Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak mi źle bez Ciebie

kocham Cię bądź ze mną

Polecane posty

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Parassolka napisał:

Ja lozko zaliczyłam czyje??chyba tylko mezowe!!Nie zycze sibie!!!zresztą zaliczyc to ja teraz dopiero zacznę kogo będę chciała,sami mnie do tego zmusiliscie!! mam tyłu kandydatów ze szok:-)))bynajmniejmij Tomasza grubego wieprza  nie chcę!jego to bym nigdy nawet patykiem nie chciała dotknąć!Niech lepiej do Iwony idzie!bo beczy ze znowu w knajpie siedzi .!

Parassolka ochłoń i się ogarnij. Ten ktoś nie pisał do ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty nie wiesz co to Prawda

Gość Prawda..problem On ma taki że każde zło i kłamstwo tłumaczy mniejszym złem..i to mniejsze zło przynosi koniec końców ogromne zło i cierpienie..i masz rację..Ona cierpi i będzie cierpieć przez to Jego wieloletnie,,mniejsze zło" nawet gdyby rzucił Jej świat i wszystkie bogactwa do stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale jesteś żałosna z tymi wyznaniami w du/pe by wlazla facetowi byle go mieć.żenada. A nawet nic o nim NIE wie,tyle łóżko zaliczyła. ZAL MI CIE.W RADIU PIOSENKE ZAMÓW.POSMIEJEMY SIE

Jakie lozko?czyje?jaką piosenkę?o kim nic nie wiem?... tomasz wysyłal chore dedykacje az mdliło i radosia tez je wysyłała w moim imieniu to jest karalne .Za podawanie sie za kogos jest paragraf.To jest wprowadzanie ludzi w błąd i sianie nieprawdy.Za wypisywanie mi ze zaliczyłam czyjes rzekomo łozko wiecie co wam grozi??Wiecie doskonale!!To juz nie jest tylko pomowienie to jest zniesławienie i oszczerstwo!Nie podaruję!zboczence Idzcie wy sie wszyscy leczyc!Nie wszyscy myslą w kołko o koorestwie tak jak wy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty nie wiesz co to Prawda

Nawet jeśli wie że milion razy Jej pomagał i za to jest Mu bardzo wdzięczna ale tu nie o to chodzi..nie o pomoc ,nie o pieniądze ani prezenty

....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Parassolka ochłoń i się ogarnij. Ten ktoś nie pisał do ciebie. 

Sama sie ogarnij!!Autorem nie jest tomasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
3 minuty temu, Gość Ty nie wiesz co to Prawda napisał:

Nawet jeśli wie że milion razy Jej pomagał i za to jest Mu bardzo wdzięczna ale tu nie o to chodzi..nie o pomoc ,nie o pieniądze ani prezenty

....

Kto komu pomagał??w czym???pierwsze słyszę!!!Ja jestem wdzieczna np za opiekowanie sie dzieckiem za troske..za podejscie .Kto pomagał ?komu?w czym??jakie pieniądze???jakie prezenty??o czym wy bredzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Ty nie wiesz co to Prawda napisał:

Gość Prawda..problem On ma taki że każde zło i kłamstwo tłumaczy mniejszym złem..i to mniejsze zło przynosi koniec końców ogromne zło i cierpienie..i masz rację..Ona cierpi i będzie cierpieć przez to Jego wieloletnie,,mniejsze zło" nawet gdyby rzucił Jej świat i wszystkie bogactwa do stóp

I nawet prawdziwa miłość go nie zmieni? Nie... Nie wierzę... Nie mogę w to uwierzyć ze mógł by być zdolny do czegoś takiego. Jeszcze wobec mnie? Znam go... Ech jak to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×