Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agata_29

Poznanie chłopaka

Polecane posty

Hej dziewczyny może któras mi pomoże ocenic chłopaka .Poznałam nie dawno chłopaka jesteśmy ze sobą poł roku ,to jest mój pierwszy chłopak on ma 27 lat a Ja 26,powiem wam ze trochę mnie jego zachowanie dziwi chyba ze ja jestem przewrażliwiona a wię czy to normalne ze on na początku znajomości mnie podnosił w parku powiedziałam mu ze tego nie lubie i przestał to robić , kiedyś jak gadaliśmy samochodzi to mnie tulił i chciał zebym mu usiadła na kolana ale nie nalegał ,jak jesteśmy ze sobą w domu to wiadomo pieszczoty są często ,cały czas by mnie całował a jak leżymy razem na łózku on się przutyla do mnie w różnych pozycjach raz chce od tyłu tulic  nie wiem co sądzic o nim ,bo po rozmowie jest normalny a i lubi tez pogadać na temat  sex wiadomo ale szanuje moje zdanie na temat sex .Co wy myślicie na jego zachowania ? czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssass

no tak, facet który przytula dziewczyne cos strasznego ,rzuc go powinnas znaleźć sobie sebixa w dresach co pracuje na budowie za granica pali maryske i potrafi dac Plaskacza w pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihi
42 minuty temu, Agata_29 napisał:

Hej dziewczyny może któras mi pomoże ocenic chłopaka .Poznałam nie dawno chłopaka jesteśmy ze sobą poł roku ,to jest mój pierwszy chłopak on ma 27 lat a Ja 26,powiem wam ze trochę mnie jego zachowanie dziwi chyba ze ja jestem przewrażliwiona a wię czy to normalne ze on na początku znajomości mnie podnosił w parku powiedziałam mu ze tego nie lubie i przestał to robić , kiedyś jak gadaliśmy samochodzi to mnie tulił i chciał zebym mu usiadła na kolana ale nie nalegał ,jak jesteśmy ze sobą w domu to wiadomo pieszczoty są często ,cały czas by mnie całował a jak leżymy razem na łózku on się przutyla do mnie w różnych pozycjach raz chce od tyłu tulic  nie wiem co sądzic o nim ,bo po rozmowie jest normalny a i lubi tez pogadać na temat  sex wiadomo ale szanuje moje zdanie na temat sex .Co wy myślicie na jego zachowania ? czy to normalne ?

On zwyczajnie chce włożyć Ci swojego ptaszka  🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Agata_29 napisał:

Hej dziewczyny może któras mi pomoże ocenic chłopaka .Poznałam nie dawno chłopaka jesteśmy ze sobą poł roku ,to jest mój pierwszy chłopak on ma 27 lat a Ja 26,powiem wam ze trochę mnie jego zachowanie dziwi chyba ze ja jestem przewrażliwiona a wię czy to normalne ze on na początku znajomości mnie podnosił w parku powiedziałam mu ze tego nie lubie i przestał to robić , kiedyś jak gadaliśmy samochodzi to mnie tulił i chciał zebym mu usiadła na kolana ale nie nalegał ,jak jesteśmy ze sobą w domu to wiadomo pieszczoty są często ,cały czas by mnie całował a jak leżymy razem na łózku on się przutyla do mnie w różnych pozycjach raz chce od tyłu tulic  nie wiem co sądzic o nim ,bo po rozmowie jest normalny a i lubi tez pogadać na temat  sex wiadomo ale szanuje moje zdanie na temat sex .Co wy myślicie na jego zachowania ? czy to normalne ?

A dodam jeszcze ze on mi mówił dziwne rzeczy ze mu staje ,ze go krece a i mówił tez ze czasem wyobraza jak to robimy ,a czemu on mi wkłada jezyk do gardła czasie pieszczot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwy kąsek

Dajesz mu doopy czy tylko go stresujesz? On chce zwyczajnie poruhać, kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość łatwy kąsek napisał:

Dajesz mu doopy czy tylko go stresujesz? On chce zwyczajnie poruhać, kumasz?

naucz się pisać !!! a nie głupoty wypisujesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny proszę o opinie bo ktoś obcy może spojrzy  na to okiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda

Agatko no to raczej normalne zachowanie. Masz chlopaka, podobasz mu sie, krecisz go wiec nie dziw sie, ze tak sie zachowuje. Dazy do seksu. A Ty nie chcesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Doda napisał:

Agatko no to raczej normalne zachowanie. Masz chlopaka, podobasz mu sie, krecisz go wiec nie dziw sie, ze tak sie zachowuje. Dazy do seksu. A Ty nie chcesz? 

powiedziałam mu ze na razie nie chce sex a on moje zdanie szanuje i nie nalega .Tylko są pieszczoty 

dziekuje za odp bo nie wiedziałam co o tym myslec ale nawet jak jedziemy autem to on na poboczu wstaje żeby mnie pocałować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda
7 minut temu, Agata_29 napisał:

powiedziałam mu ze na razie nie chce sex a on moje zdanie szanuje i nie nalega .Tylko są pieszczoty 

dziekuje za odp bo nie wiedziałam co o tym myslec ale nawet jak jedziemy autem to on na poboczu wstaje żeby mnie pocałować 

Bo to facet, ma teraz taki stan🙂 

Podniecasz go, jest napalony, nic dziwnego, ze chce całować, dotykać na kazdym kroku.  

To zupełnie normalne!

A Ty nie chcesz?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Doda napisał:

Bo to facet, ma teraz taki stan🙂 

Podniecasz go, jest napalony, nic dziwnego, ze chce całować, dotykać na kazdym kroku.  

To zupełnie normalne!

A Ty nie chcesz?  

mówisz ze to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Agata_29 napisał:

dziewczyny proszę o opinie bo ktoś obcy może spojrzy  na to okiem ;(

Agatko mężczyzna w tym wieku będąc z Tobą pokazuje Ci swoje zainteresowanie. Kocha Cię i po przez pieszczoty to Ci kochana udowadnia.A gdy mówi o swerze intymnej ma zaufanie albo ma taki charakter.Nie nacieszyl się jeszcze Tobą. Za następne pół roku może być całkiem odmiennie i to Ty będziesz okazywala mu pieszczoty...pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Blue

Może on nigdy nie miał dziewczyny? Teraz odbija sobie zaległości. Takich wygłodniałych chłopaków na początku trudno odgonić od cycka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎25‎.‎05‎.‎2019 o 13:26, Gość Betty Blue napisał:

Może on nigdy nie miał dziewczyny? Teraz odbija sobie zaległości. Takich wygłodniałych chłopaków na początku trudno odgonić od cycka.

Miał 6 lat z nią chodził tylko z przerwami raz się rostawali i schodzili i tak kilka razy  .Nie wiem już sama co o jego zachowaniu  tym myśleć czy tak się zachowuje normalny chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zerwij z tym zboczeńcem bo to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po kilku takich zachowaniach od razu uważasz chlopaka za zboczeńca? Chlopak ma 27 lat i ma swoje potrzeby jak kazdy czlowiek. 

Zmusza Cie do pocalunków czy pieszczot? Jezeli nie to zastanow sie dobrze czy chcesz od razu to konczyc.

Moze wystarczy po prostu porozmawiac z chlopakiem szczerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zmusza ,rozmawiałam z nim o tym i on powiedział ze jego takie rzeczy kręcą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×