Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oczekująca

Robić sobie nadzieję?

Polecane posty

Gość Oczekująca

Hej dziewczyny, to moj pierwszy post. Piszę bo nie wiem co robić. Z mężem staramy się o drugie dziecko. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 17.04. Wspolzylismy w okolicy owulacji (03.05.). Okres powinnam mieć 18-19.05. a tu nic. Wykonałam dwa testy, wyszły negatywne. Czułam rozczarowanie ale jednocześnie zastanawiam się czy wykonałam je prawidłowo - nie z porannego moczu tylko w dzień. Proszę o słowa wsparcia czy któraś już z was tak miała? Żadnych objawów nie mam ani ciąży ani zbliżającej się miesiączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Po terminie miesiączki testy wychodzą nawet z południowego moczu. Jak chcesz mieć pewność zrób betę ale jak dla mnie po prostu okres się spóźni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boze takie watki mnie irytuja. Ktos mial tak a ktos tak nie mial. Czy to ciaza czy chora psycha. Ja twierdze ze chora psycha. Skoro zrobilas 2 testy to nie jestes w ciazy. Bardziej uwierzysz komus na kafe niz testom ktore wykonałas? Okres dostaniesz za jakis czas. A jak masz watpliwosci to idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczekująca

Dziękuję za odpowiedź. Ale właśnie. Okres od 3 miesiąca po porodzie miałam regularnie, zawsze dzień przed bolał mnie brzuch i krzyze. Owulacja dzień po współżyciu była odczuwalna - bolał jajnik i podbrzusze a od tamtej pory nic. Natomiast dodam jeszcze że karmię piersią. Boję się że dopóki nie odstawie dziecka to nie zajdę w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ile ma twoje pierwsze dziecko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczekująca

Dziękuję za negatywne komentarze- tu gdzie jestem nie mam się kogo poradzić, widzę że inne dziewczyny zakładają takie tematy więc czemu ja nie mogę. Do lekarza również udam się w najbliższych dniach ale trapi mnie to i dlatego pytam.

Starszy ma skończone 15 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Udaj się na badanie krwi i będziesz miała 100 % pewność 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczekujaca

O kurde teraz zobaczyłam że napisałam "starszy" a mam jedno dziecko... Haha aż sama widzę że się nakręcam podświadomie 🙂 ok jutro jadę do laboratorium a jak okresu nie będzie to i do lekarza w przyszłym tygodniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Mi w obu ciążach test wyszedł pozytywnie wieczorem! Z porannego zrobiłam raz i też był pozytywny ale jak jest się w ciąży to o każdej porze będzie pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w drugiej ciąży długo po terminie oczekiwanego okresu nie wychodził pozytywny test - a zrobiłam z trzy. Dlatego żyłam sobie jak chciałam - niezbyt higienicznie. Po czym któregoś dnia robię test i jestem w ciąży - to był już 6 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×