Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PiS robi z nas pośmiewisko w całej Europie ludzie obudźcie się

Polecane posty

Gość gość

ludzie nie macie rodzin, znajomych za granicą? czy chcecie być częścią cywilizowanego świata. nie jest wam wstyd dać wygrać PiSowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

myślę tak samo, ale ludzie za 500plus oddali by właśnie dziecko do zakonu ojców pedofilii, ciężko przetrawić ten fakt ale taka jest może i nawet większość Polaków, smutne, trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bhh

Europę nie obchodzi jakaś tam Polska, tak samo jak Ciebie nie obchodzą Rumunia, Albania czy Holandia. Spadaj ze swoją propagandą do "GW" albo "Newsweeka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666

najlepiej niech Set pokieruje losem upadlych i osądzi 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisuarrr

chyba pis się trochę przestraszył, bo ostatnio było trochę czarnego marketingu wokół niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

myślę tak samo, ale ludzie za 500plus oddali by właśnie dziecko do zakonu ojców pedofilii, ciężko przetrawić ten fakt ale taka jest może i nawet większość Polaków, smutne, trudno...

Ale brednie wypisujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54 minuty temu, Gość Bhh napisał:

Europę nie obchodzi jakaś tam Polska, tak samo jak Ciebie nie obchodzą Rumunia, Albania czy Holandia. Spadaj ze swoją propagandą do "GW" albo "Newsweeka".

Haha, słusznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeb

o niczym tak nie maże jak o tym żeby znowu rządził ratlerek od angeli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten argument jest tak kiepski.. no bo kiedy ostatnio śmiałaś się z Mołdawii? PiS źle gospodaruje naszymi pieniędzmi opierając wzrost gospodarczy na bieżącej konsumpcji i dlatego nie zagłosuję na nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Everhart napisał:

Ten argument jest tak kiepski.. no bo kiedy ostatnio śmiałaś się z Mołdawii? PiS źle gospodaruje naszymi pieniędzmi opierając wzrost gospodarczy na bieżącej konsumpcji i dlatego nie zagłosuję na nich. 

Masz rację ja również pisiorom nie daje szansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie ma to jak mieć wielokrotną osobowość i sie rozmnozyć na forum internetowym 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy sort
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nie ma to jak mieć wielokrotną osobowość i sie rozmnozyć na forum internetowym 😄 

Mylisz się, czasami pisze z gorszy sort, a czasami z gościa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fajfus: jesteś tak głupi, że nawet nie jesteś w stanie zrozumieć, że jesteś głupi i jak bardzo. Typowe dla zwolenników pisokomuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
1 godzinę temu, Mirek Fajfus napisał:

TY KALEKO JESZCZE SE NIE NAROBIŁAŚ BACHORÓW ŻEBY POBIERAĆ TO 500 + ¿¿ I NIE PIERRDOL BO TEŻ BRAŁABYŚ TĄ KASE DZIWWKO

Racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

młodzi Polacy w wieku 18 - 25 lat , którzy do tej pory NIE oberwali  porządnie w 'zad' i życie jeszcze życia nie poznali i  NIE dokopało w zad będą w większości głosować na P0srańców i KE ( P0srance i KE nie mają żadnego pomysłu do rozwoju dla ludzi młodych,  P0srance i KE tylko pokazują swoje twarze na bilbordach aby się załapać do koryta )

młodzi Polacy w wieku 18 - 25 lat będą głosować na partię Biedronia ,  nie rozumiem tego zjawiska !

rodziny ubowców, esbeków, komuchów będą głosować na P0srańców i KE 

Polki i Polacy,  którzy za rządów P0srańców dostali porządnego kopa w 'zad' i żyli w tragicznej biedzie przez kilka lat z całą pewnością zagłosują na PiS ,

w czasie rządów P0srańców mialem uskładane w OFE kwotę 80 tys. PLN , rząd P0srańców mnie okrad i ograbił i na rachunku OFE pozostało 8000 PLN ,

rząd P0srańców spowodował, że zostałem zwolniony z pracy w zwolnieniach grupowych ,

P0srańce nigdy NIE potrafili rządzić , jedyny plan i cel P0srańców to dorwać się do koryta , elektorat potrzebują tylko w dniu wyborów !

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 OFE to wykończył PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

 OFE to wykończył PiS

ile masz lat, że takie bzdety piszesz ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, amBrożyk napisał:

ile masz lat, że takie bzdety piszesz ?

 

A ty co piłeś dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

amBrożyk: pieniądze (a raczej ich obietnica) z OFE zostały przepisane do ZUSu, durni pisowcy wyją, że PO+PSL ich okradło a był to zabieg księgowy

Ale taki PiS to już z tych pieniędzy obiecanych planuje 15% wszystkim zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

PiS wygrywa we wszystkich ankietach, błagam ludzie idźcie ich powstrzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Everhart napisał:

Ten argument jest tak kiepski.. no bo kiedy ostatnio śmiałaś się z Mołdawii? PiS źle gospodaruje naszymi pieniędzmi opierając wzrost gospodarczy na bieżącej konsumpcji i dlatego nie zagłosuję na nich. 

Całkiem niedawno, gdy jeden Mołdawianin (bardzo sympatyczny i inteligentny swoją drogą) chwalił się z dumą,  że jest w posiadaniu rumuńskiego paszportu 😁😁😁 (Co jest w sumie uzasadnione ponieważ w ten sposób może swobodnie podróżować po unii, a także pracować). Niegdyś Rumunia i Mołdawia były jednym państwem czy też jednym terytorium do dziś rodziny w połowie zamieszkują  i Rumunię i Mołdawię, stąd łatwość w uzyskaniu dokumentów. :)))

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

PiS wygrywa we wszystkich ankietach, błagam ludzie idźcie ich powstrzymać!

Na moją rodzinę możesz liczyć, wszyscy na KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aryanna
42 minuty temu, amBrożyk napisał:

młodzi Polacy w wieku 18 - 25 lat będą głosować na partię Biedronia ,  nie rozumiem tego zjawiska !

mój brat i ja głosujemy na KONFEDERACJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość gość napisał:

amBrożyk: pieniądze (a raczej ich obietnica) z OFE zostały przepisane do ZUSu, durni pisowcy wyją, że PO+PSL ich okradło a był to zabieg księgowy

Ale taki PiS to już z tych pieniędzy obiecanych planuje 15% wszystkim zabrać

czyli , gdzie jest teraz moje 72 tys. PLN ukradzione przez P0srańców z OFE ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość aryanna napisał:

mój brat i ja głosujemy na KONFEDERACJĘ!

Ja, moja liczna rodzina i jeszcze liczniejsze grono znajomych, a także wszyscy, z którymi na ten temat rozmawiałem, zagłosujemy na PiS. Potworna będzie wasza klęska, ale jesteście już do porażki przyzwyczajeni. A w wyborach parlamentarnych zostaniecie spuszczeni do kibla historii. 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeproś i Spier.talaj

Znowu to pisowskie cha.midło amBrożyk się udziela na forum. Agituj za 1,5 zł od obraźliwego komentarza puki jeszcze możesz. Gdy powsadzamy twoich idoli do mamra, będziesz cieniutko sr.ał. Zostanie ci zbieranie puszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moja rodzina już bierze kredyty bo wiedzą, że sobie spłacą z 500 plus ale gratka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska dla Polaków

Czas na Konfederację, będą trzecią siłą. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeproś i Spier.talaj
26 minut temu, Gość gość napisał:

Ja, moja liczna rodzina i jeszcze liczniejsze grono znajomych, a także wszyscy, z którymi na ten temat rozmawiałem, zagłosujemy na PiS. Potworna będzie wasza klęska, ale jesteście już do porażki przyzwyczajeni. A w wyborach parlamentarnych zostaniecie spuszczeni do kibla historii. 😃

Cwaniaki na forum, a w realu żaden nie przyzna się do głosowania za pisiorami. Mieszkam w turbopisowskim regionie Polski gdzie partia rządząca bije na łeb konkurentów, a każdy z kim rozmawiam nie chce się przyznać do PiSu. Więc co jest grane? Ano to, że nawet dla zwolenników PiS jest obciachem. Pozostaje szczekanie na forum i wyciąganie łap po 500 plus ukradzione nam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×