Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emilka45

Endometrium w ciąży

Polecane posty

Czy jeżeli byłabym w 5 tygodniu ciąży to czy moje endometrium może wynosić 5 mm? Czy jest ono za małe by potrzymać ciąże ? Ile wynosi prawidłowa grubość endometrium w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

Google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gośćgosc napisał:

Google

Przepraszam nie rozumiem. Jeżeli chodzi o to żebym znalazła odpowiedz  w internecie to przecież po to tu pisze, ponieważ tam jej nie znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nbsdvs

Słuchaj szmato. Będziesz cała ciąże zaglądać sobie w macice? Baby tu nie maja wcale dzieci wiec zajmij się czymś i nie jęcz histeryczko zasrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Nbsdvs napisał:

Słuchaj szmato. Będziesz cała ciąże zaglądać sobie w macice? Baby tu nie maja wcale dzieci wiec zajmij się czymś i nie jęcz histeryczko zasrana

Przapraszam, ale nie wiem w jaki sposób uraziła ona którąkolwiek kobiete, która nie ma dzieci. Przykro mi jezeli to dotyczy pani, aczkolwiek Emilka zadałatylko pytanie, więc nie wiem skąd ta agresja i wyzwiska. Nikt nie każe pani na nie odpowiadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jest tu ktoś w stanie odpowiedzieć na moje pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm

Karolinko  co stała się Emilka. Nie jesteś w ciąży!!!! Idź do psychologa jeżeli często wpadasz w tego typu panikę. Nie uprawiając stosunku oraz nie stykając  się ze sperma  która musialaby być  zaaplikowana  do wewnatrz  nie na szans na zapłodnienie. Twoja psychika może wywoływać objawy ciąży. Fizycznie nie jest to możliwe a być od podcierania  się ręcznikiem zaszła w ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Hmmm napisał:

Karolinko  co stała się Emilka. Nie jesteś w ciąży!!!! Idź do psychologa jeżeli często wpadasz w tego typu panikę. Nie uprawiając stosunku oraz nie stykając  się ze sperma  która musialaby być  zaaplikowana  do wewnatrz  nie na szans na zapłodnienie. Twoja psychika może wywoływać objawy ciąży. Fizycznie nie jest to możliwe a być od podcierania  się ręcznikiem zaszła w ciążę. 

Oj chyba zaszła tu jakaś pomyłka:) pytanie dotyczyło endometrium 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm

Nie stała się 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręcona róża

w sumie podepnę się pod pytanie, jak to wygląda, ile w ciąży rośnie endometrium i do jakiej grubości ono dochodzi. obecnie jestem w szóstym tygodniu i niedługo mam wizytę. Jakiej mniej więcej liczby powinnam się spodziewać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Ja miałam 16 mm i lekarz powiedział że podejrzewa ciąże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręcona róża
9 godzin temu, Gość Goosc napisał:

Ja miałam 16 mm i lekarz powiedział że podejrzewa ciąże. 

A mogę spytać w jakim tygodniu wtedy byłaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×