaki mógłby być, uwielbiam ją ☺️ Będę nadrabiać privka oczywiście, bo takie porąbane trochę ostatnie tygodnie miałam, mega się cieszę, że tu jesteś ☺️Co tam? :)

Bo jeszcze kilka lat temu bym sobie nie pomyślał, że będę miał taką wymowę kiedykolwiek hahah. Wymowa mi się bardzo dużo zmieniła przez te kilka lat, na + oczywiście. Szkoda, że w polsce nie ma pożytku z tego mojego angielskiego, ale znudził mi się ten język bardzo, chciałbym się nauczyć nowego, wpadlem nawet na pomysl, zeby nauczyc sie nowego języka a potem pisać w nim teksty do piosenek hahah 

no cóż wyglądałbym lepiej gdybym nie palił niczego od kilku lat, ehhh.... Jednak palę mniej niż kiedyś jednak, ale ja mam na mysli gdy miałem 18 lat to wyglądałem najlepiej, jednak prawda jest taka, że z ciała to się wyrobiłem od tamtej pory, nie miałem kiedyś takiego brzucha i ramiona miałem chude a teraz trochę mięśni mam, a nogi mi się tak wyrzeźbiły, niewiele brakuje a będę miał uda jak piłkarze hahah 😜

No i prawidłowo Serniczku ☺️ Ale faktycznie to palenie aż tak wpływa? Dobrze wyglądasz teraz, chociaż dla zdrówka lepiej nie palić za bardzo, to wiadomo ☺️

Wpływa bardzo... Jednak jak się ogolę to wyglądam jak playboy, raz się ogoliłem i wysmarowałem balsamem a do mnie kolega gej ze mu sie podobam i mi zaproponował związek ja pi3rdole XDD. Sobie mysle, ja pi3rdole, drugi homo, ktory chcialby być ze mną, u kobiet takiego powodzenia nie mam, jak u homosiów. 

cześć mara, wczoraj dowiedziałem się już na czym polega ta przysłona i migawka, i dzisiaj zacząłem wykonywać zdjęcia trybem Manual i wychodzą super w porównaniu do wcześniej, ustawiam sobie F i chyba czas na naświetlenie 2" to 2 sekundy a wyżej to bez " nie wiem jak to się nazywa, naświetlenie a migawka to chyba -3.0 -2.0 to wykonuje foto jak mi na 0 ustawi, automatycznie ustawia, ciekawie się zaczyna dziać z tym aparatem, w poniedziałek się gdzieś wybieram na tripa więc będe miał nowe fotki, oby coś co mi się spodoba 😄 

Gość marawstala
6 minut temu, Nymphette napisał:

Maaaaraaaa ❤️❤️❤️️Tęskniłam ❤️️ Jej, no tym to już czysty miód 🍯 na moje serce ❤️️ lejesz ☺️ Dziękuję ☺️ Właśnie wiem, do takich retro stylizacji to jednak siano serio lepsze xD, dlatego na dożywotnie bym się nie zdecydowała za nic, natomiast ostatnio tak mi w kość dają te włosy sianowaceniem (mogłam w sumie właśnie gorsze fotki jakieś dać tych moich), że masakra, to się potem taka czupryna bez kształtu cholera robi xD No i można podkręcać itd., ale już mam tak dość, jeszcze lato, to włosy człowiek częściej myje, także rano, więc okresowo to prostowanie mocno rozważam, ale za Twój komplement, jejku, dziękuję ☺️ Najlepszy jaki mógłby być, uwielbiam ją ☺️ Będę nadrabiać privka oczywiście, bo takie porąbane trochę ostatnie tygodnie miałam, mega się cieszę, że tu jesteś ☺️Co tam? 🙂

: ) jesli chodzi o keratynowe prostowanie to znalam kiedyś fryzjera ktory je odradzał, ale od tamtego czasu wiele mogło sie zmienić, wiem jaki jest problem z porowatymi włosami, ciężko je ujarzmić : ) ale jak masz patent na ładne fale a widać, ze masz to tego bym sie trzymała : ) popiszemy następnym razem, nie ma pośpiechu .) trzymaj sie, pa : )

1 minutę temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

Wpływa bardzo... Jednak jak się ogolę to wyglądam jak playboy, raz się ogoliłem i wysmarowałem balsamem a do mnie kolega gej ze mu sie podobam i mi zaproponował związek ja pi3rdole XDD. Sobie mysle, ja pi3rdole, drugi homo, ktory chcialby być ze mną, u kobiet takiego powodzenia nie mam, jak u homosiów. 

Hahahaha, o cholera :D Grubo :D Ale dziwi mnie to, bo masz zdecydowane rysy, nie jakieś bardzo młodzieńcze, no ale geje w sumie też mają przeróżny gust, podobno sporo z nich gustuje właśnie w mężczyznach typowo heteroseksualnych z wyglądu :) Jak to drugi??? :D

No kiedyś jednego anglika poznałem co też mu się podobałem, ehh długa historia... 🙂 

kiedyś się bardziej sobie podobałem niż teraz... Teraz jak patrze na siebie to widzę twarz faceta zniszczoną paleniem... Mlodzienczego blasku już raczej nie odzyskam, chociaz kto wie, ale wątpie... 

Edytowano przez metr sześcdziesiąt w kapeluszu

3 minuty temu, Gość marawstala napisał:

: ) jesli chodzi o keratynowe prostowanie to znalam kiedyś fryzjera ktory je odradzał, ale od tamtego czasu wiele mogło sie zmienić, wiem jaki jest problem z porowatymi włosami, ciężko je ujarzmić : ) ale jak masz patent na ładne fale a widać, ze masz to tego bym sie trzymała : ) popiszemy następnym razem, nie ma pośpiechu .) trzymaj sie, pa : )

Właśnie od strony fryzjerskiej w 99% same dobre rzeczy czytałam, że to odżywia, nie używa człowiek prostownicy itd., natomiast też wśród morza dobrych opinii jakieś pojedyncze się trafiły, że nie polecają jakoś specjalnie, ale jestem ciekawa czemu właśnie? No właśnie z patentem ciężko, trzeba by podkręcić lokówką lub spać ze związanymi po umyciu, po rozczesce jest różnie, nieraz siano, jak nic nie zrobię, to nieciekawie to nieraz wygląda :D Takie bezkształtu :( Czasem się uda, jak na tym zdjęciu, ale to sporo czasu i atłasu :D Chociaż może jeszcze jakiś patent odkryję...Trzymaj się Kochana ❤️️Super, że wpadłaś ☺️ To my do rychłego napisania 🌻☺️

Gość marawstala

cześć mara, wczoraj dowiedziałem się już na czym polega ta przysłona i migawka, i dzisiaj zacząłem wykonywać zdjęcia trybem Manual i wychodzą super w porównaniu do wcześniej, ustawiam sobie F i chyba czas na naświetlenie 2" to 2 sekundy a wyżej to bez " nie wiem jak to się nazywa, naświetlenie a migawka to chyba -3.0 -2.0 to wykonuje foto jak mi na 0 ustawi, automatycznie ustawia, ciekawie się zaczyna dziać z tym aparatem, w poniedziałek się gdzieś wybieram na tripa więc będe miał nowe fotki, oby coś co mi się spodoba 😄 

Tez musze to ogarnąć : ) jutro podesle Ci jakąś stronke jak cos ciekawego znajde... ale widzę, ze sam spokojnie dajesz rade... : ) 

3 minuty temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

No kiedyś jednego anglika poznałem co też mu się podobałem, ehh długa historia... 🙂 

kiedyś się bardziej sobie podobałem niż teraz... Teraz jak patrze na siebie to widzę twarz faceta zniszczoną paleniem... Mlodzienczego blasku już raczej nie odzyskam, chociaz kto wie, ale wątpie... 

No bywa tak, nawet u dziewczyn, choć myślę, że dla hetero mężczyzny takie zaloty od homo przyjaciela są gorsze niż dla hetero kobiety :) Ale naprawdę nie masz jakiejś zniszczonej tej buzi, raczej wygląda, jakbyś prowadził zdrowy tryb życia :) A rzuciłeś palenie ostatecznie :) ? 

Tak, ogarniam, wcześniej używałem trybu P i iAuto ale dowiedziałem się, że te tryby są beznadziejne i żebym używał albo A albo M... Dzisiaj właśnie M używałem, sam ustawiam wszystko jednak migawka mi się automatycznie ustawia i zdjęcia są niezłe wg mnie, dzisiaj mam kilka zdjęć nieba to ładne powychodziło. 

Gość marawstala
3 minuty temu, Nymphette napisał:

Właśnie od strony fryzjerskiej w 99% same dobre rzeczy czytałam, że to odżywia, nie używa człowiek prostownicy itd., natomiast też wśród morza dobrych opinii jakieś pojedyncze się trafiły, że nie polecają jakoś specjalnie, ale jestem ciekawa czemu właśnie? No właśnie z patentem ciężko, trzeba by podkręcić lokówką lub spać ze związanymi po umyciu, po rozczesce jest różnie, nieraz siano, jak nic nie zrobię, to nieciekawie to nieraz wygląda 😄 Takie bezkształtu :( Czasem się uda, jak na tym zdjęciu, ale to sporo czasu i atłasu 😄 Chociaż może jeszcze jakiś patent odkryję...Trzymaj się Kochana ❤️️Super, że wpadłaś ☺️ To my do rychłego napisania 🌻☺️

Poczytam o tym zabiegu : ) moze nadmiar keratyny źle wpływa na włosy... moze chodzilo o jej przedawkowanie (?) serio nie wiem : ) ddobranoc : )

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować