Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kotka psotka

Co się dzieje z mężczyznami gdy bardzo długo nie uprawiają seksu i się nie masturbują?

Polecane posty

Gość meh

Dla większości polaczków tematy jak abstynencja sexualna i nofap jest totalną abstrakcją. Zachód bije na alarm, ludzie tam zaczynają sobie uświadamiać pewne sprawy. Ale ten kraj potrzebuje jeszcze ze 100 lat by zmądrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On gość
Dnia 24.05.2019 o 17:54, Gość gosc napisał:

Zgadzam się w 100% może tylko odrost włosów nie mogę potwierdzić bo zawsze miałem gęste.

I gratulacje 11 miesięcy, mój rekord to 5 miesięcy, łatwo nie było 😆

8 miesiecy, zgadzam się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wystarczy czytać kafeterie by wiedzieć jak im bije na dekiel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Umierają.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest tyle chętnych kobiet na facetów będących w związkach że w dzisiejszych czasach żony nie uprawiające powinności małżeńskiej oddają bezmyślnie z własnego egoizmu  swoich mężów obcym kobietom a później się dziwią że zostały porzucone zamienione na lepsze młodsze z  libido w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm

A mnie bardzo ciekawią kobiety,  które też mają potrzeby,  myślałem ze tylko faceci.  Ale dobrze że są kobiety,  które nie są do końca zimne  dobrze że mają swoje potrzeby,  może nie jakieś wielkie ale przynajmniej są. A nie się człowiek męczy z sekutnicami... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bìcu

Umierają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żywy Trup
2 godziny temu, Gość Honotu napisał:

Umierają.

 

 

11 minut temu, Gość Bìcu napisał:

Umierają 

Potwierdzam mam 25 lat nigdy się nie masturbowałem i nigdy nie uprawiałem seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bìcu
Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

Narząd nieużywany zanika😴

Juz ci zaniknął?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary pravol

Nic się nie dzieje. Jestem starym prawiczkiem grubo po 30. A nie, czekajcie..... od ponad 20 lat tnę ostro na ręcznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bìcu
9 minut temu, Niegrzeczna napisał:

Nigdy mi nic nie zaniknie ani tym bardziej nie oklapnie😍Ten typ tak ma😂🖐️☕

Sięgając wyżej może jednak oklapnąć jeśli jeszcze to się nie stało. A jeszcze wyżej może / mogło zniknąć. Nie tylko pusia.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsds

a co ma się dziac? najzwyczajniej w swiecie na początku wariują bo czuja potrzebe spuszczenia z kija, ale po miesiącu libido spada i już nie ma takiego cisnienia

najgorsze sa pierwsze tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli facet nie spuszcza ciśnienia to jaja zaczynają przejmować nad organizmem kontrole, facet staje się chaotyczny w działaniach, ból zaczyna sprawiać przyjemność, często jest tak że facet nabity wpada w stany "maniakalne" i może wykonywać jedną czynność przez wiele godzin zaczynają się problemy ze snem, ta energia z rana to tylko pozorna energia i wiele innych rzeczy, z punktu widzenia natury to jest normalne to sa po prostu mechanizmy które pozwalają samcowi wyjść na miasto jak kot i wrócić po tygodniowym maratonie zapładniania samic. Jeżeli jesteście w związku z facetem to według mnie jest wasz obowiązek zorganizowania jakiejś zabawy która upuści ciśnienie przynajmniej dwa razy w tygodniu, bo podczas każdej takiej zabawy we dwoje wytwarzają się hormony cementujące związek, zaraz jakaś feministka podniesie pewnie lament, ale taka jest natura ludzi, poza tym o związek trzeba dbać i aktywnie uczestniczyć w nim a nie leżeć i pachnieć jak kłoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jezeli facet miał regularny sex i z powodu absencji partnerki nagle oderwany jest od tego nawyku to kwestia czasu jak znajdzie nową partnerkę lub skorzysta z roksy tam jest setki kobiet które mogą zawsze i każdej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 24.05.2019 o 17:29, Gość gość napisał:

Teraz wyobraź sobie faceta co 2 tygodnie się nie masturbował i nie uprawiał seksu. Nagle siada mu na kolanach seksowna, skąpo ubrana dziewczyna o wyglądzie modelki... Gwarantuje ci że bielizna i spodnie pójdą do prania.

o tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×