Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrkkaaa

Czy wysylanie dziecka na oboz jest dla was strata kasy

Polecane posty

Gość autorrkkaaa

Wypowiedzcie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa9

Jesteś okropną matką.

pisze to matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

dlaczego jestem okropna madka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość autorrkkaaa napisał:

dlaczego jestem okropna madka?

Bo jesteś głupia jeżeli na własne pytanie odpowiadasz "tak" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sama jeździłam na obozy już jako 8 latka  i dobrze to wspominam,  mimo spartanskich warunków. Syn też będzie jeździł.  Nauczy się trochę samodzielności,  odpocznie od nas.  Teraz jako 6,5 latek jedzie na 3 dni w poniedziałek.  I nie uważam tego za stratę kasy.  Patrząc w ten sposób,  to dziecko jest stratą kasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie to strata pieniędzy i strata czasu dla dziecka.Tam są dzieci, które są niewychowane i mogą byc różne patologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a lepiej zeby siedziało w wakacje przed tv i z tabletem? Chyba lepiej ze pobędzie z rówieśnikami, usamodzielni się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawiedzona
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dla mnie to strata pieniędzy i strata czasu dla dziecka.Tam są dzieci, które są niewychowane i mogą byc różne patologie.

hahahaha, a ty to gdzie trzymasz swoje dzieci pod kloszem, w domu, nie dopuszczasz do nich nikogo obcego, w każdym przedszkolu , szkole na podwórku sa dzieci z różnych domów i mają różne charaktery, jedne są wychowane inne są niewychowane, w przyszłosci tez bedą mieć stycznośc z różnymi ludzmi, niech sie ucżą od dziecka samodzielności i niech poznają ludzi i swiat, niech maja obycie ze wszystkimi ludzmi

---------dla mnie to nie strata kasy a inwestowanie w dzieci, niech jadą odpoczną, poznają nowe dzieci, cos zwiedzą zobacza, zdobędą nowe doswiadczenie, a nie tylko wczasy w luksusowych hotelach w Grecji czy Hiszpani

---------moje dzieci jeżdża na kolonie i wycieczki szkolne, mam ich troje to duży wydatek, ale sobie wole nic nie kupić na sobie i meżu  oszczędzac ale dzieciom na wyjazd dam, dzieci wolą jezdzic z kolegami niż z nami na wczasy , tak ze im na wyjazdy dajemy a sami siedzimy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość autorrkkaaa napisał:

 

Już tu jedna kiedyś założyła wątek i była wielce zdziwiona, że dzieci chcą jeździć na wycieczki, chodzić na zajęcia dodatkowe, mieć hobbi i się zapierała rękami i nogami, że ona za ich fanaberie płacić nie będzie bo po co. Wystarczy, że daje dzieciom jec, ubranie i miejsce do spania i mają być jej wdzięczne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strata kasy? Dziecko zdobędzie nowe doświadczenia,zobaczy nowe miejsca.Niestety moje dzieci nie chcą jeździć na kolonie. Natomiast na zieloną szkołę,z całą klasą bardzo chętnie. W ubiegłym roku byli koło Karpacza, za tydzień jadą nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×