Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

to niesprawiedliwe że trzeba tyle czasu i wszystkiego poświęcić kobiecie żeby w końcu dała tyłka

Polecane posty

Gość gosc

no szok jakiś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ręka cie zdradziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Panie do towarzystwa szybko dadzą tyłka jeśli o to ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Panie do towarzystwa szybko dadzą tyłka jeśli o to ci chodzi.

nie tylko, jednak seks cementuje związek, zakochany men chce robić dobrze swojej kobiecie i to naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nie tylko, jednak seks cementuje związek, zakochany men chce robić dobrze swojej kobiecie i to naturalne

Żeby to nie chodziło o kobietę która się śmieje z ciebie a ty ja uszczęśliwisz jak L.Pekalski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhh

Bez przesady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Dlatego trzeba stolca stawiac - one to uwielbiaja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pomyśl  o tym w inny sposób. To stranie to budowanie mostu na drugi brzeg lub jako przygodę w ktorą wyruszasz i nie wiesz co cię spotka na drodze  do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaP

Nie jak jesteś przystojny to na 1-2 spotkaniu możesz skorzystać A jeśli jesteś średnio średni z wyglądu to możesz i 2 miesiące się za nią ubiegać i ci to nic nie da. A przyjdzie przystojniak i pójdzie go ujezdzac. Nie ma co ja jestem ten z brzydszych i już przeżyłem parę takich sytuacji 😉 pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iauu

Dobrze mówisz tak jest ja potwierdzam też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To znaczy ile czasu? Ja na pierwszej randce miałam seks i facet nie musiał liczyć minut. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jidvhj6

Idź na dzi...ki albo pomachaj jakiejś materialistce banknotami przed nosem to sama się rzuci na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaP

dziewczyny patrzą tylko na wzrost i wygląd twarzy 
i od tego zależy czy pójdą z tobą do łóżka czy nie 
ja rozmawiałem kiedyś na domówce z taką jedną wszystko fajnie się gadało przytulaliśmy się itp. mieliśmy wspólne tematy do rozmów i żartów 

później przyszedł kolega no bardzo przystojny (cipa taka co nawet się prawie nie odzywał tylko pił piwo )  pogłaskał ją kilka razy po dupie 
i laska pod koniec imprezy zamiast wrócić do swojego pokoju poszła do pokoju w którym on nocował (akurat był jeden wolny pokój na stancji) i mu dała dupy. Ten ją później olał a ta biedna płakała 2tygodnie i ja ją później olałem bo po co ja mam się starać dla niej jak ona daje dupy aby tylko miał ładną twarz i nic sobą nie reprezentował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja jestem przystojny i same mi wskakują do łóżka. A tak w ogóle, to co w tym dziwnego, że ludziom podobają się ładni ludzie, a nie brzydcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem starym prawiczkiem bo wyglądam kiepsko i mam 170 cm wzrostu. Żadna mnie nie chciała. Ryja nie da się zamienić na ładniejszy i nie da się urosnąć. Życie jest niesprawiedliwe, nienawidzę tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samica Alfa
Dnia 24.05.2019 o 16:23, Gość gosc napisał:

no szok jakiś!

Jak jesteś miękka faja to całe życie do usranej śmierci będziesz chodził w kieracie, kasę oddawał i się nigdy nie doczekasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×