Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nymphette

Panie, panowie - bardzo proszę o radę z wykorzystaniem waszego zmysłu estetycznego :)

Polecane posty

15 minut temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

No właśnie pamiętam jak miałaś pomalowane to też były ładne, ale ogólnie to masz trochę długie te paznokcie, ale nie wyglądają nieestetycznie, więc + 😛

:DDD 

39 minut temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

No ja poszedłem na basen wtedy tylko dlatego ze po plywaniu sobie kupię hot doga czipsy i pepsi i poszedlem, i basen pusty na plecach sobie pływam, bardzo odprężające zajęcie, chciałbym tylko żeby zamiast sufitu było widać czarne niebo i gwiazdy :P. Kiedyś w końcu sobie popływam pod chmurką... 

Oj tak :) Albo na jakimś pontonie :) Totalny relaks :) Tylko wtedy musi mocno ciepło być :) 

Przed chwilą, Nymphette napisał:

Oj tak 🙂 Albo na jakimś pontonie 🙂 Totalny relaks 🙂 Tylko wtedy musi mocno ciepło być 🙂

No tak, a lato nadchodzi, właśnie mam zamiar uczynić coś takiego..... niebawem 😄 

Przed chwilą, brokeninside87 napisał:

dobranoc 

miłych snów 😄 

Edytowano przez metr sześcdziesiąt w kapeluszu

Urocze są teraz te pontony jednorożce 🌸 Wiem, że przereklamowane, instagramowe itd., ale fajnie to wygląda 🌸

12 minut temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

Nymphette tak w ogóle to zastanawiam się też, czy te proste włosy nie będą postarzać przypadkiem :P. Ja zaraz się zbywam, bo czuję, że zdycham 😄

Właśnie moja mama zawsze mi mówi, że proste postarzają :D Może i tak być :D Ale to będę jak Benjamin Button, jak mi będzie potem schodzić efekt po kilku miesiącach :D Z każdym dniem młodsza 😂 Która kobieta by tak nie chciała 😂

9 minut temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

Cholera, ja 7 miesięcy nie wchodziłem na youtube i nie zamierzam tego zmieniać :P. 

Jaaaak? O kurde, szacunek 😱 Ale Ty winyli słuchasz, prawda? ☺️ Teraz taka super Lana na winylach jest ☺️

Przed chwilą, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

No tak powinno być, że z wiekiem człowiek pięknieje, przynajmniej ja tak myślę :P. 

Część osób na pewno ☺️ Chociaż zmarszczki na przykład mi też się podobają, ludzie ciekawiej z nimi wyglądają ☺️ Widać taki charakter na tych twarzach wówczas ☺️

Gość Gość

Nimfa, nie znam cię, ale na tych zdjęciach wyglądasz suuuper. Nie wiem jaki masz nos i oczy, ale przypuszczam, że równie piękne. Słyszałam, że Wieczorna cię hejtowala za te twoją urodę . Współczuję. Byłaś na policji? Co do włosów to mnie się bardzo podobają te na ostatnim zdjęciu takie zrobione loki. Ale ja bym na twoim miejscu wyprostowala , bo to tylko kilka miesięcy a w przeciwnym wypadku będziesz się stale zastanawiać jakby to było gdybyś wyprostowala. W prostych też ci będzie pieknie. Ladnemu we wszystkim ładnie. 

Nie jestem aż takim ekspertem od winyli, za jakiego się podaję, nie mam dobrego gramofonu specjalnie, dostałem od kolegi tak jak i płyty dał mi ze swojej kolekcji różne, w sumie to tak jak lubię winyle, tak obecnie najwięcej słucham zwykłych płyt CD z wieży ale mam specjalne słuchawki do tego 😛 . Chciałbym coś lepszego, jednak ciężko mi już cokolwiek lepszego uzyskać, ważne że doznania są, chociaż to po winylach dostaje gęsiej skórki najczęściej hehe. 

Gość gość

nie chcę oczerniać i siać psychozy bo nie wiem tego na pewno ale czy przypadkiem ta miła osoba wyzej to nie jest wieczorna co się chce dowiedzieć co z nią będzie? i się podszywa pod miłego gościa niby?

6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nimfa, nie znam cię, ale na tych zdjęciach wyglądasz suuuper. Nie wiem jaki masz nos i oczy, ale przypuszczam, że równie piękne. Słyszałam, że Wieczorna cię hejtowala za te twoją urodę . Współczuję. Byłaś na policji? Co do włosów to mnie się bardzo podobają te na ostatnim zdjęciu takie zrobione loki. Ale ja bym na twoim miejscu wyprostowala , bo to tylko kilka miesięcy a w przeciwnym wypadku będziesz się stale zastanawiać jakby to było gdybyś wyprostowala. W prostych też ci będzie pieknie. Ladnemu we wszystkim ładnie. 

Hej hej ☺️ Dziękuję za takie miłe słowa ❤️️  Jak miło zobaczyć jakąś znajomą Duszyczkę -  bywałaś/eś na Kowbo? Na policji byłam tak naprawdę już sporo czasu temu, ale ich działania pozostawiają wiele do życzenia - mam nadzieję, że w końcu uda się coś z tym zrobić, bo niby przyjęli sprawę, szkoda, że bez rezultatu, jak wszyscy widzimy, ogólnie tu jest wiele czynników, które mogą pomóc, by w końcu ustalić, kto to robi, ale to bardziej na priv rozmowa ☺️ I jakąś bardziej ludzką porę ☺️ No właśnie tak sobie myślę, z tymi kilkoma miesiącami, a Ciebie serdecznie namawiam do zalogowania się ☺️Szkoda mi potem tych gości, którzy gdzieś umykają i już człowiek nie ma okazji porozmawiać z nimi  :) Ty jesteś tą spoko osobą z Samosi z tematu Tygryska i Leżaczka? Rzucił mi się tam w oczy taki miły komentarz do Trynia, ale temat tak dopiero nadrabiam :) 

14 minut temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

Nie jestem aż takim ekspertem od winyli, za jakiego się podaję, nie mam dobrego gramofonu specjalnie, dostałem od kolegi tak jak i płyty dał mi ze swojej kolekcji różne, w sumie to tak jak lubię winyle, tak obecnie najwięcej słucham zwykłych płyt CD z wieży ale mam specjalne słuchawki do tego 😛 . Chciałbym coś lepszego, jednak ciężko mi już cokolwiek lepszego uzyskać, ważne że doznania są, chociaż to po winylach dostaje gęsiej skórki najczęściej hehe. 

Na słuchawkach od razu lepiej wszystko brzmi, odkąd mam dobre nauszne, to jest naprawdę totalnie inna jakość dźwięku :) Na winylach musi być magicznie słuchać wielu utworów, jazzu w szczególności ☺️ Niesamowite, że to aż taka różnica, jak piszesz, aż pozytywnie zazdroszczę gramofonu ☺️

14 minut temu, metr sześcdziesiąt w kapeluszu napisał:

Ze zwykłych płyt CD to mam fazę i radość mnie rozpiera i tyle a jak winyle ostatnio puszczalem np. Betty Boo kawałek Valentines Day na słuchawkach słuchałem, to miałem w ogóle gęsią skórkę i się popłakałem. 

O ja ❤️To piękne musiało być ❤️️ Aż sobie puszczę, chociaż póki co tylko na YT ☺️ Kocham "Un po d'amore" Dalidy w wersji winylowej na YT, na prawdziwym winylu to musi być dopiero coś ☺️

Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

nie chcę oczerniać i siać psychozy bo nie wiem tego na pewno ale czy przypadkiem ta miła osoba wyzej to nie jest wieczorna co się chce dowiedzieć co z nią będzie? i się podszywa pod miłego gościa niby?

Nie, nie jestem Wieczorna. Broken mnie pewnie pamięta z innego tematu. Miałam nick "Pytanie do Broken". Pytałam tam o tą Wieczorna, bo jej nie znałam. Dowiedziałam się tam właśnie , że ta osoba bardzo dokuczala Nimfie. Dlatego namawiam Nimfe, żeby poszła z tym na policję. Tacy ludzie, co niszczą innych nie mogą być bezkarni. Co do urody Nimfy to tylko stwierdziłam fakt, że jest ładna . Mam nadzieję, że nie jest z tego powodu zarozumiała . Mogę tylko doradzić , żeby nie scinala włosów , bo są jej ozdobą . Na kilka miesięcy zawsze można zrobić odmianę i wyprostować. Wtedy sama się przekona w jakiej fryzurze czuje się lepiej.

niee szkoda czasu puszczac na youtube

ja np. kiedys sobie puscilem depeche mode jeden kawalek na vimeo i w ogole kupe słyszałem a jak słucham tego z winyla na tych samych słuchawkach to słyszę zupełnie inny kawałek, syntezatory mi tak grają  na lewo i prawo że mózg szaleje kompletnie a w internecie ten sam kawałek to zwykłe bla nic więcej

do tego jak sobie np. puszczam coś z winyla i gram do tego na moim mini zestawie perkusyjnym to w ogole mi się o wiele lepiej gra niż jak sobie cos puszczam z laptopa czy płyty CD. Czuje się bardziej jakbym był cześcią tego co słyszę, a płyta CD to tak jakby coś osobnego leciało

Teraz sama mam dreszcze ❤️️ Przy tym fragmencie "Io ti prego, io ti chiedo, Un po d'amore, un po d'amore", cudo ❤️️" Błagam Cię, proszę Cię o odrobinę miłości, o odrobinę miłości " - aż się od razu jej biografia przypomina...Ile ona emocji wkłada, gdy śpiewa ten refren, właśnie bardzo polecam też film "Dalida" :) Jeszcze przed snem odsłucham na pewno Betty ☺️

Gość gość

Ona Nimfę nie tyle gnoiła ile gnębiła 

Gość Gość
11 minut temu, Nymphette napisał:

Hej hej ☺️ Dziękuję za takie miłe słowa ❤️️  Jak miło zobaczyć jakąś znajomą Duszyczkę -  bywałaś/eś na Kowbo? Na policji byłam tak naprawdę już sporo czasu temu, ale ich działania pozostawiają wiele do życzenia - mam nadzieję, że w końcu uda się coś z tym zrobić, bo niby przyjęli sprawę, szkoda, że bez rezultatu, jak wszyscy widzimy, ogólnie tu jest wiele czynników, które mogą pomóc, by w końcu ustalić, kto to robi, ale to bardziej na priv rozmowa ☺️ I jakąś bardziej ludzką porę ☺️ No właśnie tak sobie myślę, z tymi kilkoma miesiącami, a Ciebie serdecznie namawiam do zalogowania się ☺️Szkoda mi potem tych gości, którzy gdzieś umykają i już człowiek nie ma okazji porozmawiać z nimi  :) Ty jesteś tą spoko osobą z Samosi z tematu Tygryska i Leżaczka? Rzucił mi się tam w oczy taki miły komentarz do Trynia, ale temat tak dopiero nadrabiam :) 

Nie, nie byłam ani na kowbo, ani Samosi. Jestem w sumie nowa na kafe, od jakiegoś roku. Nie znam cię, ale na tym temacie Broken, co pytałam o Wieczorna powiedziano mi, że się nad tobą znecala w związku z twoją urodą . I że namawiała do samobójstwa . Miałaś jakiś ciężki okres w życiu ? Zrób wszystko, żeby ta zazdrosnica odpowiedziała za zło , które robi.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować