Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miłośnik

Co muszę zrobić by być z taką dziewczyną jak Arianna Grande?

Polecane posty

Gość Miłośnik

Mam 24 lata 170 cm wzrostu, zaczynam dbać o siebie od kilku tygodni staram się zrzucić kilka zbędnych kilo. Nie pracuję jeszcze i nie własnego domu, mieszkam z rodzicami bo studiuje. Moje życie się tak potoczyło niestety, że jeszcze nie mam żadnych doświadczeń w związku. Pomóżcie mi zdobyć dziewczynę z najwyższej półki ! Co muszę zrobić by być z taką dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hahahahahahahaha

Czy ty kiedykolwiek widziałem popularną dziewczynę z typowym nerdem? Wracaj na ziemię i znajdź sobie dziewczynę przeciętną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośnik
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Hahahahahahahaha

Czy ty kiedykolwiek widziałem popularną dziewczynę z typowym nerdem? Wracaj na ziemię i znajdź sobie dziewczynę przeciętną.

Dobra nie będę udawał jestem typowym nerdem i lubię grać na komputerze, ale to raczej nie stoi na przeszkodzie by mieć ładną dziewczynę. Inni goście niexsą ode mnie lepsi, są jedynie dużo głupsi niż ja bo mają jedynie mięśnie,a ja mam mózg w przeciwieństwie do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co ty takiej dziewczynie możesz zaoferować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośnik
4 minuty temu, Gość gość napisał:

A co ty takiej dziewczynie możesz zaoferować?

Miłość, wierność i swój czas. Chcę byśmy wychodzili razem do takich miejsc jak np. zoo,wesołe miasteczko, muzea, targi jarmarki itp. Na jarmarku bym jej kupił coś ładnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy tutaj pisze, że to dziewczyny mają nienormalne wymagania wobec facetów ale z tego co widzę to te wymagania lecą z dwóch stron... 

Jeśli nie jesteś atrakcyjny/przeciętny to taką dziewczynę będziesz miał tylko w snach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek z kafe
6 minut temu, Trafiłam tu przypadkiem napisał:

Każdy tutaj pisze, że to dziewczyny mają nienormalne wymagania wobec facetów ale z tego co widzę to te wymagania lecą z dwóch stron... 

Jeśli nie jesteś atrakcyjny/przeciętny to taką dziewczynę będziesz miał tylko w snach

Ale za to autor ma do zaoferowania coś czego nie ma nawet największy przystojniak i bogacz, czyli prawdziwą miłość i wierność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Prawiczek z kafe napisał:

Ale za to autor ma do zaoferowania coś czego nie ma nawet największy przystojniak i bogacz, czyli prawdziwą miłość i wierność.

Widzisz, brzydka kobieta też może mieć dużo do zaoferowania przystojniakowi takiemu jak Leonardo Di Caprio,  widziałeś brzydką kobietę z przystojniakiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglądać jak Jai Brooks, Ricky Alvarez, Mac Miller czy inni z którymi Ariana się spotykała. Ewentualnie zarabiać tyle co oni. 

A tak poważnie. Najpierw idź do dietetyka, zacznij ćwiczyć, prowadź zdrowy tryb życia. Czytaj dobre książki, oglądaj ciekawe filmy i zajmij się czymś co lubisz. Możesz też udać się do dobrego fryzjera żeby Ci doradził w jakiej fryzurze co będzie najlepiej. Dbaj o to jak pachniesz i bądź zadbany fizycznie i intelektualnie. A później podrywaj swoje Ariany. Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek z kafe
2 minuty temu, Trafiłam tu przypadkiem napisał:

Widzisz, brzydka kobieta też może mieć dużo do zaoferowania przystojniakowi takiemu jak Leonardo Di Caprio,  widziałeś brzydką kobietę z przystojniakiem? 

Tutaj cię zaskoczę, ale dużo takich par widuje na ulicy. Brzydka zaniedbana dziewczyna + przystojny facet. Widzę też pary gdzie gość o wiele brzydszy niż ja(choć trochę wyższy) jest z bardzo ładną dziewczyną - z którą nawet i ja bym się zgodził na związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośnik
4 minuty temu, HerbacianaRóża napisał:

Wyglądać jak Jai Brooks, Ricky Alvarez, Mac Miller czy inni z którymi Ariana się spotykała. Ewentualnie zarabiać tyle co oni. 

A tak poważnie. Najpierw idź do dietetyka, zacznij ćwiczyć, prowadź zdrowy tryb życia. Czytaj dobre książki, oglądaj ciekawe filmy i zajmij się czymś co lubisz. Możesz też udać się do dobrego fryzjera żeby Ci doradził w jakiej fryzurze co będzie najlepiej. Dbaj o to jak pachniesz i bądź zadbany fizycznie i intelektualnie. A później podrywaj swoje Ariany. Powodzenia. 

Z twarzy akurat jestem przystojniejszy niż oni. Cóż ten piłkarz jest co prawda wyższy i lepiej wysportowany niż ja, ale też mogę popracować nad swoją sylwetką. Co do reszty wskazówek dostosuję się do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Miłośnik napisał:

Z twarzy akurat jestem przystojniejszy niż oni. Cóż ten piłkarz jest co prawda wyższy i lepiej wysportowany niż ja, ale też mogę popracować nad swoją sylwetką. Co do reszty wskazówek dostosuję się do nich.

Ładna twarz to atut i przy dobrze zbudowanym ciele i zadbanym całokształcie może zepchnąć wzrost na dalszy plan. Zresztą nie jesteś bardzo niski. Cieszę się że mogłam pomóc 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Serio ona była z jakimś raperem co przedawkował narkotyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośnik
4 minuty temu, HerbacianaRóża napisał:

Ładna twarz to atut i przy dobrze zbudowanym ciele i zadbanym całokształcie może zepchnąć wzrost na dalszy plan. Zresztą nie jesteś bardzo niski. Cieszę się że mogłam pomóc 😉

Mogłabyś mi doradzić w jeszcze jednej sprawie? Chodzi o to, że mam powazny problem z nietrzymaniem kału. Bardzo mnie to onieśmiela przy dziewczynach. Co mógłbym z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośnik
1 minutę temu, Gość Miłośnik napisał:

Mogłabyś mi doradzić w jeszcze jednej sprawie? Chodzi o to, że mam powazny problem z nietrzymaniem kału. Bardzo mnie to onieśmiela przy dziewczynach. Co mógłbym z tym zrobić.

Podszyw to napisał jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
2 minuty temu, Gość Miłośnik napisał:

Mogłabyś mi doradzić w jeszcze jednej sprawie? Chodzi o to, że mam powazny problem z nietrzymaniem kału. Bardzo mnie to onieśmiela przy dziewczynach. Co mógłbym z tym zrobić.

Te wieczorna skończ się podszywać. Ty i tak zawsze będziesz brzydka. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milosnik

Jedyną moją wadą taka że neitrzymam lalki noszę pieluchy dla doroslycj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podszywku, ty nikogo nie bawisz. Z tej trójki tylko numer jeden - z twarzy - jest wg. mnie przystojny. Trzeba mieć "samcowatą" osobowość, inaczej kicha. Możesz być fajnym człowiekiem, ale to nie = super facetem. Coś o tym wiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
7 minut temu, marcin_wawa napisał:

Z tej trójki tylko numer jeden - z twarzy - jest wg. mnie przystojny.

A wedlug mnie zaden.

Pomijam osiagniecia tych Panow, bo zadnego nie znam, ale jesli chodzi o kwestie urody... za delikatni :)

Podejrzewam, ze ich powodzenie (jesli je maja) tkwi w osobowosci (kimkolwiek sa ;).

Co jest dowodem, ze nie szata zdobi czlowieka :)

Mlodzi ludzie zbyt duza wage przywiazuja do fizycznosci (ale tak bylo, jest i bedzie :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
Dnia 25.05.2019 o 17:10, Trafiłam tu przypadkiem napisał:

widziałeś brzydką kobietę z przystojniakiem? 

Tak. Za to nigdy nie widziałem ładnej kobiety z przeciętnie wyglądającym mężczyzną, a co dopiero brzydalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
3 minuty temu, Gość ech napisał:

Tak. Za to nigdy nie widziałem ładnej kobiety z przeciętnie wyglądającym mężczyzną, a co dopiero brzydalem.

A ja widziałem i to nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
Dnia 25.05.2019 o 17:27, Gość gość napisał:

Serio ona była z jakimś raperem co przedawkował narkotyki?

Co w tym dziwnego? Kobiety takich lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość ech napisał:

Tak. Za to nigdy nie widziałem ładnej kobiety z przeciętnie wyglądającym mężczyzną, a co dopiero brzydalem.

Ja często widuje ładne dziewczyny z przeciętniakami lub nawet brzydkimi. Ale one są z takimi dla zabawy. Mają kilkunastu na ich miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×