Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

to teraz powinien się pierwszy odezwać?

Polecane posty

Gość gość

Znymy sie od 2 miesiecy, raz pisze raz, raz on, albo dzwoni. Ostatnio czesciej chyba on sie odzywał.

Wczoraj ja sie odezwalam pierwsza, on odpisał, później wymieniliśmy jeszcze dwie wiadomości, w tym ja napisałam ostatnią, a on już nie odpisał na nią- choć  w sumie byla taka, ze nie zawierala pytania itd, pozniej napisałam za jakieś 2 godziny po niej, ze jednak nie wiem czy sie spotkamy w niedziele ( czyli jutro), a tak bylismy umowieni wczesniej, ale dam znac.

Na to tez juz nie odpisał, ale popoludniu wiem, ze szedl do pracy, choc z niej tez czasem do mnie pisze i w sumie by mogl.

Teraz nie wiem, czy odzywac sie w sprawie tego spotkania skoro mialam znac, czy czekac na jego odzew skoro nie odpisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Pisanie zawsze wszystko psuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No wiem bo są niedomówienia... tylko co teraz zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jesteśmy dorośli, ale wiem z doswiadczenia, ze narzucanie się facetowi nie daje dobrych rezultatów, a w końcu mi nie odpisal...
Z drugiej strony to ja powiedziala, ze dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A kto jest starszy ty cz on?

Bo to istotne jest czy jest różnica wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

On jest starszy o 8 lat, ja mam 25, a on 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Kto czesciej pisze zawsze bedzie olany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czyli już mam nie pisać? W sumie to na codzien częściej nie pisze od niego. 

Problem w tym, ze odwoływałam spotkania dosc czesto ostatnio i teraz moze sie obrazil dlatego nie odpisał, nie mam pojecia, ale z drugiej strony skoro nie odpisal mi na 2 smsy pod rzad to nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERAZ moja KOlej

Facet 33 letni ma już poukładane w głowie.Więc może zinterpretował te odwołania jako ignorancje z twojej strony wobec niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERAZ moja KOlej

Być może jest teraz w pracy i jest zajęty dlatego nie odpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Być może...Bo zdarzało mi sie to wcześniej może troche za czesto. Nie wiem czy teraz sie odzywac czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc8

No, ale pasuje Ci jutro to spotkanie czy nie. Teraz, jak juz to napisz mu konkretna wiadomosc- typu to co widzimy się jutro o tej i o tej, tu i tu.Chociaż ja bym po prostu zadzwonila- jesli dzisiaj nie pracuje i pogadała, predzej w rozmowie wyczujesz czy ma focha czy co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
Przed chwilą, Gość gosc8 napisał:

No, ale pasuje Ci jutro to spotkanie czy nie. Teraz, jak juz to napisz mu konkretna wiadomosc- typu to co widzimy się jutro o tej i o tej, tu i tu.Chociaż ja bym po prostu zadzwonila- jesli dzisiaj nie pracuje i pogadała, predzej w rozmowie wyczujesz czy ma focha czy co. 

Będzie chciał bzykać na przeprosiny, to oczywiście że będzie udawał że ma focha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc8

up, To dorosli ludzie i raczej jesli mają seks, to nie dlatego, żeby drugiej stronie za coś "zapłacić". Ekscytować się bzykaniem mogą się 15latkowie albo Ci co nie uprawiają seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak piszesz facetowi że dasz jeszcze znać to facet przyjmuje tę wiadomość i czeka aż dasz znać, tak jak sama napisałaś przecież. Kobiety są jednak dziwne i niepotrzebnie księżniczkują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×