Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nymphette

Panie, panowie - bardzo proszę o radę z wykorzystaniem waszego zmysłu estetycznego :)

Polecane posty

1 minutę temu, brokeninside87 napisał:

tygrys po basenie też lubi "czity" 😛

No ja poszedłem na basen wtedy tylko dlatego ze po plywaniu sobie kupię hot doga czipsy i pepsi i poszedlem, i basen pusty na plecach sobie pływam, bardzo odprężające zajęcie, chciałbym tylko żeby zamiast sufitu było widać czarne niebo i gwiazdy :P. Kiedyś w końcu sobie popływam pod chmurką... 

7 minut temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

ee tam, wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Tutaj tak źle nie jest w porownaniu tego, czego doświadczyłem tam na wyspie. 

Ojej, no coś Ty? Żartujesz? Z tych opisów Twoich wydawało się, że masz tam fajnie, lasy, dobre jedzenie, co się działo takiego? :(

No lasy i dobre jedzenie może było, ale knajpy mi się przejadły już solidnie, najbardziej lubię samemu gotować, tutaj w polsce mam lepsze jedzenie, ostatnio sobie jadłem młode ziemniaczki z koperkiem popijałem kwaśnym mlekiem z wiejskiego mleka heh ;P. Lasy cały czas są w sumie, jednak to czego mam dosyć w anglii to zabudowy obrzydliwej, tutaj u mnie to moze wybudują jakieś dwa osiedla na ktorych postawią bloki i tyle a tam to przez dwa lata nasrali tyle domów, gdzie jeszcze niedawno była piękna polanka a obok lasek gdzie rzeka płynęła już jest dawno zabudowane, tyle domów tam nastawiali przez 2 lata, że się rzygać chce, samochodów coraz więcej, pełno arabów, emigranci z każdej części świata, blondynki chodzące z arabami, a w całym miasteczku woda w kranie jest beznadziejna, jakaś chlorowana, tutaj w polsce o wiele lepsza woda jest niż tam... Ogólnie anglia jak i ten cały zachód jest wg mnie beznadziejny, ja to widze jedynie mieszkanie gdzies na odludzi z dala od cywilizacji, nieważne w jakim kraju... 

Też mi się teraz ochota przejść na basen zrobiła :D Dawno nie byłam na takim krytym :) Saunujecie się do tego czy sam basenik?

7 minut temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

No cóż ja od palenia to mam te okropne plamki brązowe na policzkach co widać na drugiej focie, dla mnie to jest bardzo uhmm.. nieestetyczne i brzydzi mnie :/. Szkoda, że mam takie problemy z cerą, ale od jakiegos czasu się kremuję dużo, jem marchewki i staram się jak najwiecej przebywac na swiezym powietrzu, więc zamierzam widzieć poprawę. 

Żadnych plamek nie widziałam, coś Ty? Spróbuj pobrać jakiś czas Sylimarol, lub po prostu miel sobie ostropest plamisty, to może być od wątroby też, może też masz jakieś problemy z metabolizmem melaniny, ale nie widać naprawdę jak się tak normalnie patrzy :) 

Przed chwilą, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

Ja się saunowałem kiedyś... Jutro miałem iść na basen ale jest tylko od 9 do 13:45 czynny nie wiem czy wstanę do tej godziny heh ;P. Ale mam też zamiar sobie kąpiel gorący odwalić, mam sole z płatkami róży, więc się wypachnię i wygładze trochę 😛 . 

Co tak krótko? Poszaleli? Kto im na to pójdzie w takich krótkich godzinach, masakra :D ? Jezuu, tak, taka kąpiel jak w American Beauty, patrzyłam nawet w necie na płatki róży pod tym kątem i można spokojnie zamówić, nawet spoko cena z tego co pamiętam była 🌹🌹🌹🌹

Przed chwilą, Nymphette napisał:

Co tak krótko? Poszaleli? Kto im na to pójdzie w takich krótkich godzinach, masakra 😄 ? Jezuu, tak, taka kąpiel jak w American Beauty, patrzyłam nawet w necie na płatki róży pod tym kątem i można spokojnie zamówić, nawet spoko cena z tego co pamiętam była 🌹🌹🌹🌹

No bo zajęcia są albo szkoły, ale ostatnio było całymi dniami czynne, wczoraj juz mialem poplywac wieczorem a tutaj basen zajęty xD. A ja nie wiem jak cena ale raz już brałem kąpiel w tych solach i potem bardzo ładnie pachniałem, a buzia faktycznie lepiej wyglądała... Może zamiast basenu jutro to sobie kąpiel odstrzele... Nachodziłem się już trochę na basen ostatnio... 

3 minuty temu, brokeninside87 napisał:

ja się nie saunuję,nie wiem jak miałabym w ogóle wysuszyć futro i rozczesać 😮

Tutaj u mnie w miescie jest jakis zasrany aqua park gdzie kiedys chodzilem do sauny i fajnie pachanialo i fajnie bylo, ale niestety tyle lat to stoi i tyle ludzi się tam wypociło, że dwa lata temu gdzieś byłem tam ostatni raz już, bo brzydziło mnie to. 

Ale pamiętam jak całkiem niedawno, w anglii kolega zabrał mnie na masaż, no i przed masażem poszliśmy na saunę, była parowa i finska, fajnie bylo obok prysznic i dostalismy szampony jeszcze jakies zapachowe a potem niezła angielka mnie masowała, a potem masaż twarzy miałem, to w ogóle byłem podniecony ostro... ;/ 

2 minuty temu, brokeninside87 napisał:

ja się nie saunuję,nie wiem jak miałabym w ogóle wysuszyć futro i rozczesać 😮

Ano właśnie, nie pomyślałam 😛 Ale Tygrysy lubią ciepełko przecież 🤔 Od czesania futerka są ludzie 🛀😛☺️ Tylko szybko się rotują, bo jak szarpną Tygrysię...😛😱

• Sad 1

9 minut temu, brokeninside87 napisał:

Nimfet słyszałaś, że UE chce zabronić ziół?🙄

Wiem właśnie, to się w głowie nie mieści...Autentycznie skandal.. Obawiam się tylko, że ludziom łatwiej było wyjść na ulicę z powodu ACTA niż z powodu ograniczania dostępu do samoleczenia...No cóż, w moim odczuciu tym ruchem potwierdzają tylko "teorie spiskowe" (które prawdopodobnie są przynajmniej częściowo prawdą) dotyczące Big Pharmy...

Na Uniwersytecie Kalifornijskim badają na poziomie komórkowym naturalne metody leczenia, w tym ziołolecznictwo i głodówki, nawet u tych najciężej chorych (które się bronią w badaniach), na Węgrzech wprowadzają do programu studiów psychosomatykę,  a w Unii chcą ludzi zagnębić chemią...Szkoda gadać.

Oczywiście nie twierdzę, że w USA jest wystarczająca wolność w kwestii dowolności metod leczenia, bo też w wielu stanach nie, ale jednak Unia i jej absurdalne wymogi przebija wszystko. Robi się serio niebezpiecznie. 

Edytowano przez Nymphette

3 minuty temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

Myślę, że zamiast chodzić do jakiejs publicznej sauny, gdzie przewija się pełno ludzi, to lepiej jest się wypocić w wannie, wziąć gorącą kąpiel i odpowiednia atmosfera a potem ewentualnie wychłodzić się pod prysznicem chłodnym i też jest ok ;). 

Pewnie masz wiele racji :) Mnie ostatnio zainteresowała sauna na podczerwień, podobno rewelacja? Tylko no tego się już w domu raczej nie zrobi :D 

Można w ogródku taką saunę zamontować i podobno nie są to duże koszta... No właśnie w tej na podczerwien tutaj w aqua pachniało ładnie drewnem kiedys, ale jak juz bylem ostatni raz tam, to juz tego zapachu nie bylo, wiadomo ile ludzi w takich saunach się wypociło, fuj :s. Fajna taka sauna, ale równie dobrze można iść pobiegać żeby się dobrze wypocić a potem chłodny prysznic, i endorfin pełno, naturalny high 😄 

Edytowano przez metr sześcdziesiąt w kapeluszu

Przed chwilą, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

nymphette tak w ogole to podoba mi się to zdjęcie, w którym trzymasz kieliszek wina, ładne paznokcie 😛

Jej, dziękuję ❤️️ Pazurki mam niepomalowane,  więc tym bardziej dziękuję za miłe słowa ☺️ Widzę, że sporo osób tu docenia naturalność, to w sumie fajnie, że to nie tylko puste słowa ☺️

Gość Ambrozja

Masz dość krótkie włosy, więc raczej zniszczeniem bym się nie przejmowała (bo i tak szybko podetniesz te ewentualnie zniszczone końce) no chyba, że masz w planach zapuszczanie?

Moja rada jest taka - wybierz tę wersję w której się bardziej sobie podobasz. Ciężko ocenić bez zdjęcia całej twarzy. To zależy czy podoba Ci się te wyostrzenie rysów twarzy u siebie. Bo z tego co piszesz to chyba jednak nie 😉 

PS. Też miałam taką szopę po rozczesaniu. I wiesz co mi pomogło w dużym stopniu? Po prostu grubsza warstwa odżywki + niedokładne i krótsze jej spłukanie 😄 I głównie to drugie.  To obciąża/dociążą włosy, a więc i szopa jest zmniejszona. Nawet przy najtańszych odżywkach ta metoda działa.

Jak poprzednio dokładnie i dłużej spłukiwałam jakąkolwiek odżywkę (nawet gęstą i treściwą) to po umyciu włosy były takie jakbym jej wcale nie nałożyła 😞 Widocznie sianowate/porowate włosy potrzebują większego obciążenia.  Chociaż w tej kwestii może i lepiej spisałaby się po prostu odżywka bez spłukiwania, ale akurat nigdy takiej nie używałam. Muszę w końcu wypróbować jakąś. 

(Oczywiście chodzi mi o niedokładne spłukiwanie na długości włosów. Nie przy skórze głowy - bo wtedy byłby efekt tłustych włosów, wiadomo)

Gość Ambrozja

I zgodzę się z poprzednikami z tym, że masz bardzo ładne usta. Do takich ust pasuje każda fryzura 😉 

Ale mam teraz ochotę na taką kąpiel z różami 🛀🌹 Tym bardziej że taki zimny ten maj 😰 Jak w American Beauty, jejuuu www.youtube.com/watch?v=7mqYbGBE5uo

6 minut temu, Gość Ambrozja napisał:

Masz dość krótkie włosy, więc raczej zniszczeniem bym się nie przejmowała (bo i tak szybko podetniesz te ewentualnie zniszczone końce) no chyba, że masz w planach zapuszczanie?

Moja rada jest taka - wybierz tę wersję w której się bardziej sobie podobasz. Ciężko ocenić bez zdjęcia całej twarzy. To zależy czy podoba Ci się te wyostrzenie rysów twarzy u siebie. Bo z tego co piszesz to chyba jednak nie 😉 

PS. Też miałam taką szopę po rozczesaniu. I wiesz co mi pomogło w dużym stopniu? Po prostu grubsza warstwa odżywki + niedokładne i krótsze jej spłukanie 😄 I głównie to drugie.  To obciąża/dociążą włosy, a więc i szopa jest zmniejszona. Nawet przy najtańszych odżywkach ta metoda działa.

Jak poprzednio dokładnie i dłużej spłukiwałam jakąkolwiek odżywkę (nawet gęstą i treściwą) to po umyciu włosy były takie jakbym jej wcale nie nałożyła 😞 Widocznie sianowate/porowate włosy potrzebują większego obciążenia.  Chociaż w tej kwestii może i lepiej spisałaby się po prostu odżywka bez spłukiwania, ale akurat nigdy takiej nie używałam. Muszę w końcu wypróbować jakąś. 

(Oczywiście chodzi mi o niedokładne spłukiwanie na długości włosów. Nie przy skórze głowy - bo wtedy byłby efekt tłustych włosów, wiadomo)

Witaj Ambrozjo ❤️️ Jej, dziękuję ślicznie za taki długi komentarz ❤️️ Co do długości, one są trochę ścieniowane (nie wiem czemu, fryzjer killer w listopadzie xD), więc od przodu są trochę krótsze, stąd na tym jednym foto, gdy reszta jest na plecach, mogą się faktycznie krótsze wydać, tak to trochę ich długościowo jest, niestety zniszczeń także :)  Właśnie samo wyostrzenie całkiem spoko, inaczej troszkę ☺️, ale utrata objętości trochę przeraża ☺️ Z drugiej strony siano już mnie tak wyprowadza z równowagi, szczególnie teraz, gdy robi się cieplej, człowiek częściej te włosy myje, naprawdę bez układania no to średnio jest :( Odżywek daję dużo, ale czasem wręcz to działa na odwrót :/ Nie wiem jakim cudem :/ Z tym spłukaniem zastosuję, wiem, o czym myślisz - to może być dobry patent, dziękuję Kochana ❤️

11 minut temu, Gość Ambrozja napisał:

I zgodzę się z poprzednikami z tym, że masz bardzo ładne usta. Do takich ust pasuje każda fryzura 😉 

Jej, dziękuję ślicznie ❤️❤️❤️️ Pewnie sama jesteś śliczna, bo zazwyczaj to właśnie takie panie potrafią tak życzliwie  i pozytywnie kogoś widzieć ❤️

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować