Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gosc

Wlosing

Polecane posty

5 minut temu, chhmm napisał:

Ja pitole, ale to super wygląda!!! Nie zdarzyło ci się nigdy, żeby to ci jakoś boleśnie zawinęło loka, albo wyrwało włosy? Mam na myśli tą końcówkę do lokówki, która sama zawija te włosy dookoła. Ja nie mam szczęścia do takich rzeczy xD

Nigdy 😆 a mam dwie lewe ręce do układania włosów. Najczęściej korzystam z tej szczotki wygładzającej. Prostuje mi włosy jak prostownica, a tak ich nie rozgrzewa. Nawet moja mama uwielbia ten sprzęt. 

• Thanks 1

1 godzinę temu, chhmm napisał:

Zakrecovnia wypuszcza swoją markę. Z zajawek wynika, że mają produktować coś fizycznego, nie kosmetyk. Zapewne kolejne scrunchie, meh, tego jest za dużo już na rynku 😕 

Aha, czyli już wszystko jasne, czemu odmawiała testów marki Agnieszki. W końcu konkurencja.

7 minut temu, Filemonm napisał:

Aha, czyli już wszystko jasne, czemu odmawiała testów marki Agnieszki. W końcu konkurencja.

Anwen z Agą jakoś się lubią i współpracują. Tylko straci, zamiast zyskać, bo tak to jej rzecz mogłaby wejść do sklepu Agi. 😄

• Haha 1

Napisano (edytowany)

Zajawka nr. 3: coś, co można używać po każdym myciu. Brzmi jak ręcznik. Była taka jedna marka ręczników dedykowanych do włosów, Zoja, ale mieli zabójcze ceny i okres korony ich zmiótł z planszy chyba. Ludzie nie za bardzo chcą dawać 120 zł (chyba coś koło tego) za kawałek bawełny. Jakby to był jedwab to spoko niechaj bedzie i 200

Edytowano przez chhmm

Obstawiam albo szczotkę do włosów albo poszewki na poduszki (na sesji widziałam jakieś łóżko) albo właśnie ręcznik do włosów. 

4 minuty temu, chhmm napisał:

Zajawka nr. 3: coś, co można używać po każdym myciu. Brzmi jak ręcznik. Była taka jedna marka ręczników dedykowanych do włosów, Zoja, ale mieli zabójcze ceny i okres korony ich zmiótł z planszy chyba. Ludzie nie za bardzo chcą dawać 120 zł (chyba coś koło tego) za kawałek bawełny. Jakby to był jedwab to spoko niechaj bedzie i 200

Ja kupiłabym chętnie porządną, jedwabną poszewkę na duzą poduszkę 😄 Może coś takiego Emilia stworzy, to wtedy bym się jej marką zainteresowała.

A co do tego, że Agnieszka z Anwen się przyjaźnią- no właśnie. Jakoś lepiej to wygląda dla mnie, jako klienta, niż takie zimne "te kosmetyki nie budzą mojego zainteresowania" w ustach zakrecovni o marce Agnieszki.  Bo jakoś wszystkie gów..niane kosmetyki z Rossmanna budzą zainteresowanie, a jakże 😄 

Mogło też pójść o to, że Emilka jest adminem na curly girls polska, a to konkurencja dla curly hair project (włosingowa grupa curly). Curly Madeline reklamuje i Anweny i Hairy Tale i wszystko, bo ona nie pełni nigdzie funkcji admina i ma spokój. 

18 minut temu, Filemonm napisał:

Ja kupiłabym chętnie porządną, jedwabną poszewkę na duzą poduszkę 😄 Może coś takiego Emilia stworzy, to wtedy bym się jej marką zainteresowała.

Almania ma poszewki 80x70, to już duża poduszka. Jak chcesz większą to pewnie zrobią indywidualnie 

2 minuty temu, chhmm napisał:

Almania ma poszewki 80x70, to już duża poduszka. Jak chcesz większą to pewnie zrobią indywidualnie 

Dziękuję, obczaje 😁

Ja nie obserwuje ani Emilii ani nikogo z zakreconych. Dla mnie ich recenzje to abstrakcja, mowia jak to maja po tym zdefiniowane wlosy a po tamtym ch*jowe, po tym gladkie a po tamtym spuszone, ja roznicy nie widze bo te loki wygladaja dla mnie za kazdym razem tak samo 🤣🤣

• Thanks 1

3 godziny temu, Sylwia76682 napisał:

Emilia wypuscila reczniki z wiskozy bambusowej po 65 zl 

W sumie jest to jakaś nisza, bo chyba tylko anwen sprzedaje ręczniki? Z tym, że u niej za poniżej 30 zł można dostać. Niektóre wzory fajne, ale nie kupię raczej. 

19 godzin temu, Sylwia76682 napisał:

Ja nie obserwuje ani Emilii ani nikogo z zakreconych. Dla mnie ich recenzje to abstrakcja, mowia jak to maja po tym zdefiniowane wlosy a po tamtym ch*jowe, po tym gladkie a po tamtym spuszone, ja roznicy nie widze bo te loki wygladaja dla mnie za kazdym razem tak samo 🤣🤣

No dokładnie. Mówią o jakieś różnicy, a ja nie widzę żadnej. 

BTW, do osób z falami 2a, jak stylizujecie włosy? Ja mam wrażenie że po żelu wychodzą jakieś tłuste straki. O wiele bardziej lubię takie 'niewystlizowane' (byle nie suszone) naturalne lekkie fale. Ale chyba nikt się takimi na grupach włosowych nie chwali... 

Ps. Adrianna Biarda na stories też coś wspominała o założeniu własnej firmy, więc w przyszłości pewnie też coś włosowego wypuści 😜

1 godzinę temu, gumiber napisał:

No dokładnie. Mówią o jakieś różnicy, a ja nie widzę żadnej. 

BTW, do osób z falami 2a, jak stylizujecie włosy? Ja mam wrażenie że po żelu wychodzą jakieś tłuste straki. O wiele bardziej lubię takie 'niewystlizowane' (byle nie suszone) naturalne lekkie fale. Ale chyba nikt się takimi na grupach włosowych nie chwali... 

Wiem co mówisz, mam to samo 😉 najfajniejszy efekt daje mi pianka i kręcenie włosów na skarpety (brzmi śmiesznie ale działa i efekt jest naturalny). Pianka nie robi takich strąków jak żel, powiedzialabym nawet, ze w ogóle nie zbija włosów w oddzielne pasma. Daje fajną objetosc i utrwalenie.

Mi się w ogóle wydaje, że jakaś kosa jest między Emilką a curlymadeleine. 

Właśnie nie fajne to było jak Ada i Emilka powiedziały, że HTC ich nie interesuje...

O wilku mowa, mam juz dragona z htc. Pieni sie jak skur...yn, ale w sumie szampon jak szampon 😛 nie zeby jakos dobroczynnie na mnie dzialal.

mam tez oatme i tutaj musze sie zgodzic ze te 200 czy tam 300 ml jest jak 500. Wystarczy nalozyc kilka groszkow na wlosy, to jest niby geste a jednak sie rozmasowuje jak maselko. Dziala spoko

• Like 1

Używał ktoś tych masek za miliony od guru włosingu? Jej szampony totalnie nie przypadły mi do gustu i zastanawiam się, czy maski tez są g.. warte.

2 godziny temu, Yukijo napisał:

Używał ktoś tych masek za miliony od guru włosingu? Jej szampony totalnie nie przypadły mi do gustu i zastanawiam się, czy maski tez są g.. warte.

Tak, mam oatme (proteinową). U mnie robi fajną objętość i nie puszy, działa spoko. Jest jej mało, ale faktycznie jest ultra wydajna. Choć czy warto za nią dać tyle kasy? Zalezy jak dzialaja na ciebie proteiny. Jesli dziala na ciebie keratyna, zawarta nawet w maskach po 5 zl, nie ma sensu zmieniac. Jesli ktos ma wybredne wlosy, albo nie maja objetosci, warto wybrac maske z wieloma rodzajami protein. Ale niekoniecznie musi to byc HTC, Anwen tez ma w maskach kilka protein naraz.

A te szampony HTC, moga byc strzalem w dziesiatke u osob, ktore maja mega wrazliwe glowy, jakis lupiez, jakies infekcje itd. Jak ktos ma normalna glowe to nie ma sensu przeplacac. Ja kupuje te rzeczy dla tej samej zasady dla ktorej laski kupuja kolorówke za kilkaset zl... nie jestem psychofanka😉

Dnia 25.11.2020 o 22:12, Ja12345 napisał:

Mi się w ogóle wydaje, że jakaś kosa jest między Emilką a curlymadeleine. 

Właśnie nie fajne to było jak Ada i Emilka powiedziały, że HTC ich nie interesuje...

A powie ktoś kiedy, w jakich okolicznościach tak powiedziały? Umknęło mi, a ciekawa jestem. Jakbym miala wybierać między Agą i curlymadeleine a Adą i Emilką, to jakoś skłaniałabym się w stronę tych pierwszych. 

Własnie tak patrzę na szampony htc i mam wielką ochotę je wypróbować. Mam bardzo wrazliwą skórę glowy a te delikatne szampony/odzywki myjace wydaja się skladowo odpowiednie. Rypaczami myję raz na miesiąc i z bólem bo po szamponach z sls wysoko w skladzie, wypadają mi wlosy i skóra głowy jest podrazniona jeszcze przez kilka h po umyciu.

18 godzin temu, janki_kendl napisał:

A powie ktoś kiedy, w jakich okolicznościach tak powiedziały? Umknęło mi, a ciekawa jestem. Jakbym miala wybierać między Agą i curlymadeleine a Adą i Emilką, to jakoś skłaniałabym się w stronę tych pierwszych. 

Na instastory kilkukrotnie ktoś pytał do tych okienek, które czasem influenserki wskawiają. Mogły na te pytania w ogóle nie odpowiadać.

W sumie nie dziwię się, że są takie pytania, bo jednak internet włosowy polski jest mały. Więc jeśli jakaś włosomaniaczka robi swoje kosmetyki to ludzie pytają innych włosowych influenserek czy przetesują.  Dziwię się takim stanowczym odpowiedziom Emilki i Ady, że nie będą testować HTC. HTC składy ma dobre, ceny ok być może wysokie (ale takie są koszty produkcji, zarobku itp. w PL), różnorodny asortyment (szampony, maski, stylizatory), więc niestety doszukuje się tam jakiejś dramy, że nic a nic nie chcą przetestować. 

58 minut temu, Ja12345 napisał:

Na instastory kilkukrotnie ktoś pytał do tych okienek, które czasem influenserki wskawiają. Mogły na te pytania w ogóle nie odpowiadać.

W sumie nie dziwię się, że są takie pytania, bo jednak internet włosowy polski jest mały. Więc jeśli jakaś włosomaniaczka robi swoje kosmetyki to ludzie pytają innych włosowych influenserek czy przetesują.  Dziwię się takim stanowczym odpowiedziom Emilki i Ady, że nie będą testować HTC. HTC składy ma dobre, ceny ok być może wysokie (ale takie są koszty produkcji, zarobku itp. w PL), różnorodny asortyment (szampony, maski, stylizatory), więc niestety doszukuje się tam jakiejś dramy, że nic a nic nie chcą przetestować. 

No strzał w kolano trochę. Jakoś Aga normalnie współpracuje z Anwen, taką laską z długimi czarnymi włosami, która teraz wydała jakieś wcierki, Czarszką nawet... Ale w ogóle coś jest na rzeczy, bo na wlosingu nie można wspominać o loczku xD W sensie tym sklepie, który współpracuje z Emilką i Adą 

• Haha 1

1 minutę temu, janki_kendl napisał:

No strzał w kolano trochę. Jakoś Aga normalnie współpracuje z Anwen, taką laską z długimi czarnymi włosami, która teraz wydała jakieś wcierki, Czarszką nawet... Ale w ogóle coś jest na rzeczy, bo na wlosingu nie można wspominać o loczku xD W sensie tym sklepie, który współpracuje z Emilką i Adą 

Ja perdolę 😂😂 prawie jak brazylijska telenowela 😂

No dokładnie. Tam jest na bank jakaś spina. Kiedyś curlymadeleine z Emilką nagrywały filmik, a teraz nawet o sobie nie wspomną. 

Zakręcovnia obrosła w piórka, jest strasznie odpychająca moim zdaniem, Magda wydaje się sympatyczniejsza, widać, że robi to z pasji. Emilia może i też, ale przy okazji ma ogromne ciśnienie na kasę i rozpoznawalność

7 godzin temu, Ja12345 napisał:

To mi się kojarzy z moją znajomą, która siedzi na grupie Curly Girls Polska, no i się zgadałyśmy o włosach itd. Pytałam jej kiedyś czy widziała coś tam na Włosingu, że jakieś kosmetyki Niedziałkowej, a ona na to, że nie siedzi na grupach związanych z Włosingiem i nie chce mieć NIC wspólnego z Niedziałek itd. Wtf. Wiecie, mieszkamy w mniejszym mieście, nie w Warszawie, to zwykła laska, która przeciętnie korzysta z internetu, dopiero początkująca w włosowym temacie, więc to nie może być nic osobistego. Nie komentowałam tego, ale zajechało mi trochę takim sekciarstwem. Że jak guru z kimś nie rozmawia, to my też udajemy, że ta osoba nie istnieje 😕 Co ciekawe taka Biarda, pomimo że się kumpluje z Emilką, wypowiada się też na C.H. Project i Włosingu i jakoś się da.

• Confused 1

Lol... na grupach twarzowych, to jeszcze rozumiem jak ktoś z twarzingu nie chce miec nic wspolnego ze Składy kosmetyków przestana byc niewiadomą (i nawzajem), bo jedna grupa nie demonizuje skladnikow i wierzy w nauke, a druga ma bardzo ortodoksyjne podejscie do wszystkiego, tylko natura!!! No ale wlosy to wlosy, wiedza z tych grup sie nawet niczym nie rozni. O-o

7 godzin temu, Magika De Czar napisał:

To mi się kojarzy z moją znajomą, która siedzi na grupie Curly Girls Polska, no i się zgadałyśmy o włosach itd. Pytałam jej kiedyś czy widziała coś tam na Włosingu, że jakieś kosmetyki Niedziałkowej, a ona na to, że nie siedzi na grupach związanych z Włosingiem i nie chce mieć NIC wspólnego z Niedziałek itd. Wtf. Wiecie, mieszkamy w mniejszym mieście, nie w Warszawie, to zwykła laska, która przeciętnie korzysta z internetu, dopiero początkująca w włosowym temacie, więc to nie może być nic osobistego. Nie komentowałam tego, ale zajechało mi trochę takim sekciarstwem. Że jak guru z kimś nie rozmawia, to my też udajemy, że ta osoba nie istnieje 😕 Co ciekawe taka Biarda, pomimo że się kumpluje z Emilką, wypowiada się też na C.H. Project i Włosingu i jakoś się da.

Hahah.. dlatego wolę unikać tych wszystkich grupek, jako osoba która nie bardzo się orientuje kto jest kim, kto z kim, kto kogo itd. już sobie wyobrażam, jak wchodzę na taką grupę i nieświadoma pytam o jakis produkt i wywołuję dramę wśród histeryczek bo akurat ten produkt jest od jakiejś jutuberki na cenzurowanym. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się