Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANONIM

Pożądanie innych osób będąc w związku

Polecane posty

Gość ANONIM

Czy dla Was myślenie o innych osobach w pożądliwy sposób jest zdradą? Mój chłopak twierdzi, że to normalne, że jesteśmy razem i podniecają go inne dziewczyny. Mnie to cholernie zabolało, uważam to za zdradę. Czy przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba masz masz dobry materiał na qrwiarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie jest zdrada, oczywiście że nie 😉 ponieważ nie masz wpływu na swoje myśli, one są wynikiem jakiś tam reakcji chemicznych w mózgu, przychodzą i odchodzą. Mamy wolna wolę i to się właśnie liczy, co my z tymi myślami zrobimy. 

Analogicznie - jeżeli ktoś pomyślał o morderstwie czysto hipotecznie , np pod wpływem jakiegoś filmu, to czy już powinni go za to zamknąć, że na minutę taki obraz pojawił się w głowie? To czyny się liczą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Grzeszy się: myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Analogicznie - jeżeli ktoś pomyślał o morderstwie czysto hipotecznie , np pod wpływem jakiegoś filmu, to czy już powinni go za to zamknąć, że na minutę taki obraz pojawił się w głowie? To czyny się liczą

Oglądaliście film pt. "Raport mniejszości" z Tomem Cruisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to jest normalne, jedyne co to nie wolno tego realizować w sensie fizycznym czyli w zbliżeniu. poza tym lepiej zachować to dla siebie aby nie wzbudzać niepotrzebnej zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Grzeszy się: myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem.

Chyba w kościele. To że mam ochotę na inne kobiety, a nie zdradzam żony, nie robi ze mnie potwora. Jak widzę, piękną kobietę, to zdarza się pomyśleć, że chętnie by się człowiek z nią przespał, ale tego nie proponuję, to tylko myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Myślę, że każdemu facetowi zdrowemu, który ma testosteron na dość wysokim poziomie podobają się też inne kobiety. Jest to naturalne. No ale powiedzmy sobie szczerze. Polki są mega ładne, czasem aż ciężko się nie spojrzeć. Tak samo jak na ulicy będzie jechało piękne Ferrari to też się obejrzy.

Póki nie widzisz znamion pisania z innymi dziewczynami/flirtowania to raczej nie ma się o co martwić. 

Zastanowiłbym się jednak czy może się nie zaniedbałaś ostatnio ? Czasem faceci automatycznie tak reagują zwracaniem uwagi na inne jak ich kobieta się zapuści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ludzie to idealiści z tyłka. Każdy  z was jest taki mądry tylko dlatego, że nie potraficie być szczerzy sami ze sobą. 

Autorko. Doceń to, że Twój facet jest z Tobą szczery. Jak się głębiej zastanowisz to na pewno znajdziesz sytuacje, w której przeszła Ci przez głowę jakaś myśl o innym facecie. Mówię o zastanowieniu się na poważnie, a nie udawaniu przed samą sobą, że tak się nigdy nie wydarzyło.

To normalne. Człowiek nie jest maszyną. Mamy popęd jak zwierzęta, różni nas to co robimy z tym popędem, bo na same myśli wpływu nie mamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_a

Chociaż przyznał się do tego czyli traktuje Ciebie na tyle poważnie że jest szczery. Mój by szedł z zaparte A i tak wiem jak jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANONIM
14 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Myślę, że każdemu facetowi zdrowemu, który ma testosteron na dość wysokim poziomie podobają się też inne kobiety. Jest to naturalne. No ale powiedzmy sobie szczerze. Polki są mega ładne, czasem aż ciężko się nie spojrzeć. Tak samo jak na ulicy będzie jechało piękne Ferrari to też się obejrzy.

Póki nie widzisz znamion pisania z innymi dziewczynami/flirtowania to raczej nie ma się o co martwić. 

Zastanowiłbym się jednak czy może się nie zaniedbałaś ostatnio ? Czasem faceci automatycznie tak reagują zwracaniem uwagi na inne jak ich kobieta się zapuści. 

Nie zabiedbałam go,to na pewno nie. Widzimy się raz w tygodniu przez kilometry nas dzielące. Zawsze okazuje mu uczucia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Gdy byłem w związku z moją dziewczyną, obmacywałem się i całowałem z innymi dziewczynami gdy była okazja. Powodem tego był fakt, że zanim poznałem moją partnerkę, całowałem się tylko z jedną dziewczyną. W związku z tym chciałem spróbować jak to jest z innymi. Mówię to szczerze. Przyznaję się bez bicia. Jestem pewien, że wielu jest takich, którzy mieli tak samo gdy byli w wieku 20 +. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Odróżniam patrzenie pożądliwe od patrzenia i stwierdzenia ze „fajna łaska”. Ale tez wyjaśniłabym co u niego znaczy patrzenie z pożądaniem/ czy chce kogoś przelecieć, ma takie myśli ale wie ze jest w związku wiec tego nie zrobi czy po prostu ktoś jest ładny i stwierdza fakt ze fajna kobieta, atrakcyjna. 

 

Jeśli by mi facet powiedział ze na kogoś patrzy pożądliwie, to bym się na maksa zestresowała! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANONIM
8 minut temu, Gość Basia napisał:

Odróżniam patrzenie pożądliwe od patrzenia i stwierdzenia ze „fajna łaska”. Ale tez wyjaśniłabym co u niego znaczy patrzenie z pożądaniem/ czy chce kogoś przelecieć, ma takie myśli ale wie ze jest w związku wiec tego nie zrobi czy po prostu ktoś jest ładny i stwierdza fakt ze fajna kobieta, atrakcyjna. 

 

Jeśli by mi facet powiedział ze na kogoś patrzy pożądliwie, to bym się na maksa zestresowała! 

No mi powiedział, że są dziewczyny, które są ładne i go podniecają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wcześniej czy później sprzeda ci trypla albo HIVa. Bo nie utrzyma kotasa w ryzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia
5 minut temu, Gość ANONIM napisał:

No mi powiedział, że są dziewczyny, które są ładne i go podniecają 

Drazylabym temat. Średnio to brzmi, ale tylko rozmowa z nim - co miał na myśli, rozwieje wątpliwości  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANONIM
1 minutę temu, Gość Basia napisał:

Drazylabym temat. Średnio to brzmi, ale tylko rozmowa z nim - co miał na myśli, rozwieje wątpliwości  

Ogólnie rozmowa zaczęła się od tego, że zapytam czy dla niego flirt to zdrada i stwierdziłam, że dla mnie już właśnie takie pożądliwe patrzenie na kogoś jest zdradą. A on stwierdził, że są ładne dziewczyny, które go podniecają i to koniec tematu dla niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

99 procent zdrowych, heteroseksualnych mężczyzn z pożądaniem patrzy także na inne (atrakcyjne) kobiety np. na plaży albo na ulicy, gdy taka atrakcyjna kobieta idzie w krótkiej ...ence albo mini. I nie ma w tym nic dziwnego ani nadzwyczajnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASia
5 minut temu, Gość ANONIM napisał:

Ogólnie rozmowa zaczęła się od tego, że zapytam czy dla niego flirt to zdrada i stwierdziłam, że dla mnie już właśnie takie pożądliwe patrzenie na kogoś jest zdradą. A on stwierdził, że są ładne dziewczyny, które go podniecają i to koniec tematu dla niego. 

Nie chce go tłumaczyć, ale wydaje mi się ze chodziło mu o podobanie się, a nie ze chce Cię zdradzić. Ale to już musisz sama wiedzieć czy jest między Wami uczucie. 

Mnie popełnij jednego błędu z mojej młodości- nie pytaj hipotetycznie, zadając pytania z dupy. Albo od razu wyjaśniaj takie wątpliwe zdania zamiast pytać się nas! Zadawaj pytanie odnośnie spraw kluczowych, priorytetów życiowych, żeby w ogóle zobaczyć czy związek do czegoś zmierza, czy patrzycie w tym samym kierunku. Zakładam ze pewnie jesteś w przedziale 18-23 lata . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdyby dziewczyna powiedziała mi że podniecają ją inni faceci, to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdyby dziewczyna powiedziała mi że podniecają ją inni faceci, to.....

to co? co byś zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laviro
1 godzinę temu, Gość ANONIM napisał:

Czy dla Was myślenie o innych osobach w pożądliwy sposób jest zdradą? Mój chłopak twierdzi, że to normalne, że jesteśmy razem i podniecają go inne dziewczyny. Mnie to cholernie zabolało, uważam to za zdradę. Czy przesadzam?

u faceta to normalne u baby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

to co? co byś zrobił?

Liść! A następnie: noga, dopa, brama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Liść! A następnie: noga, dopa, brama!!!

straszne, że tacy agresywni ludzie są w związkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość ANONIM napisał:

Czy dla Was myślenie o innych osobach w pożądliwy sposób jest zdradą? Mój chłopak twierdzi, że to normalne, że jesteśmy razem i podniecają go inne dziewczyny. Mnie to cholernie zabolało, uważam to za zdradę. Czy przesadzam?

Przesadzasz. Masz po prostu szczerego chłopaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

Przesadzasz. Masz po prostu szczerego chłopaka. 

Szczerego? Jakim trzeba być chamem, żeby dziewczynie, którą się kocha powiedziec że mu staje na widok innych?? (nawet jeśli tak się dzieje) To jest cham, bydle i prostak.!!! I nie szanuje ani autorki, ani jej uczuć, ani siebie, ani innych kobiet. Kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość laviro napisał:

u faceta to normalne u baby nie

Dlaczego u faceta normalne a u baby nie? Bo masz kompleksy? Większość facetów ma kompleksy na tym punkcie, ale musicie wiedzieć, że kobiety też podniecają się innymi facetami, a czasem również kobietami(no ale to i was nakręca 🙂 )  Mój facet też tak ma niby wie że jakiś mnie podjarał, ale woli nie wiedzieć, ale jak mu powiem, że jakaś laska jest seksi, to aż oczy mu się świecą z podniecenia. Ja nigdy nie zrozumiem mężczyzn. Wielu naprawdę wielu jest baaardzo inteligentnych, potrafią wiele fantastycznych rzeczy dla świata zrobić, ale robią się małymi chłopcami w sekundę, jeśli chodzi o podniecenie jego kobiety (ci..pki) innym facetem. Wtedy tracą rozum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

kobiety też podniecają się innymi facetami, a czasem również kobietami

Zabić to mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dla mnie zdrada. W Biblii nawet jest żeby nie patrzeć pożądliwym okiem na kobietę lub wylupac sobie oko które dąży do grzechu. Poza tym każda zdrada fizyczna zaczyna się od brudnych myśli, od zdrad emocjonalnych lub mentalnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×