Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nymphette

Panie, panowie - bardzo proszę o radę z wykorzystaniem waszego zmysłu estetycznego :)

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czytałam. Jesteście pewni, że to Wieczorna? Po czym poznajecie? Ona ewidentnie ma problem z ładnymi dziewczynami. Nie sądzę , żeby obeszło się bez terapii.

teksty  o śmierci, skazaniu na smierć, widac ze tak chce wzbudzić w kimś strach, ze za niedługo umrze, teksty z podtekstem analnym, pisanie gwarą niby śmieszne („robio”) itd, rozwalanie i wyśmiewanie każdego poważnego tematu, no ale to i tak nic przy całości tego co robi 

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

na 1 stronie jako niby dwie osoby które w jednym momencie dziwnym trafem weszły do tematu i potem gdzieś wyparowały gdy ja zdemaskowali, tam mamrotala ze niby jest chłopem ale się tylko ośmiesza 

Nie można jej pozwolić tak niszczyć ludzi! 

Gość Gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Do gościa. Wieczorną możesz poczytać nawet w tym temacie, te dwa chamskie komentarze pod rząd (jeden podpisany beton) na 1 stronie  to ona dawała do nimfy 

Koniecznie trzeba to zgłosić na policję w końcu. 

Gość Gość

teksty  o śmierci, skazaniu na smierć, widac ze tak chce wzbudzić w kimś strach, ze za niedługo umrze, teksty z podtekstem analnym, pisanie gwarą niby śmieszne („robio”) itd, rozwalanie i wyśmiewanie każdego poważnego tematu, no ale to i tak nic przy całości tego co robi 

Widzę , że ją tu dobrze znacie. Ja dopiero niedawno o niej przeczytałam.

Gość gość

przykladowe teksty jak wieczorna nekala ofiare nimfe  ht tps ://zap oda j.net/8740e bd6aa638.png.html albo tutaj do broken ht tp s://zap odaj.net/ 37d095dd970ce.png.html wszystko zboczeniem nacechowane 

Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie można jej pozwolić tak niszczyć ludzi! 

Musimy coś zrobić bo to nie ma co. 

Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

przykladowe teksty jak wieczorna nekala ofiare nimfe  ht tps ://zap oda j.net/8740e bd6aa638.png.html albo tutaj do broken ht tp s://zap odaj.net/ 37d095dd970ce.png.html wszystko zboczeniem nacechowane 

Poczytam. Zgłaszamy na dyżur.net?

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Haha napisał:

🤣 

No i przyszła locha wieczorna we własnej osobie. 

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Haha napisał:

🤣 

I co rżysz głupio? Ty budzisz jakaś niewielką sensację zboczeniem i wykolejeniem. Nimfa i Broken budzą zainteresowanie bo są fajne i ciekawe. Taka różnica. 

Gość Gość

Poczytam. Zgłaszamy na dyżur.net?

Zgłaszamy. Ten post do Broken nawet jest jeszcze na Kafeterii jak się wrzuci w wyszukiwarkę. Mogą ustalić IP. 

Gość Gość

Trzeba osobny temat założyć bo szkoda robić autorce offtopa ale sami widzicie że wieczorna to psychol i tyle. Do gościa od linków wrzucaj je w osobnym temacie może. 

Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Ok. Co z tym zrobimy? Dobrze, że Nimfa była na tyle silna, że sobie z tym poradziła. Inni mogą być słabsi psychicznie i może dojść do tragedii.

Dokładnie. 

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Haha napisał:

🤣 

Nie śmiej się, bo cię zglosimy gdzie trzeba i się z tobą zajmą . Źle , że na mnie trafiłas, bo ja nie popuszcze!!!

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie śmiej się, bo cię zglosimy gdzie trzeba i się z tobą zajmą . Źle , że na mnie trafiłas, bo ja nie popuszcze!!!

Ty już dawno popusciles. I zbierzesz swoje gòwno. 

Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Koniecznie trzeba to zgłosić na policję w końcu. 

No za długo to trwa naprawdę...

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zgłaszamy. Ten post do Broken nawet jest jeszcze na Kafeterii jak się wrzuci w wyszukiwarkę. Mogą ustalić IP. 

No to zgłaszamy, nie ma na co czekać.

Gość Gość

Zobaczymy jak ty będziesz popuszczac w psychiatryku albo w pierdlu.

Gość Gość

Fajnie u ciebie w domu mówią Wieczorna. Analna zboczucho z patologii. Ciekawe co powie prokuratura jak zobaczy że 3 rok robisz bagno w temacie Nimfy i tyle lat kogoś prześladujesz odrzucie społeczny.

Jesteś jak pedofil Wieczorna. Nie narażaj się na pokusy i nie wchodź w tematy Nimfy bo wiadomo że nie powstrzymasz się od uporczywego nękania tej użytkowniczki. Zresztą typową pedofilię tez już wykazywałaś wiec...

Gość gość

Zobaczymy jak ty będziesz popuszczac w psychiatryku albo w pierdlu.

no i sama widzisz jaki to coś ma poziom. mówię o jej wcześniejszej wypowiedzi oczywiście a nie tej twojej powyżej.  wieczorna ma gnojówkę zamiast mózgu 

Gość Będziesz siedzieć
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Fajnie u ciebie w domu mówią Wieczorna. Analna zboczucho z patologii. Ciekawe co powie prokuratura jak zobaczy że 3 rok robisz bagno w temacie Nimfy i tyle lat kogoś prześladujesz odrzucie społeczny.

Jesteś jak pedofil Wieczorna. Nie narażaj się na pokusy i nie wchodź w tematy Nimfy bo wiadomo że nie powstrzymasz się od uporczywego nękania tej użytkowniczki. Zresztą typową pedofilię tez już wykazywałaś wiec...

Mam nadzieję że prokurator jest bardziej ogarnięty niż ty. Za fałszywe oskarżenia też będziesz siedzieć! Uważaj bo mam prokuratora w rodzinie 🤣 i to bynajmniej nie jest żart.

Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

I słusznie. Co za dno. Musiały ją strasznie rozjuszyć wszystkie miłe komentarze u Nimfette. Chory na zazdrość odpadek społeczny. 

Gość Gość

A także policjantów lekarzy polityków i tajnych współpracownikow służb specjalnych. 

Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

no i sama widzisz jaki to coś ma poziom. mówię o jej wcześniejszej wypowiedzi oczywiście a nie tej twojej powyżej.  wieczorna ma gnojówkę zamiast mózgu 

No tak. Ja myślę, że chora psychicznie. Pewnie ja zamkna w psychiatryku i zmusza do leczenia.

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Będziesz siedzieć napisał:

Mam nadzieję że prokurator jest bardziej ogarnięty niż ty. Za fałszywe oskarżenia też będziesz siedzieć! Uważaj bo mam prokuratora w rodzinie 🤣 i to bynajmniej nie jest żart.

Masz prokuratora w rodzinie i piszesz pedofilię na forach Wieczorna? Ciekawe.

Zastanawia mnie czy będzie mu miło jak się dowie że nazywasz ich złodziejską elitą. Screeny są. Nie masz też prawa używasz jego zawodu w jakichkolwiek celach i ta wypowiedz może być szybko zgłoszona na policję a twój prokurator będzie miał kontrolę które są teraz bardzo rygorystyczne. 

Pomijajac że to twoja kolejna fantazja chora na zazdrość pedofilko z patologicznej rodziny.  

Gość Gość

No tak. Ja myślę, że chora psychicznie. Pewnie ja zamkna w psychiatryku i zmusza do leczenia.

Wieczorna juz odleciała w marzenia o wujku prokuratorze podczas gdy sama wyzywała wszystkich prokuratorów i są na to screeny. Co choroba robi z mózgiem. Chociaż ona akurat nie ma mózgu XD

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

I słusznie. Co za dno. Musiały ją strasznie rozjuszyć wszystkie miłe komentarze u Nimfette. Chory na zazdrość odpadek społeczny. 

Tylko terapia tu może pomóc .

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować