Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gkkk

Co myślicie o kobietach które decydują się

Polecane posty

Gość gkkk

na dziecko z banku spermy? czy byłoby wam wstyd jeśli np. wy byście byli takim dzieckiem? pytam poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie. Jak nie mogą znaleźć faceta takiego który byłby dobry dla niej, ch ciał dziecko i byłby autentycznie dobrym ojcem dla niego a pragną potomstwa, to idą do banku spermy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdd
12 godzin temu, Gość gkkk napisał:

na dziecko z banku spermy? czy byłoby wam wstyd jeśli np. wy byście byli takim dzieckiem? pytam poważnie.

ze sa ułomne, i egoistyczne, aby wsrod ziemian nie znalezc jednego by pokochał to chyba z charakterem ciezko lub z umiejetnosciami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja na poważnie rozważę ten wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Egoistki. Dziecko potrzebuje obojga rodziców. Dla zaspokojenia wlasnej zachcianki skazują dziecko na cierpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mężczyzna musi  być rasy biały, wysoki 190 wzrostu, dobrze  zbudowany, kwadratowa szczęka, ciemne  włosy, do tego mieć zdolnośći matematyczne, analityczne , uzdolnienia wokalbe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko ok

Dla mnie spoko, w niczym nie są gorsze. Nic nie mam do takich kobiet. Gdyby moja przyjaciółka lub siostra zdecydowała się na taki wybór na pewno bym ją wspierała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

 

 

2 godziny temu, Gość dfdd napisał:

ze sa ułomne, i egoistyczne, aby wsrod ziemian nie znalezc jednego by pokochał to chyba z charakterem ciezko lub z umiejetnosciami 

W d ..  mam co ty sobie jarzysz. 

Napatrzyłam się na tzw. Tatusiów alimenciarzy którzy w d... mają własne  dzieci. Nie płacą na dzieci  bo z byłą żoną wojny prowadzą a dziecko  utrzymuje babką i dziadek macierzysty.  

Kiedy zdecyduję się na macierzyństwo to chce przekazać dziecku dobre geny by w przyszłości ona czy on osiągało szczyty w życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×