Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Co sądzicie o tym forum?

Polecane posty

17 godzin temu, jokata napisał:

Nie martwcie się. My tu wiele lat jesteśmy i jakoś dajemy radę. Będzie dobrze.🌸

Mam nadzieje,ze twe slowasie spelnia,jak narazie,nie jestem zachwycony tym forum,ale moze to minie))

2 minuty temu, Leone napisał:

Leoś. Dwóch takich, jak my i już bata nie ma. Dojdzie jeszcze naszych kilku i damy radę. :classic_smile:

1 minutę temu, klincz napisał:

Leoś. Dwóch takich, jak my i już bata nie ma. Dojdzie jeszcze naszych kilku i damy radę. :classic_smile:

Takich dwóch, jak nas trzech - to juz super! 🤩

Gość zła/dawniej gra
8 godzin temu, klincz napisał:

Co do gości, masz rację, bo gospodarzy szanować trzeba. Tylko, że w stosunku do eksuserów z Pytamy, określenie; gość jest raczej niezasadne. Bardziej pasuje; zesłaniec

Spora grupa ludzi z Pytamy mocno przez lata zżyła się ze sobą i chcieliby nadal mieć wspólny kontakt. Dlatego się tu powoli schodzą, w miejsce, które wyznaczył właściciel, czyli WP. 

Narzekania biorą się głównie stąd, że odchodzące w niebyt Pytamy było o niebo lepsze w obsłudze, bardziej wygodne i przejrzyste. 

Do tego dochodzi element przyzwyczajenia do miejsca. Więc o wyrozumiałość proszę.  

Dzięki Pytamy zawarto kilka związków, a wielu użytkowników poznało się osobiście i organizuje sobie spotkania w realu.  To są wartości raczej rzadko spotykane na innych portalach. 

Ja tu dałem się przenieść dla przyjaźni i szacunku dla wielu z tych, których miałem szczęście i przyjemność wirtualnie poznać na Pytamy, bo bardzo cenię sobie kontakt z nimi. Nie chcę by się urwał. Jednocześnie jestem otwarty na zawieranie dalszych znajomości. 

Z poważaniem: birbant. 

15 godzin temu, jokata napisał:

Birbant! Jako "gość" nie mogę dać ci plusa, choć należy Ci się ich kilka - za każdy akapit osobno!

Ten ostatni, jako jedyny skłaniałby mnie do zaistnienia tutaj, bo też nie chciałabym stracić kontaktu z Wami 🙂

Miłego dnia 🙂, mój palec wskazujący domaga się odpoczynku od przewijania wątku 😞

1 minutę temu, Gość zła/dawniej gra napisał:

Birbant! Jako "gość" nie mogę dać ci plusa, choć należy Ci się ich kilka - za każdy akapit osobno!

Ten ostatni, jako jedyny skłaniałby mnie do zaistnienia tutaj, bo też nie chciałabym stracić kontaktu z Wami 🙂

Miłego dnia 🙂, mój palec wskazujący domaga się odpoczynku od przewijania wątku 😞

Spoko, gra, Nie wypadniemy z gry. :classic_rolleyes:

Przed chwilą, klincz napisał:

Przybyliście z zamkniętego osiedla domków jednorodzinnych do blokowiska, gdzie czasem jest brudno na klatce schodowej, a dresiarze gwiżdżą, gdy przechodzicie.😉 Trochę pobędziecie i wszystko zacznie się Wam wydawać normalne. Nie z takimi sprawami jesteście w stanie sobie poradzić.😂

• Like 3

1 minutę temu, jokata napisał:

Przybyliście z zamkniętego osiedla domków jednorodzinnych do blokowiska, gdzie czasem jest brudno na klatce schodowej, a dresiarze gwiżdżą, gdy przechodzicie.😉 Trochę pobędziecie i wszystko zacznie się Wam wydawać normalne. Nie z takimi sprawami jesteście w stanie sobie poradzić.😂

Już Cię lubię, Jokata, dobra duszo. Mamy tu taką grupę, że po naszej aklimatyzacji będziesz chętnie z nami przebywała. 

U nas, w zasadzie, nie dominują pytania, ale lubimy gadać ze sobą przyjaźnie, na luzie z uśmiechem. Ale i dowiedzieć się też można przy okazji wiele rzeczy, bo tu jest kilku fachowców w różnych tematach. Wiedz, że sporo osób z Pytamy zdążyła już spotkać się ze sobą w realu i nikt, nikim się ie rozczarował. 

• Like 1
  • Thanks 1

Gość zła/dawniej gra
5 minut temu, jokata napisał:

Z chamstwem zawsze trudno mi się pogodzić, ale Ty wlewasz balsam na mą udręczoną duszę. Jeśli tutaj nie jesteś wyjątkiem, to chyba jednak do Was zawitam 🙂 Pomyślę o tym jutro, jak Scarlett.

10 minut temu, BingoIa napisał:

Takich dwóch, jak nas trzech - to juz super! 🤩

Drżyjta narody! :classic_biggrin:

No i już powoli przywykacie.😉 Jest to teraz nasze wspólne forum, a to jakim będzie zależy głównie od nas samych. 🙂

Forum jak forum. Dla mnie nie ma znaczenia, bo nie korzystałam tylko z pytamy. Zresztą na pytamy też była zmiana grafiki. Na Interii była zmiana i na kafeterii też.

Przestajesz się uczyć nowych rzeczy  - umierasz 😅😅😅

35 minut temu, Marion Cobretti napisał:

da się tu blokować trolli we własnych pytaniach?  bo widzę że ci ze stałym banem na pytamy też tu się przenoszą...

Jak tylko pojawi się w Twoim pytaniu niechciany gość z komentarzem, najedź kursorem na      Cytuj i zaraz się otworzy w prawym górnym rogu napis   - Zgłoś post. 

Potem czekaj cierpliwie aż zostanie usunięty przez moderatora.

25 minut temu, BingoIa napisał:

Da się. Jest lista ignorowanych userów, trzeba do niej dodać delikwentów

Gościa nie dodasz, trzeba zgłaszać cały post do moda.

Przed chwilą, Baba napisał:

Jak tylko pojawi się w Twoim pytaniu niechciany gość z komentarzem, najedź kursorem na      Cytuj i zaraz się otworzy w prawym górnym rogu napis   - Zgłoś post. 

Potem czekaj cierpliwie aż zostanie usunięty przez moderatora.

To co innego @baba żeby zgłosić trzeba mieć powód a nie po prostu uprzedzenie do kogoś

25 minut temu, BingoIa napisał:

To co innego @baba żeby zgłosić trzeba mieć powód a nie po prostu uprzedzenie do kogoś

W takim razie zaznacz opcję :

Ten komentarz jest w porządku, ale chcę powiedzieć o nim moderatorowi.

nie wiem czy dobrze wszystko rozumiem: to znaczy że ktoś kogo dodam do ignorowanych nadal  może sobie spamować w moich pytaniach, tylko po prostu ja tego nie widzę?

24 minuty temu, Marion Cobretti napisał:

nie wiem czy dobrze wszystko rozumiem: to znaczy że ktoś kogo dodam do ignorowanych nadal  może sobie spamować w moich pytaniach, tylko po prostu ja tego nie widzę?

Tego nie wiem, nikogo nie dodałam do ignorowanych, proponuję zgłaszać każdy post osoby niechcianej.

1 minutę temu, Baba napisał:

Tego nie wiem, nikogo nie dodałam do ignorowanych, proponuję zgłaszać każdy post osoby niechcianej.

na razie staram się poznać zasady działania strony i pytam teoretycznie ...

Nikt tego nie wie, tu nie ma żadnych regulaminów. Założyłem dwie godziny temu post w którym zgłaszalibyśmy różne błędy i niedoróbki serwisu wraz z propozycjami zmian - nie ujrzał światła dziennego i został zmoderowany.

1 minutę temu, BingoIa napisał:

Nikt tego nie wie, tu nie ma żadnych regulaminów. Założyłem dwie godziny temu post w którym zgłaszalibyśmy różne błędy i niedoróbki serwisu wraz z propozycjami zmian - nie ujrzał światła dziennego i został zmoderowany.

Bingola na jakim ty świecie żyjesz? Bierzesz to co ci dają albo rezygnujesz, na takich portalach nikt nie będzie brał po uwagę twoich "chciejstw". To bardzo duże forum. Ewentualnie możesz sobie własne prywatne forum założyć, jakich w sieci też jest mnóstwo.

Wyobrażasz sobie jakby zaczęli wszyscy zgłaszać swoje uwagi? 

1 minutę temu, Erzac napisał:

Bingola na jakim ty świecie żyjesz? Bierzesz to co ci dają albo rezygnujesz, na takich portalach nikt nie będzie brał po uwagę twoich "chciejstw". To bardzo duże forum. Ewentualnie możesz sobie własne prywatne forum założyć, jakich w sieci też jest mnóstwo.

Wyobrażasz sobie jakby zaczęli wszyscy zgłaszać swoje uwagi? 

Pytamowe przyzwyczajenia... Za dobrze nam tam było.

1 minutę temu, DlaNadprzyrodzonych2 napisał:

Pytamowe przyzwyczajenia... Za dobrze nam tam było.

Raczej syndrom rozdymanego ego. I żeby nie było, nie mówię tu stricte o Bingoli.

44 minuty temu, Marion Cobretti napisał:

na razie staram się poznać zasady działania strony i pytam teoretycznie ...

Spokojnie, nic na siłę, i tak ostateczną decyzję podejmiesz Ty.

Dnia 24.05.2019 o 21:27, jokata napisał:

I tak za jakiś czas oswoicie się z nami i zaczniecie powoli wychodzić z zamknięcia.😂 Zwykła ciekawość Was do tego zmusi.😉

Nikomu przeciez inni uzytkownicy nie przeszkdzaja.Natomiast szata graficzna,kompletna nieczytelnosc...Tu nawet rankingi nic mi nie mowia:))

Oj tam oj tam... 😉 Przyzwyczaisz się do szaty graficznej. Kilka miesięcy temu, nie tak dawno wszystko tu pozmieniali i my też byliśmy tak wkurzeni, że normalnie chcieliśmy sobie stąd iść. Już się oswoiliśmy. I tak jeszcze nie wszystko tu rozumiemy po zmianach ale jest coraz lepiej. Jeśli mam być szczera, to mi i innym rankingi też nic nie mówią. I nie powiedzą! Pobędziesz dłużej, to zrozumiesz, dlaczego i nie będziesz na nie zwracać uwagi. Naprawdę.😂 A jeśli jaśniej wytłumaczę dlaczego, to nie opędzę się od hejtu, więc wiesz....😉

@jokata   na naszym starym forum , zebrane punkty mogliśmy wymienić na talony do Biedronki i Żabki , sądziliśmy, że jak tu zbierzemy ich jak najwięcej będzie podobnie.:classic_tongue:

Edytowano przez Baba

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.