Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę

Czy któraś z was była kiedyś w seks układzie

Polecane posty

Gość proszę

 proszę i powiedzcie jak zaproponować kobiecie Taki seks układ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A znasz ja troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I wlasciwie czemu chcesz jej zaproponowac tylko seks uklad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaioko

Ja mam meza on ma zone. Marzy mi się taki układ i on to zaproponował bez owijania w bawełnę. Opowiedział co mi zrobi i kiedy (godziny,  terminy jest to możliwe). Czego mi zabraklo: wzajemnego oswojenia się, nabrania zaufania, poczucia bliskości, która się pojawia, im dłużej i intensywniej się kogoś poznaje i rozmawia. Zabrakło mi flirtu i zaproszenia na spacer/kawe/kino - cokolwiek.

Zostala jego chłodna propozycja, ze może się wyrywać z pracy na dwie godziny w ciagu dnia a w sobotę, coś sciemni żonie i wtedy hotel.

Przestalam odpisywać na maile, bo czuje się zle. Czuje się nie wyjątkowa, przypadkowa, nieważna. Jak chusteczka do wycierania nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ohhh

Ymmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie byłam, a gdy mi się zachce być to nie będzie to osoba zajęta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak,  w kilku, ale każdy z nich choć troche przypominał związek, jeden mniej drugi bardziej.

W ogóle układ na dłużej to pewien rodzaj związku, tylko takiego niezobowiązującego tzn. bez planów założenia rodziny itd.

A dlaczego to były układy? Przeważnie ci faceci byli po prostu zajęci lub zonaci, jeden tylko z takiego układu był wolny, ale nie chcial związku.

Opórcz tego byłam tez w normalnych, dlugoletnich związkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Ja bylem w klozet ukladzie i mielismy sytuancje klozetowa. Wolalem wtedy jeszcze na moja ukochana 'klozeciaroooo'. Teraz awansowala na oborową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość Kaioko napisał:

Ja mam meza on ma zone. Marzy mi się taki układ i on to zaproponował bez owijania w bawełnę. Opowiedział co mi zrobi i kiedy (godziny,  terminy jest to możliwe). Czego mi zabraklo: wzajemnego oswojenia się, nabrania zaufania, poczucia bliskości, która się pojawia, im dłużej i intensywniej się kogoś poznaje i rozmawia. Zabrakło mi flirtu i zaproszenia na spacer/kawe/kino - cokolwiek.

Zostala jego chłodna propozycja, ze może się wyrywać z pracy na dwie godziny w ciagu dnia a w sobotę, coś sciemni żonie i wtedy hotel.

Przestalam odpisywać na maile, bo czuje się zle. Czuje się nie wyjątkowa, przypadkowa, nieważna. Jak chusteczka do wycierania nosa.

Osobicie uważam że potraktował Ciebie jak kurewkę i to bezpłatną. Może jeszcze zaproponował opłatę za hotel na pół ??? Dla mnie to bezczelna obraza i szczyt chamstwa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
58 minut temu, Gość gość napisał:

Tak,  w kilku, ale każdy z nich choć troche przypominał związek, jeden mniej drugi bardziej.

W ogóle układ na dłużej to pewien rodzaj związku, tylko takiego niezobowiązującego tzn. bez planów założenia rodziny itd.

A dlaczego to były układy? Przeważnie ci faceci byli po prostu zajęci lub zonaci, jeden tylko z takiego układu był wolny, ale nie chcial związku.

Opórcz tego byłam tez w normalnych, dlugoletnich związkach

fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
9 godzin temu, Gość gość napisał:

A dlaczego to były układy? Przeważnie ci faceci byli po prostu zajęci lub zonaci,

Powinnaś się wstydzić. Do żonatych dobierają sie tylko najgorsze szlaufy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość nice napisał:

Powinnaś się wstydzić. Do żonatych dobierają sie tylko najgorsze szlaufy. 

Niech się wstydzi ten co zdradza bo nikt do siła nie pcha w ramiona innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

Co masz z takiego ukladu ? Doope dajesz za darmo a facet ma dla ciebie 2 godz. i biegiem do zonki ! Uklad dla niego tylko dobry jak ma duze libido a zonka slabiutkie, ale jesli cos chce za darmo- tak ? To powinien cos kupic albo zaprosic na kolacje !  Bo jesli tylko sie zaspokoi i ucieka to ma darmowa kurffe chaaa cha ! Szanuj sie kobieto cffany uklad, napisz do zony anonim aby mu sie odechcialo roochania na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, KermitZaba napisał:

emocjonalnie rozchwianą, większe prawdopodobieństwo, że się to na niej nie odbije.

Gościu co ty pierdzielisz? Na emocjonalnie rozchwianej osobie wszystko odbije się o wiele bardziej. Nawet tak bardzo że taka osoba może komuś albo sobie coś zrobić. Co ty za rady dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Pasi-konik napisał:

Co masz z takiego ukladu ? Doope dajesz za darmo a facet ma dla ciebie 2 godz. i biegiem do zonki ! Uklad dla niego tylko dobry jak ma duze libido a zonka slabiutkie, ale jesli cos chce za darmo- tak ? To powinien cos kupic albo zaprosic na kolacje !  Bo jesli tylko sie zaspokoi i ucieka to ma darmowa kurffe chaaa cha ! Szanuj sie kobieto cffany uklad, napisz do zony anonim aby mu sie odechcialo roochania na boku.

A ty oczekujesz pieniędzy za seks? Jesteś prostytutką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik
21 minut temu, Gość gość napisał:

A ty oczekujesz pieniędzy za seks? Jesteś prostytutką?

Nie jestem prost. poprostu pytam bo nie wiem, to w takim razie jesli to nie jest prostytutka dlatego ze nie bieze pieniedzy a daje za fryko to jak to mozna nazwac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to znaczy "daje"? W takim razie facet też jej "daje". Na kafe to jednak wiecznie gimbaza rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Co to znaczy "daje"? W takim razie facet też jej "daje". Na kafe to jednak wiecznie gimbaza rządzi.

Nie gimnaza. Wybacz, ale Polacy są straszni w łóżku. Dochodzą w 5 czy 10 minut, kobieta pozostaje niezaspokojona, czyli ona dala a nic nie otrzymała. Poza tym my kobiety mamy potrzeby emocjonalne, w takim układzie nie sa one zaspokajane, czyli dajemy a nie otrzymujemy. Tak yo wygląda, zamiast być jakims ignorantem, pogodz sie z faktami. Dawanie nieswojemu facetowi za darmo to frajerstwo i głupota. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik
22 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

 

23 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Nie gimnaza. Wybacz, ale Polacy są straszni w łóżku. Dochodzą w 5 czy 10 minut, kobieta pozostaje niezaspokojona, czyli ona dala a nic nie otrzymała. Poza tym my kobiety mamy potrzeby emocjonalne, w takim układzie nie sa one zaspokajane, czyli dajemy a nie otrzymujemy. Tak yo wygląda, zamiast być jakims ignorantem, pogodz sie z faktami. Dawanie nieswojemu facetowi za darmo to frajerstwo i głupota. 

 

Dokladnie jak wyzej, no i nazywa to sie k.u.r.e.s.t.w.o. tyle ze za darmo, no ale tu autor szuka frajerki na darmowy seks uklad !  Podejdz facet i pytaj jak nie dostaniesz w pysk za 100 razem to sie udalo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

A nie prosciej isc do burdelu ? Ty se ulzysz bez stresu ona zarobi 2-stowy i koniec bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajoko

Dziekuje osobom, które odniosły się do mojej sprawy. Ja nie uprawiałam z nim seksu oczywiscie, ale propozycja była taka, jak opisałam. Co do dzielenia hotelu na pół to nie mam pojęcia, co by powiedział, ale niewykluczone, ze chciałby na pół. Słabo go znam. Potrzebowałam spojrzenia z boku. Rzeczywiście potraktował mnie jak darmowa ku...i nawet nie chciał ponieść kosztów głupiej kawy. Bo nie chciał iść na żaden spacer tylko, od razu chciał się umawiać na seks. Prawda  jest tez, ze on by wychodził pod koniec  zaspokojony a ja nie, bo skrępowanie i brak poczucia bezpieczeństwa na pewno by mnie blokowało totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

A mimo to rozważałaś jego propozycję i niewiele brakowało żebyś się zgodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
10 minut temu, Gość ccc napisał:

A mimo to rozważałaś jego propozycję i niewiele brakowało żebyś się zgodziła.

Bo mam koszmarne deficyty i pragnę się czuć pożądana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpieguj każdy telefon!

W swojej ofercie mamy profesjonalny program do szpiegowania jakim jest SpyPhone!

Program jest bardzo prosty w obsłudze 
oraz działa zdalnie i jest nie wykrywalny co czyni go bardzo skutecznym 

Funkcje jakie pełni to: 

1. Zdalna instalacja

2. Pobiera hasła do logowania facebook, whattsapp , poczty .

3. Ustala lokalizacje telefonu 

4. Możliwy wgląd w historię połączeń

5. Pobiera smsy ( Nawet usunięte) jak i w czasie teraźniejszym 



jak to działa?


TO PROSTE! 

logujesz się do programu za pomocą kodu licencji 

wybierasz opcje dla wybudowania pliku

wpisujesz numer telefonu. 

Program automatycznie generuj plik i wysyła go w podchwytliwej wiadomości "ODBIERZ TO JA" 

gdy cel ataku odbierze smsa program automatycznie i niewidzialnie się instaluje a po chwili my mamy dostęp do całego telefonu

Więcej informacji jak działa program znajdziesz na www.engine-hack.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×