Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta

Pytanie do kobiet :)

Polecane posty

Gość Kobieta

Części dziewczyny! 

Chcialam Was zapytać czy też tak macie... Strasznie kręci mnie mój ginekolog... Mężczyzna inteligentny, dojrzaly, starszy o ok. 20 lat ode mnie. Wiem, ze jest starszym mężczyzna juz, ale ma w sobie cos urzekajcego. Ostatnio będąc na wizycie spanikowalam, on mnie oniesmiela! Powiedziałam, ze mam okres, bo wstydziłam sie rozbierać i zwialam... Dorosła baba a jak nastolatka... Ehh... Mialyscie tak kiedyś? To pewnie dlatego, ze wolni faceci w moim wieku to albo brzydale albo nieudaczniki. A on dojrzaly, wykształcony, poważny mężczyzna. I Wadowiec... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wadowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Wdowiec... Zazdroszczę, ze nie masz autokorekty w telefonie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

No i oczywiście dziękuję za merytoryczną odpowiedź 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wdowiec po 30 to bardzo przykre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wdowiec po 30 to bardzo przykre:)

A kto napisał, ze on ma 30 lat? 20 starszy ode mnie, jest grubo po 40. Nawet bliżej 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A sorry, napisalas że 20 lat starszy, post był na poziomie 12latki więc tak mi wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Przykro mi, ze słabo u was z popedem. Podobać sie może każdy. Mi akurat spodobał sie ginekolog... Ja nie wyzywam kogoś słabo wykształconego na przykład, ze ma wiedzę na poziome dziecka. Wasze odpowiedzi świadczą o was... 

Jestem samotna dojrzała kobieta.. A to, ze spodobał mi sie dojrzały mężczyzna to chyba nic dziwnego? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
31 minut temu, Na_Oklep napisał:

Dojrzała kobieta, to wg Ciebie ile ma lat?

No ja mam akurat 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
3 minuty temu, Na_Oklep napisał:

No to akurat w dzisiejszych czasach, trudno nazwać cię dojrzałą, bez urazy....

To zależy co sie w życiu przeżyło.. Ja miałam patologie w domu, przez co wiele błędów popełniłam, wiele przeszłam, wycierpialam, zostałam po drodze matka...oczywiście samotna. Jestem zdana sama na siebie, nie mam od nikogo pomocy ani wsparcia... Nie martw się, dojrzała jestem. Z tego powodu rówieśnicy mnie nawet nie kręcą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 znaki
49 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Przykro mi, ze słabo u was z popedem. Podobać sie może każdy. Mi akurat spodobał sie ginekolog... Ja nie wyzywam kogoś słabo wykształconego na przykład, ze ma wiedzę na poziome dziecka. Wasze odpowiedzi świadczą o was... 

Jestem samotna dojrzała kobieta.. A to, ze spodobał mi sie dojrzały mężczyzna to chyba nic dziwnego? 

 

Bynajmniej 🙂  Tyle, że mamy właściwie ukierunkowany... Ale do tego trzeba dorosnąć 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×