Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KawalerAdam

Refleksja 36 letniego mężczyzny na temat samotnych kobiet po 30

Polecane posty

Gość Maybee

CZYTAMY ZE ZROZUMIENIEM (NADAL CZYTAMY BEZ ZROZUMIENIA ILE MOŻNA?):

Nie jestem puszysty i nie szukam puszystej(akceptowane do ok 10kg nadwagi).
Nie jestem przy kości i nie szukam przy kości(akceptowane do ok 10kg nadwagi).
Nie jestem wysoki i nie szukam wysokiej.
Nie jestem modelem i nie szukam modelki.
Nie jestem rozwodnikiem i nie szukam rozwódki.
Nie mam dzieci i nie szukam z dziećmi.
Nie mam nałogów i nie szukam z nałogami.
Nie pochodzę z patologicznej rodziny i nie szukam z patologicznej rodziny.
Nie jestem materialistą i nie szukam materialistki - takich nie trzeba szukać.
Nie jestem przygodo żercą i nie szukam przygody.
Nie chodzę po imprezach i nie szukam imprezowiczki.
Nie mam przeszłości i nie szukam z przeszłością.
Nie kłamię i nie szukam kłamiącej.
Nie mam podejścia roszczeniowego i nie szukam z takim podejściem.
Nie prowadzę Castingów i nie szukam prowadzącej wiecznie castingi.

Kogo zatem szukam?:

Pracuję i szukam pracującej.
Gotuję i szukam gotującej.
Jestem opiekuńczy i szukam opiekuńczej.
Jestem bezinteresowny i szukam bezinteresownej.
Jestem uczciwy i szukam uczciwej.
Jestem słowny i szukam słownej.
Jestem pracowity i szukam pracowitej.
Chcę założyć rodzinę i szukam takiej co chce założyć rodzinę.
Jestem zwykłym, normalnym człowiekiem i takiej dziewczyny szukam.
Można na mnie polegać i szukam takiej na której można polegać.
Jestem normalnej budowy ciała i szukam o normalnej budowie ciała (zgrabnej).
Lubię spacery, przyrodę, rower i szukam lubiącej spacery, przyrodę, rower itd.
Miło by było gdyby miała czym oddychać, wzrostu ok 160cm, nie mającej problemów z kobiecym stylem w wieku 20-30 chcącej poznać starszego od siebie w wieku 38+. Szukam do stałego związku opartego na zaufaniu, wierności, partnerstwie itd. KOGOŚ KTO ZNA I ROZUMIE POJĘCIE KOMPROMISU...
NIETETY WIĘKSZOŚCI WYDAJE SIĘ, ŻE ZNAJĄ LUB UDAJĄ 

TYLKO ZDECYDOWANA DZIEWCZYNA, WIEDZĄCA CZEGO CHCE.
NIE JESTEŚ ZDECYDOWANA, SZUKASZ MARZENIA, ZAKOCHANIA NA PSTRYK, KSIĘCIA Z BAJKI, NIE WIESZ CZEGO CHCESZ - NIE ODPOWIADAJ !!!! SZKODA MOJEGO CZASU !!!!!

Czy na prawdę na tym portalu tylko : 
puszyste, rozwódki, dzieciate, mężatki, prostytutki, z patologicznych rodzin itp?????

ZNAJDZIE SIĘ CHOĆ JEDNA TAKA? BO TRACĘ NADZIEJE...
N I E I N T E R E S U J Ą M N I E W I R T U A L N E Z N A J O M O Ś C I ! ! !

Ps. Jeśli Cię zainteresował, zaciekawił, spodobał się mój anons a z jakiś powodów jednak nie Napiszesz lub nie Chcesz - może Znasz kogoś takiego jak szukam? Byłoby mi miło Gdybyś ten anons Przekazała tej osobie.
Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanaiacy to idioci

a ja nie szukam agresywnego choooja nieumiejącego pisać poprawną polszczyzną. Szukam spokoju. Wieeeeele moich przyjaciółek, koleżanek również ceni sobie święty spokój a nie marudera i roszczeniowego chama.

Jeśli on szuka swojego identikala z cipką, to po co? Nie będzie go w niczym uzupełniał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznan

gość wymaga we wszystkim podobieństwa, to czemu w zakresie wieku nie? Poza tym o jakich on kompromisach bajdurzy jak wymienił całą listę oczekiwań na zasadzie tylko identyczności!

hipo kryta

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznan

'Jestem bezinteresowny' ale mam w interesie/w zainteresowaniach, żeby kobieta była taka śmaka owaka identyczna jak ja.

narcyz

niech sobie kupi sztuczną cipke i do lusterka przymocuje, będzie miał wiernego ziomka z cipką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maybee

On też wcześniej pisał, jakiej ma słuchać muzyki (metalu chyba), coś o wykształceniu, pracy i zainteresowaniach oraz o tym, że poznaje mnóstwo kobiet, które są nim zainteresowane i dziwią się, że tak wspaniały męski okaz wciąż jest sam - ale nie są dokładnie w jego typie, więc nic z tego nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość poznan napisał:

gość wymaga we wszystkim podobieństwa, to czemu w zakresie wieku nie? Poza tym o jakich on kompromisach bajdurzy jak wymienił całą listę oczekiwań na zasadzie tylko identyczności!

hipo kryta

 

A "hipo kryta" osobno pisane, to taka szydera z jego pisowni mam rozumieć ? 😄 bardzo zabawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Maybee napisał:

On też wcześniej pisał, jakiej ma słuchać muzyki (metalu chyba), coś o wykształceniu, pracy i zainteresowaniach oraz o tym, że poznaje mnóstwo kobiet, które są nim zainteresowane i dziwią się, że tak wspaniały męski okaz wciąż jest sam - ale nie są dokładnie w jego typie, więc nic z tego nie będzie. 

Poważnie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tja

Nie wiem o co te pretensje. Gość spisał swoje oczekiwania, jego prawo. Też macie swoje oczekiwania do mężczyzn a to już wasze ŚWIĘTE PRAWO

Macie z tym ogłoszeniem jakiś problem?

11 minut temu, Gość poznanaiacy to idioci napisał:

a ja nie szukam agresywnego choooja

Parafrazując - a on nie szuka agresywnej pizzdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maybee

Niestety poważnie. Dokładnie nie pamiętam, ale jeszcze było tam, jakich zainteresowań nie trawi, bo świadczą o pustactwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maybee
4 minuty temu, Gość Tja napisał:

Nie wiem o co te pretensje. Gość spisał swoje oczekiwania, jego prawo. Też macie swoje oczekiwania do mężczyzn a to już wasze ŚWIĘTE PRAWO

Macie z tym ogłoszeniem jakiś problem?

Parafrazując - a on nie szuka agresywnej pizzdy

Autor ma problem z tym, że kobiety mają oczekiwania co do wzrostu, więc wkleiłam przykład męskich oczekiwań. I teraz moje pytanie: dlaczego kobiety nie miałyby też mieć oczekiwań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja myślę że ten facet z ogłoszenia będzie szukał i szukał aż mu mama umrze i wtedy w końcu odpuści ale obawiam się ze będzie wtedy ciut za późno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja zawsze w ogłoszeniu pisałem że szukam "uległej tradycjonalistki, umiarkowanej kury domowej"  i zawsze były chętne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość poznanaiacy to idioci napisał:

a ja nie szukam agresywnego choooja nieumiejącego pisać poprawną polszczyzną. Szukam spokoju. Wieeeeele moich przyjaciółek, koleżanek również ceni sobie święty spokój a nie marudera i roszczeniowego chama.

Jeśli on szuka swojego identikala z cipką, to po co? Nie będzie go w niczym uzupełniał!

Z której strony on jest roszczeniowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrupka
1 godzinę temu, Gość poznan napisał:

 

 

Też tak myślę że jego prawo szukać takiej, a jak nie znajdzie, to jego problem .

Maybee chyba chodziło o to, żeby po prostu pokazać, że faceci wcale nie są lepsi jeśli chodzi o wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tja
1 godzinę temu, Gość poznanaiacy to idioci napisał:

i roszczeniowego chama.

bo jakiekolwiek oczekiwania faceta do kobiety to jest roszczeniowe chamstwo. Kobieta ma tylko BYĆ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Chciałbym sobie schrupać Chrupkę 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość Wow napisał:

To nie idzie w obie strony niestety Rzadko jaki facet zapragnie starszej kobiety natomiast wszyscy i to zgodnie młodszej

ja wolę starsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Nie wiem co za psycholodzy twierdzą że tylko będąc z kimś jesteśmy najszczęśliwsi, ale ja z pewnością się do tego stwierdzenia nie zaliczam. 

Może jestem jakaś anomalia (w co wątpię) ale ja wolę i chce żyć sama. Związki mnie męczą. Męczy mnie spotykanie się, umawianie na randki, nie przepadam za dotykiem, sex to tylko ból więc też unikam go. A życie z kimś pod jednym dachem jest wkurzające. 

Oczywiście zaraz ktoś napisze - stara, brzydka itp ale nie. Mam 25 lat, dość ładna, pracuje, mieszkam sama. Zdarza się że ktoś mnie poderwie ale ja od razu ucinam temat. Związek to nie moja bajka. Przyjaźnie tak samo. Najlepiej się czuję sama ze sobą. 

Może ktoś powiedzieć że mi się odmieni czy też pożałuje na starość. Ale ja od zawsze wolałam być sama a 2 letni związek tylko mnie w tym utwierdził - najgorszy czas w całym moim życiu. Dopiero po zerwaniu czułam się wolna i szczęśliwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 26.05.2019 o 10:00, Gość poznanaiacy to idioci napisał:

a ja nie szukam agresywnego choooja nieumiejącego pisać poprawną polszczyzną. Szukam spokoju. Wieeeeele moich przyjaciółek, koleżanek również ceni sobie święty spokój a nie marudera i roszczeniowego chama.

Jeśli on szuka swojego identikala z cipką, to po co? Nie będzie go w niczym uzupełniał!

I.d..i.o.c.i to cię robili,ciebie nawet ten chooooj nie zechce,kto by chciał żyć z takim żałosnym robactwem jak ty?Po piśmie już widać że jesteś z podlasia,tam takich śmieci jak ty jest na pęczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×