Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Go┼Ť─ç Gosc

Wlosing

Polecane posty

2 godziny temu, bella_again napisał:

Aaa masz racje na opakowaniu jest napisane farba naturalna┬á­čśä┬áale na stronce na kt├│rej to kiedy┼Ť znalaz┼éam by┼éo opisane jako "naturalne henny w r├│┼╝nych odcieniach" itd. ­čśä Chodzi o farb─Ö khadi kolor ash brown.

Sprawdziłam skład tej farby, to naprawdę fajna naturalna farba ziołowa (zawiera też hennę), ale zwróć uwagę, że ma w składzie indygo.

Chemiczne rozja┼Ťnianie w┼éos├│w po farbowaniu ich indygo mo┼╝e spowodowa─ç "glona" ­čśĽ┬áCzyli zazieleni─ç w┼éosy.┬áWi─Öc uwa┼╝aj ­čÖé┬áMo┼╝e do┼é─ůcz do grupy Henna Miksologia, pomijaj─ůc pewien fanatyzm zio┼éowy, laski naprawd─Ö maj─ů duz─ů wiedz─Ö na temat farbowania zio┼éami ­čÖé┬á

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
3 godziny temu, hekate.asteria napisał:

Khadi Dark Blonde wyszed┼é na moich ciemnoblond w┼éosach prawie czarny... Rudego po┼éysku nie mia┼éo to zdecydowanie, by┼éo bardzo ch┼éodno i "trupio". Na szcz─Ö┼Ťcie si─Ö troszk─Ö spra┼é, a ja jestem na etapie zapuszczania naturalek i ┼Ťcinania tej nieszcz─Ösnej "henny", bo nic innego nie mog─Ö z w┼éosami zrobi─ç. Fryzjerka z ciekawo┼Ťci zostawi┼éa pasmo ┼Ťci─Ötych w┼éos├│w w rozjasniaczu na 2 godziny - nic nie rozja┼Ťni┼éo, a jedynie mo┼╝na by┼éo zauwa┼╝y─ç lekki zielono-niebieski odcie┼ä (wiem, indygo nie wolno rozja┼Ťnia─ç, hence eksperyment na ┼Ťci─Ötym pasemku). Podejrzewam, ┼╝e Ash Brown b─Ödzie r├│wnie ch┼éodny.┬á

Bo ma indygo. Te┼╝ si─Ö prawie na to naci─Ö┼éam. Najbezpieczniej cassia + henna, z przewag─ů tej pierwszej i zmienia─ç proporcje, gdyby efekt rudego poblasku by┼é za s┼éaby.

Edytowano przez Peraspera

Udost─Öpnij ten post

10 godzin temu, hekate.asteria napisał:

Fryzjerka´╗┐ z ciekawo┼Ťci zostawi┼éa pasmo ┼Ťci─Ötych w┼éos├│w w r´╗┐ozjasniaczu na 2 godziny - nic nie rozja┼Ťni┼éo, a jedynie mo┼╝na by┼éo zauwa┼╝y─ç lekki zielono-niebieski odcie┼ä (wiem, indygo nie wolno rozja┼Ťnia─ç, hence eksperyment na ┼Ťci─Ötym pasemku).

Dlatego fryzjerzy nienawidz─ů takich farb zio┼éowych, bo ci─Ö┼╝ko cokolwiek zrobi─ç z takimi w┼éosami p├│┼║niej(w sensie koloryzacja).┬á
Ja tak mia┼éam jak sama sobie farbowalam w┼éosy┬átymi farbami z Venity i innymi zwyk┼éymi. Mi z tego wychodzila paskudna ober┼╝yna zamiast miedzianego rudego, bo nie k┼éad┼éam osobno farby na odrosty i na chwil─Ö na reszte w┼éos├│w tylko lecia┼éam po ca┼éo┼Ťci z farb─ů. A┼╝ w koncu posz┼éam z tymi w┼éosami do fryzjera- na szczescie┬áfryzjerka da┼éa rad─Ö te wszystkie farby rozja┼Ťni─ç do r├│wnego odcienia+na┼éo┼╝y─ç ju┼╝ porz─ůdnie farb─Ö. No i┬áw┼éa┼Ťnie m├│wi┼éa ┼╝e te hennowe farby s─ů najgorsze do rozja┼Ťniania.┬á

Udost─Öpnij ten post

Tak, te zio┼éowe farby s─ů - zdaniem- po prostu nieprzewidywalne. Ja sobie sama rozja┼Ťni┼éam henn─Ö i wszystko posz┼éo git, ale s┼éysza┼éam o plamach i wi─Ökszych ukruszeniach ni┼╝ przy zwyk┼éym rozja┼Ťnieniu.

Uzupe┼énia┼éy┼Ťcie ankiet─Ö na w┼éosingu? Mo┼╝na by┼éo powiedzie─ç co le┼╝y na w─ůtrobie xd ja wspomnia┼éam o fanatyzmie "chc─ů si─Ö kr─Öci─ç" i braku szacunku do fal xd Tylko loki, loki, loki! Fale to za ma┼éo! blehh ­čśä┬áNo i o usuwaniu niepochlebnych komentarzy o produktach Agnieszki ( tzn. o ich cenie)

Udost─Öpnij ten post

39 minut temu, Filemonm napisał:

Uzupe┼énia┼éy┼Ťcie´╗┐ ankiet─Ö na w┼éosingu? Mo┼╝na by┼éo powiedzie─ç co le┼╝y na w─ůtrobie xd ja wspomnia┼éam o fanatyzmie "chc─ů si─Ö kr─Öci─ç" i braku szacunku do fal xd Tylko loki, loki, loki! Fale to za ma┼éo! blehh ­čśä┬áNo i o usuwaniu niepochlebnych komentarzy o produktach Agnieszki ( t´╗┐zn. o ich cenie)´╗┐

Ja nie wiem co one maj─ů z tym skr─Ötem ­čśé jak to si─Ö m├│wi ÔÇ×z goowna bata nie ukr─ÖciszÔÇŁ- jak one chc─ů z wlos├│w o skr─Öcie typu 2a zrobi─ç loki?

Ostatnio Hanka dugital girl ÔÇ×odzyskuje skr─ÖtÔÇŁ i to wygl─ůda komicznie

• Haha 2

Udost─Öpnij ten post

czarszka te┼╝ swojego czasu robi┼éa tak nieumiej─Ötnie to wydobywanie skr─Ötu, ┼╝e wygl─ůda┼éo to jak nastroszone t┼éuste pi├│ra...┬á

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Filemonm napisał:

czarszka te┼╝ swojego czasu robi┼éa tak nieumiej─Ötnie to wydobywanie skr─Ötu, ┼╝e wygl─ůda┼éo to jak nastroszone t┼éuste pi├│ra...┬á

Chyba dalej to robi?

Udost─Öpnij ten post

12 godzin temu, Dark Evil napisał:

Chyba dalej to robi?

Moim zdaniem, teraz bardziej udolnie- przynajmniej jak patrz─Ö na jej profilowe na youtubie┬á­čśä┬áBo film├│w jej nie ogl─ůdam, przyt┼éacza mnie jej osobowo┼Ť─ç.┬áW┼éosy skrecone wygl─ůdaj─ů na bardziej g─Öste, a ona ma takie cieniutkie, ┼╝e wydobycie skr─Ötu to ostatecznie dobry ruch. Byle ich tak nie zlepia┼éa.... ­čśť┬á

Udost─Öpnij ten post

Szampon rypacz hairy tale zapewne tez bedzie kosztowal 55 zl. No kurde, maski i lagodne myjadla rozumiem... ale rypacz to rypacz, wole familijny za 5 zl xD

• Like 3

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Sylwia76682 napisał:

Szampon rypacz hairy tale zapewne tez bedzie kosztowal 55 zl. No kurde, maski i lagodne myjadla rozumiem... ale rypacz to rypacz, wole familijny za 5 zl xD

A polecasz jeszcze jakie┼Ť szampony-rypacze?

Aga pokazywa┼éa kiedy┼Ť taki z Barwy Siarkowej

Udost─Öpnij ten post

Dnia 27.10.2020 o 20:07, Dark Evil napisał:

Ostatnio´╗┐ Hanka dugital girl ÔÇ×odzyskuje skr─ÖtÔÇŁ i to wygl─ůda ´╗┐komicznie

Szukam u niej tego skr─Ötu a widz─Ö jakie┼Ť ledwo fale oO

Jeszcze pozlepiane, żeby się w 5 min nie rozpadły. Kto jej to doradził xD

Edytowano przez bella_again
  • Haha 2

Udost─Öpnij ten post

18 minut temu, bella_again napisał:

Szukam u niej tego skr─Ötu a widz─Ö jakie┼Ť ledwo fale oO

Jeszcze pozlepiane, żeby się w 5 min nie rozpadły. Kto jej to doradził xD

Fale to te┼╝ skr─Öt ­čśë┬á

Trochę zabrzmiało włosomaniakowo xd Jak tylko fale, to nie ma o czym gadać xd 

Du┼╝o tych dziewczyn przegina ze stylizatorami, potem to wygl─ůda jak wygl─ůda┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Filemonm napisał:

Fale to te┼╝ skr─Öt ­čśë┬á

Trochę zabrzmiało włosomaniakowo xd Jak tylko fale, to nie ma o czym gadać xd 

Du┼╝o tych dziewczyn przegina ze stylizatorami, potem to wygl─ůda jak wygl─ůda┬á

Hehe niee ­čÖé do w┼éosomaniactwa mi do┼Ť─ç daleko. Chodzi o to, ┼╝e nie ma sensu si─Ö spina─ç i cudowa─ç jesli efekt jest byle jaki, niekt├│rzy maj─ů ┼éadne fale z natury a inni proste w┼éosy i trudno to przeskoczyc. Oczywi┼Ťcie niech ka┼╝dy robi jak uwa┼╝a, ale czasem efekt zwyczajnie nie powala ­čśŤ

Udost─Öpnij ten post

43 minuty temu, bella_again napisał:

Hehe niee ­čÖé do w┼éosomaniactwa mi do┼Ť─ç daleko. Chodzi o to, ┼╝e nie ma sensu si─Ö spina─ç i cudowa─ç jesli efekt jest byle jaki, niekt├│rzy maj─ů ┼éadne fale z natury a inni proste w┼éosy i trudno to przeskoczyc. Oczywi┼Ťcie niech ka┼╝dy robi jak uwa┼╝a, ale czasem efekt zwyczajnie nie powala ­čśŤ

Prawda, lepiej po prostu zaakceptowa─ç i polubi─ç to, co si─Ö ma i to podkre┼Ťla─ç, a nie dzia┼éa─ç wbrew naturze ­čÖé┬áPrzecie┼╝ proste w┼éosy te┼╝ s─ů pi─Ökne, moim zdaniem ┼éadniejsze ni┼╝┬ási┼é─ů wydobyte, sm─Ötne fale. Co innego naturalne fale, kt├│re bardzo mi si─Ö podobaj─ů.┬áAle skoro Hank─Ö to uszcz─Ö┼Ťliwia, to niech sobie dzia┼éa ­čśä┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

16 godzin temu, Dark Evil napisał:

A polecasz jeszcze jakie┼Ť szampony-rypacze?

Aga pokazywa┼éa kiedy┼Ť taki z Barwy Siarkowej

Super s─ů wszystkie z serii Joanna Natura. Nie ma po nich uczucia t─Öpych siano-w┼éos├│w, ┼éadnie pachn─ů, nie podra┼╝niaj─ů. No i maj─ů substancje zdejmuj─ůce minera┼éy z twardej wody

Udost─Öpnij ten post

Czarszka wyglada koszmarnie, jakby mia┼éa tluste str─ůki /: Spojrzcie na Angelike Grabowska. Ma wyrazne fale ale zostawia je w spokoju i wygladaja super.┬á

Udost─Öpnij ten post

Mnie najbardziej rozp**alaj─ů te k┼é├│tnie, o to, kt├│ra ma lepsze w┼éosy - fale, czy loki. Ja mam "wurly" wi─Öc stoj─Ö po┼Ťrodku tego sporu XD Poza tym ten kultowy efekt pozlepianych str─ůk├│w chwal─ů, a nie wiem co w tym ┼éadnego. To ja ju┼╝ wol─Ö mie─ç swoje "suche" fale, przynajmniej nikt mi nie gada, czy nie potrzebuje szamponu suchego.┬á

Udost─Öpnij ten post

Widzia┼éy┼Ťcie inb─Ö na Curly Hair Project? To grupa Niedzia┼éek dla kreconow┼éosych.

Dzia┼éo si─Ö pod postem moderatorki Magdaleny.┬á Post, podsumowuj─ůc go w ┼╝o┼énierskich s┼éowach, zawiera┼é screeny z rzekomym hejtem bez zamazania danych osobowych. Moderatorka wskazala, ┼╝e spotyka j─ů hejt wiec sie zastanawia, czy w og├│le warto co┼Ť publikowa─ç. Poza tym pojecha┼éa po bandzie, obra┼╝aj─ůc kobiety: "kobiety... strajkuj─ů walcz─ů o swoje prawo...a tak naprawd─Ö pluj─ů nienawi┼Ťci─ů. "Siostry" - krzyczycie na strajkach- jakie siostry?". Doda┼éa hasztagi #nienawi┼Ť─ç #zazdro┼Ť─ç #kobieta #hejt #zdrowiepsychiczne

Zaciekawiona tym dramatycznym wst─Öpem, przeczyta┼éam screeny za┼é─ůczone do posta. Ot├│┼╝ wed┼éug blondw┼éosej moderatorki jedn─ů z hejterek by┼éa np. dziewczyna, kt├│ra napisa┼éa "moim zdaniem na zdj─Öciu (twoje w┼éosy) nie wygl─ůdaj─ů naturalnie, tylko troch─Ö jak idealnie skrojona peruka. Wiadomo, zdj─Öcie wszystkiego nie oddaje, mo┼╝e si─Ö myl─Ö"- po czym jeszcze skomplementowa┼éa moderatork─Ö za wiedz─Ö i podzi─Ökowa┼éa za warto┼Ťciowy post, kt├│ry w┼éa┼Ťnie w ten spos├│b skomentowa┼éa.┬á

Inny "hejterski komentarz" to by┼éa prywatna wiadomo┼Ť─ç, ┼╝eby moderatorka bardziej dba┼éa o sk┼éadni─Ö i j─Özyk post├│w, gdy┼╝ jej posty s─ů niechlujne.┬á

Pod postem rozp─Öta┼éa si─Ö burza, kt├│ra zarzuci┼éa moderatorce mylenie krytyki z hejtem, a do tego nakr─Öcanie linczu na dziewczyny, kt├│re nic z┼éego nie zrobi┼éy. Kto┼Ť te┼╝ wklei┼é screeny, z kt├│ych wynika┼éo, ┼╝e moderatorka wyj─Ö┼éa komentarze z kontekstu i to w obrzydliwy spos├│b, szczeg├│lnie ten z peruk─ů.┬áZacz─Ö┼éy te┼╝ dziewczyny wkleja─ç screeny wypowiedzi moderatorki, z kt├│rych wynika, ┼╝e to raczej ona ma hejtersk─ů natur─Ö.┬á

Agnieszka Niedzia┼éek oczywi┼Ťcie popar┼éa post moderatorki, nie widz─ůc w nim nic dziwnego xd za co r├│wnie┼╝ zosta┼éa zjechana.

Kiedy zaczeły wyciekać screeny z wypowiedziami moderatorki, z któych wynikało, że zmanipulowała wypowiedziami,  i że sama nie jest przyjemna, post został skasowany. To tak w skrócie, bo się działo xd

Ja uwa┼╝am, ┼╝e sama okaza┼éa si─Ö hejterk─ů, bo da┼éa na os─ůd publiczny dane dziewczyn z sugeruj─ůcymi hasztagami. Pojawi┼éo si─Ö kilka klakier├│w, kt├│rzy zwyzywali dziewczyny od g┼éupich, zazdrosnych i nienawistnych hejter├│w. Domy┼Ťlam si─Ö, ┼╝e dla tych dziewczyn nie by┼éo to przyjemne.

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

38 minut temu, Filemonm napisał:

Widzia┼éy┼Ťcie inb─Ö na Curly Hair Project? To grupa Niedzia┼éek dla kreconow┼éosych.

Dzia┼éo si─Ö pod postem moderatorki Magdaleny.┬á Post, podsumowuj─ůc go w ┼╝o┼énierskich s┼éowach, zawiera┼é screeny z rzekomym hejtem bez zamazania danych osobowych. Moderatorka wskazala, ┼╝e spotyka j─ů hejt wiec sie zastanawia, czy w og├│le warto co┼Ť publikowa─ç. Poza tym pojecha┼éa po bandzie, obra┼╝aj─ůc kobiety: "kobiety... strajkuj─ů walcz─ů o swoje prawo...a tak naprawd─Ö pluj─ů nienawi┼Ťci─ů. "Siostry" - krzyczycie na strajkach- jakie siostry?". Doda┼éa hasztagi #nienawi┼Ť─ç #zazdro┼Ť─ç #kobieta #hejt #zdrowiepsychiczne

Zaciekawiona tym dramatycznym wst─Öpem, przeczyta┼éam screeny za┼é─ůczone do posta. Ot├│┼╝ wed┼éug blondw┼éosej moderatorki jedn─ů z hejterek by┼éa np. dziewczyna, kt├│ra napisa┼éa "moim zdaniem na zdj─Öciu (twoje w┼éosy) nie wygl─ůdaj─ů naturalnie, tylko troch─Ö jak idealnie skrojona peruka. Wiadomo, zdj─Öcie wszystkiego nie oddaje, mo┼╝e si─Ö myl─Ö"- po czym jeszcze skomplementowa┼éa moderatork─Ö za wiedz─Ö i podzi─Ökowa┼éa za warto┼Ťciowy post, kt├│ry w┼éa┼Ťnie w ten spos├│b skomentowa┼éa.┬á

Inny "hejterski komentarz" to by┼éa prywatna wiadomo┼Ť─ç, ┼╝eby moderatorka bardziej dba┼éa o sk┼éadni─Ö i j─Özyk post├│w, gdy┼╝ jej posty s─ů niechlujne.┬á

Pod postem rozp─Öta┼éa si─Ö burza, kt├│ra zarzuci┼éa moderatorce mylenie krytyki z hejtem, a do tego nakr─Öcanie linczu na dziewczyny, kt├│re nic z┼éego nie zrobi┼éy. Kto┼Ť te┼╝ wklei┼é screeny, z kt├│ych wynika┼éo, ┼╝e moderatorka wyj─Ö┼éa komentarze z kontekstu i to w obrzydliwy spos├│b, szczeg├│lnie ten z peruk─ů.┬áZacz─Ö┼éy te┼╝ dziewczyny wkleja─ç screeny wypowiedzi moderatorki, z kt├│rych wynika, ┼╝e to raczej ona ma hejtersk─ů natur─Ö.┬á

Agnieszka Niedzia┼éek oczywi┼Ťcie popar┼éa post moderatorki, nie widz─ůc w nim nic dziwnego xd za co r├│wnie┼╝ zosta┼éa zjechana.

Kiedy zaczeły wyciekać screeny z wypowiedziami moderatorki, z któych wynikało, że zmanipulowała wypowiedziami,  i że sama nie jest przyjemna, post został skasowany. To tak w skrócie, bo się działo xd

Ja uwa┼╝am, ┼╝e sama okaza┼éa si─Ö hejterk─ů, bo da┼éa na os─ůd publiczny dane dziewczyn z sugeruj─ůcymi hasztagami. Pojawi┼éo si─Ö kilka klakier├│w, kt├│rzy zwyzywali dziewczyny od g┼éupich, zazdrosnych i nienawistnych hejter├│w. Domy┼Ťlam si─Ö, ┼╝e dla tych dziewczyn nie by┼éo to przyjemne.

Ci─Ö┼╝ko uwierzy─ç, ┼╝e u bab, w┼éosy (zw┼éaszcza kr─Öcone)┬ái sk├│ra g┼éowy mog─ů┬ápowodowa─ç a┼╝ takie emocje.┬áNie wiem co jest bardziej absurdalne - wlosomaniaczki czy fani pi┼éki no┼╝nej. xD Komentarz z peruk─ů mog┼éaby sobie darowa─ç. Fakt, ┼╝e niekt├│re kr─Öconow┼éose tak stylizuj─ů loki, ┼╝e wygl─ůda to bardzo nienaturalnie, ale mog┼éa uj─ů─ç to w inny spos├│b. To, ┼╝e doros┼éa kobieta tak si─Ö unios┼éa o niemi┼éy komentarz (nie hejt) te┼╝ du┼╝o m├│wi.┬áxD Og├│lnie - cyrk. Dziewczyny, zastan├│wcie si─Ö kilka razy przed przyst─ůpieniem do tej grupki! A je┼Ťli macie fale, to zw┼éaszcza... W ko┼äcu to najokropniejszy rodzaj w┼éos├│w. Istniej─ů tylko 2 s┼éuszne rodzaje: afro albo tafla!1!!

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

56 minut temu, Filemonm napisał:

Na grupie Wlosing dziewczyna pochwali┼éa si─Ö w po┼Ťcie nanoplasti─ů. Mia┼éa loki oko┼éo 2c, jak na moje laickie oko i po zabiegu zrobi┼éa si─Ö z nich pi─Ökna tafla. Oczywi┼Ťcie w komentarzach zrobi┼éo si─Ö nieprzyjemnie xD Kto┼Ť napisa┼é co┼Ť w stylu ÔÇ×w lokach wygl─ůda┼éa┼Ť wyj─ůtkowo, a teraz tak zwyczajnie, jak wi─Ökszo┼Ť─ç dziewczyn na ulicyÔÇŁ. Wtedy jako┼Ť nikt nie zareagowa┼é i sama autorka posta┬ámia┼éa to w dvpie, a te┼╝ wyd┼║wi─Ök komentarza by┼é dosc┬ánieprzyjemny. No c├│┼╝, jak chodzi o proste w┼éosy to nie hejt xD Co innego kr─Öcone... A dziewczyna o wiele lepiej wygl─ůda┬áw prostych, tak szlachetniej. Dobrze, ┼╝e si─Ö nie przej─Ö┼éa takimi opiniami, bo z tego, co widzia┼éam, to nadal robi nanoplasti─Ö. Masakra, prawdziwy zamach na spo┼éeczno┼Ť─ç CG (*)┬á

Udost─Öpnij ten post

Widzialam ten post. Dziewczyna napisala pod postem bodajze Wanilii:

"Moim zdaniem te wlosy nie wygladaja naturalnie tylko jak idealnie skrojona peruka (...) podziwiam twoja wiedze (...) wazne, aby kazda z nas czula sie dobrse z tym co ma na glowie"

ja w tym kom nie widze hejtu czy nienawisci. Wlosy Wanilii wygladaja jak makaron z zupki blyskawicznej i nic dziwnego ze ludzie mowia ze to nie naturalne lol. 

Duzo dziewczyn stylizuje krecone wlosy tak, ze ciagle wygladaja jak miekkie, miesiste wlosy. Jak wygladaja jak suchary to sorry moge napisac ze nie wygladaja naturalnie

• Like 2
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)

Tak, a p├│┼║niej jeszcze kto┼Ť do┼é─ůczyl screeny, w kt├│rych ta dziewczyna dopisa┼éa w drugim komentarzu, ┼╝e przez to por├│wnanie nie mia┼éa nic z┼éego na my┼Ťli, i je┼╝eli urazi┼éo t─ů moderatork─Ö, to przeprasza. I ┼╝e chodzi┼éo tylko o to, ┼╝e woli jej w┼éosy w bardziej naturalnej stylizacji.┬á

No, ale tego ju┼╝ w swoim screenie moderatorka nie zamie┼Ťci┼éa ­čśä┬áPos─ůdzaj─ůc o hejt dziewczyn─Ö, kt├│ra mo┼╝e u┼╝y┼éa niefortunnego por├│wnania, ale zaraz w kolejnym komentarzu wyja┼Ťni┼éa i doprecyzowa┼éa o co jej chodzi. No i kto tu jest hejterem?┬á

Edytowano przez Filemonm

Udost─Öpnij ten post

Dla mnie niepowa┼╝ne zachowanie. Same strzelaj─ů obu grupom i dzia┼éalno┼Ťci Agi w stop─Ö. Ju┼╝ ostatnio by┼éa drama z cenami masek i usuwanie komentarzy. Do tego jaka┼Ť dziewczyna dosta┼éa mniej maski ni┼╝ powinna, ale jako┼Ť to wyja┼Ťniono. Mnie te ceny nie obchodz─ů ani nie dziwi─ů. Osobi┼Ťcie bym ich nie komentowa┼éa na grupce, ale nie rozumiem jak mo┼╝na kasowa─ç komentarze zawiedzionych cen─ů os├│b albo takich, kt├│rzy proponuj─ů sprzeda┼╝ mniejszych gramatur. Aga powinna si─Ö zastanowi─ç nad moderatorami obu grup, bo idzie to w z┼é─ů stron─Ö. No chyba, ┼╝e daje si─Ö ponie┼Ť─ç tej w┼éosowej psychozie, skoro popiera t─Ö lask─Ö, kt├│rej w┼éosy wygl─ůdaj─ů, hm.... dyskusyjnie? Ona sama jest inteligentn─ů osob─ů i potrafi┼éa zawsze neutralnie odpowiada─ç na komentarze, ┼╝e sobie nie szkodzi─ç...┬á┬áMam nadziej─Ö, ┼╝e wszystko okej u tej "hejterki" i nie mia┼éa nalotu kr─Öconych fanatyczek.┬á

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, janki_kendl napisał:

Dla mnie niepowa┼╝ne zachowanie. Same strzelaj─ů obu grupom i dzia┼éalno┼Ťci Agi w stop─Ö. Ju┼╝ ostatnio by┼éa drama z cenami masek i usuwanie komentarzy. Do tego jaka┼Ť dziewczyna dosta┼éa mniej maski ni┼╝ powinna, ale jako┼Ť to wyja┼Ťniono. Mnie te ceny nie obchodz─ů ani nie dziwi─ů. Osobi┼Ťcie bym ich nie komentowa┼éa na grupce, ale nie rozumiem jak mo┼╝na kasowa─ç komentarze zawiedzionych cen─ů os├│b albo takich, kt├│rzy proponuj─ů sprzeda┼╝ mniejszych gramatur. Aga powinna si─Ö zastanowi─ç nad moderatorami obu grup, bo idzie to w z┼é─ů stron─Ö. No chyba, ┼╝e daje si─Ö ponie┼Ť─ç tej w┼éosowej psychozie, skoro popiera t─Ö lask─Ö, kt├│rej w┼éosy wygl─ůdaj─ů, hm.... dyskusyjnie? Ona sama jest inteligentn─ů osob─ů i potrafi┼éa zawsze neutralnie odpowiada─ç na komentarze, ┼╝e sobie nie szkodzi─ç...┬á┬áMam nadziej─Ö, ┼╝e wszystko okej u tej "hejterki" i nie mia┼éa nalotu kr─Öconych fanatyczek.┬á

Troch─Ö nalotu mia┼éa ­čśĽ┬á

Udziela┼éa si─Ö pod tym postem, mia┼éa ┼╝al o pos─ůdzenie jej o hejt- du┼╝o os├│b j─ů popar┼éo, ja r├│wnie┼╝.┬á

Zgadzam si─Ö, co si─Ö czasem wyprawia na tych grupach to wo┼éa o pomst─Ö do nieba xd Agnieszka wydawa┼éa mi si─Ö zdroworozs─ůdkowa, ale dzis zdecydowanie zawiod┼éa, staj─ůc po stronie blond moderatorki.┬á

Ju┼╝ abstra...─ůc od wygl─ůdu jej w┼éos├│w, jej samozachwyt nad tymi w┼éosami zawsze mnie bawi┼é. Tysi─ůce post├│w "moja metamorfoza w┼éosowa" i wdzieczenie si─Ö na grupie. Ona uwa┼╝a te w┼éosy za┬ásens jej ┼╝ycia, nic wi─Öc dziwnego, ┼╝e ka┼╝d─ů lekk─ů uwag─Ö na ich temat uwa┼╝a za zniewag─Ö.┬á

Udost─Öpnij ten post

51 minut temu, Filemonm napisał:

Troch─Ö nalotu mia┼éa ­čśĽ┬á

Udziela┼éa si─Ö pod tym postem, mia┼éa ┼╝al o pos─ůdzenie jej o hejt- du┼╝o os├│b j─ů popar┼éo, ja r├│wnie┼╝.┬á

Zgadzam si─Ö, co si─Ö czasem wyprawia na tych grupach to wo┼éa o pomst─Ö do nieba xd Agnieszka wydawa┼éa mi si─Ö zdroworozs─ůdkowa, ale dzis zdecydowanie zawiod┼éa, staj─ůc po stronie blond moderatorki.┬á

Ju┼╝ abstra...─ůc od wygl─ůdu jej w┼éos├│w, jej samozachwyt nad tymi w┼éosami zawsze mnie bawi┼é. Tysi─ůce post├│w "moja metamorfoza w┼éosowa" i wdzieczenie si─Ö na grupie. Ona uwa┼╝a te w┼éosy za┬ásens jej ┼╝ycia, nic wi─Öc dziwnego, ┼╝e ka┼╝d─ů lekk─ů uwag─Ö na ich temat uwa┼╝a za zniewag─Ö.┬á

A co dok┼éadnie Aga napisa┼éa? Niestety nie mam przyjemno┼Ťci nale┼╝e─ç do tej elitarnej grupy. Ba┼éam si─Ö wst─Öpowa─ç tam z moimi ┼╝a┼éosnymi falami xD┬á

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, janki_kendl napisał:

A co dok┼éadnie Aga napisa┼éa? Niestety nie mam przyjemno┼Ťci nale┼╝e─ç do tej elitarnej grupy. Ba┼éam si─Ö wst─Öpowa─ç tam z moimi ┼╝a┼éosnymi falami xD┬á

No w┼éa┼Ťnie cholera nie pami─Ötam tak s┼éowo w s┼éowo, a screena nie zd─ů┼╝y┼éam zrobi─ç :"(┬á

Ale co┼Ť w stylu "brawo, trzeba rozprawi─ç si─Ö z hejtem" i ble ble ble w tym tonie

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

8 minut temu, Filemonm napisał:

No w┼éa┼Ťnie cholera nie pami─Ötam tak s┼éowo w s┼éowo, a screena nie zd─ů┼╝y┼éam zrobi─ç :"(┬á

Ale co┼Ť w stylu "brawo, trzeba rozprawi─ç si─Ö z hejtem" i ble ble ble w tym tonie

┼╗eby ogarn─ů─ç ten moloch┬ámusia┼éaby mie─ç kilku moderator├│w z prawdziwego zdarzenia, najlepiej takich, kt├│rzy maj─ů jakie┼Ť do┼Ťwiadczenie w pracy z lud┼║mi. Robienie publicznego linczu na ludziach, kt├│rzy prawdopodobnie nabijaj─ů Adze wy┼Ťwietle┼ä i kupuj─ů w jej sklepie za jeden negatywny komentarz, to jest jaki┼Ť marketingowy koszmar xD┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Wydaje mi sie, ze na wlosingu w rekrutacji na moderatorow sa obecnie brane pod uwage tylko dziewczyny troche-slawne, ktore maja duzo obserwatorow np. na ig (koniecznie musza miec konto WLOSOWE a nie ogolne) i moga przy okazji promowac marke Agi albo grupe.

Bo kto tam wezmie jakas szara myszke ktora wlosinguje dla siebie a nie dla aparatu.

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

I w ogole wlosing stal sie mega smutnym miejscem ­čś×┬áGdzie sa czaty grupowe!!! Znalazlam na nich przyjaciolki z ktorymi od 2 lat mamy czat. Co im te czaty przeszkadzaly?

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

14 godzin temu, Sylwia76682 napisał:

Widzialam ten post. Dziewczyna napisala pod postem bodajze Wanilii:

"Moim zdaniem te wlosy nie wygladaja naturalnie tylko jak idealnie skrojona peruka (...) podziwiam twoja wiedze (...) wazne, aby kazda z nas czula sie dobrse z tym co ma na glowie"

ja w tym kom nie widze hejtu czy nienawisci. Wlosy Wanilii wygladaja jak makaron z zupki blyskawicznej i nic dziwnego ze ludzie mowia ze to nie naturalne lol. 

Duzo dziewczyn stylizuje krecone wlosy tak, ze ciagle wygladaja jak miekkie, miesiste wlosy. Jak wygladaja jak suchary to sorry moge napisac ze nie wygladaja naturalnie

Czy to ta co wygl─ůda jak Mariolka z kaberetu?

i te kobiety z w┼éosingu j─ů akceptuj─ů skoro ma rozja┼Ťniane w┼éosy?┬á
Por├│wnanie do makaronu z zupki chinskiej mega trafne ­čśé­čśé­čśé­čśé

• Like 2
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö