Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nymphette

Panie, panowie - bardzo proszę o radę z wykorzystaniem waszego zmysłu estetycznego :)

Polecane posty

Przed chwilą, Nymphette napisał:

No bywa tak, nawet u dziewczyn, choć myślę, że dla hetero mężczyzny takie zaloty od homo przyjaciela są gorsze niż dla hetero kobiety 🙂 Ale naprawdę nie masz jakiejś zniszczonej tej buzi, raczej wygląda, jakbyś prowadził zdrowy tryb życia 🙂 A rzuciłeś palenie ostatecznie 🙂

Ciężko mi pisać o tym w interencie, za dużo już się rozpisałem tutaj o sobie... 

Gość marawstala
2 minuty temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

Tak, ogarniam, wcześniej używałem trybu P i iAuto ale dowiedziałem się, że te tryby są beznadziejne i żebym używał albo A albo M... Dzisiaj właśnie M używałem, sam ustawiam wszystko jednak migawka mi się automatycznie ustawia i zdjęcia są niezłe wg mnie, dzisiaj mam kilka zdjęć nieba to ładne powychodziło. 

... tryb A to sie przydaje w sytuacjach gdy nie masz czasu na manualne ustawianie, a ten P to nie wiem : ) ide... do jutra : )

3 minuty temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

Ciężko mi pisać o tym w interencie, za dużo już się rozpisałem tutaj o sobie... 

Jasne, rozumiem ☺️ Wyobrażam sobie, że musiało to być dla Ciebie trudne, dobrze, że to już za Tobą ☺️ Ale jakbyś chciał o tym popisać, to wiesz, gdzie mnie szukać :)

6 minut temu, brokeninside87 napisał:

o kurła jaki piękny królik (no homo)

Tygrysiaaaaa  💋❤️😍 Jak dobrze Cię widzieć, co tam 😍? Tęskniłam też ☺️ Dziękuję za miłe słowa, obiecuję nadrabiać privki ☺️

9 minut temu, brokeninside87 napisał:

o kurła jaki piękny królik (no homo)

PS Nie pozwalają mi dać lajka Tygrysi cholery jedne, bo wyczerpałam limit reakcji :( Przegięcie :(

Edytowano przez Nymphette
  • Like 1

10 minut temu, Gość marawstala napisał:

Poczytam o tym zabiegu : ) moze nadmiar keratyny źle wpływa na włosy... moze chodzilo o jej przedawkowanie (?) serio nie wiem : ) ddobranoc : )

Pewnie, przeczytaj Marcia, Twoje zdanie jest dla mnie podwójnie istotne, bo wiem, że jesteś - nie tylko z racji kwalifikacji - taką trochę nowoczesną szamanką od kosmetyki, pielęgnacji, welness w ogóle ☺️ Z tym przedawkowaniem bardzo możliwe!  Dobrej nocki i słodkich snów Marciu 😍❤️

3 minuty temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

Nom, dostałem od Ciebie chyba ze 4 lajki i przez to brakuje, następnym razem zachowaj trochę dla tygrysi, ja się nie obrażę 😛 .

Obowiązkowo ☺️ Ale jak mogą limitować takie coś, to jakiś absurd xDD 

4 minuty temu, brokeninside87 napisał:

, bo wyczerpałam limit reakcj

x

dafaq 😮

No właśnie 😛 Przegięcie :D Cieszę się bardzo że jesteś 🐯☺️ Brakowało mi was ludki ☺️

Dobra niech stracę, najwyżej mi się dostanie, wyj3bane mam. Z tym playboyem to trochę przesadziłem xD. tutaj chyba z 3 tygodnie temu hehe. Widać że mi cera trochę się poszarzała od trybu życia... Ogólnie to co patrze na siebie na tych selfie to nie podobam się sobie wcale 

https://zapodaj.net/dee69d41e7a33.jpg.html

2 minuty temu, brokeninside87 napisał:

Nimfet idzie w niedzielę głosować na jedyną słuszność :classic_angry:👉

I tak będzie ☺️😛Naprawdę :D Konfederacja tym razem 🐯

Tzn. ja od zawsze miałam libertariańskie poglądy, ale z Korwinem miałam różne fazy, niemniej w świetle ostatnich wydarzeń tylko Konfe :D Mimo że poza Korwinem to reszta mnie tam wkurza, no ale co zrobić :D  Zresztą już muszę na nich zagłosować, wdałam się już w takie mnóstwo shitstormów na fejsie z tego tytułu, broniąc ich, że teraz głupotą byłoby nie zagłosować :D 

• Thanks 1

5 minut temu, brokeninside87 napisał:

Nimfet idzie w niedzielę głosować na jedyną słuszność :classic_angry:👉

Właśnie Tygrysia ja między innymi dlatego tu zawitałam, bo stwiedziłam, że muszę się Tobie pochwalić tym :D Że jeszcze bliżej mi do Twoich poglądów, niż wcześniej - choć zawsze było blisko, pewnie dalej mamy jakieś obszary, w których się różnimy politycznie, ale ogólnie mocno rezonuję z tym, co głosisz tutaj - sporo bardziej niż wcześniej ☺️

* W sensie poza Korwinem jako partią, ludzi z jego partii lubię, z wielkim zainteresowaniem śledzę karierę cholernie-spokojnego-Mentzena, wierzę w niego mocno - wkurzają mnie te niektóre, hmm, no z lekka oszołomy z innych wchodzących w skład Konfederacji ugrupowań, ale co zrobić :D Takie "mniejsze zło" to może być, a nie to, co dotychczas za "mniejsze zło" uważaliśmy w kraju :) Brr!

A ja jestem tak przyzwyczajony do stanu w ktorym to jest się emigrantem a nie obywatelem swojego kraju, w ktorym zresztą czuję się obco, że niespecjalnie przejmuje sie jakimis wyborami, bo samochodów będzie coraz więcej, nieważne która partia wygra, powietrze będzie coraz gorsze a lasów i przyrody coraz mniej. 

Znów nie mogę zacytować, Boże kto stawiał tę stronę xD Jaki Ty jesteś ładny Sernik ❤️️ Tutaj wyglądasz mega świeżo, faktycznie świeżej niż na tym, które dałeś najpierw, ale to subtelne różnice, ładną buzię masz i tyle :)

4 minuty temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

A ja jestem tak przyzwyczajony do stanu w ktorym to jest się emigrantem a nie obywatelem swojego kraju, w ktorym zresztą czuję się obco, że niespecjalnie przejmuje sie jakimis wyborami, bo samochodów będzie coraz więcej, nieważne która partia wygra, powietrze będzie coraz gorsze a lasów i przyrody coraz mniej. 

Ale ja się Tobie kompletnie nie dziwię, ten kraj jest w takim bałaganie, że szkoda gadać xD Dużo trzeba zmienić :) Na pewno wiele krajów Zachodu Europy, w tym Angilia, choć niektóre z nich geopolitycznie poległy (np Francja), są kulturowo (architektura, teatry, kawiarnie, knajpki) atrakcyjniejsze niż Polska ze swoją specyficzną historią, nie ma co się oszukiwać, ja też bym chciała żyć gdzie indziej, w Kalifornii akurat w moim przypadku :) Ale fajnie, jakby w Polsce też się działo lepiej w końcu, żeby faktycznie fajnie było tutaj wrócić :) 

Nimfet, JKM się kocha albo nienawidzi 😄 najważniejsze, że nawróciłam 😮

że nam Cię nie porwały żaden etatyzmy 😞

co do włosów - ładnie Ci tak jak wstawiłaś, a jak wyprostujesz, hm. to zależy jakie masz oczy, czy masz niewinne czy bardziej takie b'i't;chy. bo może Ci to doda takiego suczego wyglądu, co nie jest niczym złym. 

1 minutę temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

No dziękuje, no cóż, mam tutaj wstawić tutaj selfie jak się ogolę i  porządnie włosy umyje, ale kiedy się ogole to nie wiem 😜 .

Boże, to jest sernik? ja Cię nie poznałam. wyglądasz jak sverige ten co je surowe mięso 😮

2 minuty temu, brokeninside87 napisał:

Boże, to jest sernik? ja Cię nie poznałam. wyglądasz jak sverige ten co je surowe mięso 😮

hahah. No cóż niespecjalnie jadam mięso xD. Ostatni raz to chyba zjadłem hot doga z żabki, z dwa tygodnie temu, ale to tylko dlatego że byłem wygłodniały po pływaniu na basenie i miałem ochote się nażreć obleśnie xD. 

4 minuty temu, brokeninside87 napisał:

Nimfet, JKM się kocha albo nienawidzi 😄 najważniejsze, że nawróciłam 😮

że nam Cię nie porwały żaden etatyzmy 😞

co do włosów - ładnie Ci tak jak wstawiłaś, a jak wyprostujesz, hm. to zależy jakie masz oczy, czy masz niewinne czy bardziej takie b'i't;chy. bo może Ci to doda takiego suczego wyglądu, co nie jest niczym złym. 

No a jak ☺️Prawidłowo się stało ☺️ Myślę, że porównanie pensji brutto a netto mnie mocno ocuciło 😅 Masakra :D Właśnie coś w tym jest, że takie mocno proste włosy trochę dają taki bitchy efekt 😛, Tobie mogłabym w sumie na luzie przesłać całe zdjęcia na priv - generalnie jakiś specjalnie bitchy to ten  efekt nie jest, aczkolwiek na pewno w prostych bardziej elegancko i mniej niewinnie (tudzież przaśnie :D Bo takie siano to trochę przaśnie chwilami wygląda, a ja mam mega tendencję do sianka :( ) niż w zwykłych :) 

No cóż ja od palenia to mam te okropne plamki brązowe na policzkach co widać na drugiej focie, dla mnie to jest bardzo uhmm.. nieestetyczne i brzydzi mnie :/. Szkoda, że mam takie problemy z cerą, ale od jakiegos czasu się kremuję dużo, jem marchewki i staram się jak najwiecej przebywac na swiezym powietrzu, więc zamierzam widzieć poprawę. 

7 minut temu, brokeninside87 napisał:

Haha :DD

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować