Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Subversiw

Czy w Watykanie funkcjonują domy publiczne?

Polecane posty

Gość Subversiw

Kiedyś było ich pełno i podlegały papieżom. Jak wygląda to obecnie?

Czy polecasz jakiś dom publiczny w Watykanie?

7 minut temu, Gość Subversiw napisał:

Kiedyś było ich pełno i podlegały papieżom. Jak wygląda to obecnie?

Czy polecasz jakiś dom publiczny w Watykanie?

Dziś też są. Nawet widziałem jeden. 

31 minut temu, klincz napisał:

Dziś też są. Nawet widziałem jeden. 

Widziałeś, czy zwiedzałeś @klincz?

2 minuty temu, BingoIa napisał:

Widziałeś, czy zwiedzałeś @klincz?

Coś Ty? Nie wchodziłem tam, tylko przyjąłem do wiadomości, że to burdel. Przecież wiesz, że te "instytuty" znam od kuchni. 

1 minutę temu, klincz napisał:

Przecież wiesz, że te "instytuty" znam od kuchni. 

To ty tak kucharzem byłeś? Myslalem ze znasz od sypialni 😅

1 minutę temu, BingoIa napisał:

To ty tak kucharzem byłeś? Myslalem ze znasz od sypialni 😅

Od bramki. :classic_rolleyes:

Gość Mmmmm

W Watykanie nie ma, od lat mieszkam na Aurelia, wiec mam 5 min do Watykanu. Burdele nigdy nie podlegaly papiezowi, a swojego czasu papiez chcial zamknac wszystkie, a prostytutki pogonic. Wladze miasta, kupcy i doradcy przekonali jednak papieza, ze miasto jednak sciaga ludzi i tetni zyciem rowniez dzieki domom publicznym. Byloby to bardzo stratne dla Rzymu by zamknac je wszystkie. Dzis prostytutki staja wieczorem na wielu ulicach wieczorami. Sa to dragi, ktorymi jedzie sie glownie autem, a nie pieszo.

2 minuty temu, Gość Mmmmm napisał:

W Watykanie nie ma, od lat mieszkam na Aurelia, wiec mam 5 min do Watykanu. Burdele nigdy nie podlegaly papiezowi, a swojego czasu papiez chcial zamknac wszystkie, a prostytutki pogonic. Wladze miasta, kupcy i doradcy przekonali jednak papieza, ze miasto jednak sciaga ludzi i tetni zyciem rowniez dzieki domom publicznym. Byloby to bardzo stratne dla Rzymu by zamknac je wszystkie. Dzis prostytutki staja wieczorem na wielu ulicach wieczorami. Sa to dragi, ktorymi jedzie sie glownie autem, a nie pieszo.

Mieszkasz i nie wiesz?  Tzn, nie dziwię się. Bo oficjalnie ich nie ma. Ale tam wiadomo, że są. Tylko nie, jako burdele. Z tą podległością też różnie bywało. Przecież oficjalnie żaden papież nie mógł być szefem takiego przybytku. I nie musiał tam chodzić, żeby se pociupciać, bo im, co poniektórym, dostarczno panienki w inne miejsca. A byli tacy, co z tego żadnej tajemnicy nie robili. 

O szczegółach pisać mi się nie chce, a dużo miałbym w temacie do napisania. 

Gość Hmm.

Watykan to tylko kilka budynkow gamoniu. Moze pojedyncze panny sa tam wprowadzane. Pracowalam kiedys w Muzeum Watykanskim, wiec rozgladalam sie troche. Te budynki sila rzeczy nie moga byc burdelami. Wiele budynkow w Rzymie jest wlasnoscia Watykanu i jeszcze nie placa podatkow, tam sa domy publiczne.

45 minut temu, Gość Hmm. napisał:

Watykan to tylko kilka budynkow gamoniu. Moze pojedyncze panny sa tam wprowadzane. Pracowalam kiedys w Muzeum Watykanskim, wiec rozgladalam sie troche. Te budynki sila rzeczy nie moga byc burdelami. Wiele budynkow w Rzymie jest wlasnoscia Watykanu i jeszcze nie placa podatkow, tam sa domy publiczne.

Trochę więcej, niż tylko kilka. Ale nie będę dyskutował z kimś, kto reaguje po chamsku i prostacku. Pewnie w tym Watykanie tego się nauczyłaś. Jak się nie ma argumentów i wiedzy, to jest się prostakiem. Twoja odpowiedź udowadnia to. 

Gość Hmm.
2 godziny temu, klincz napisał:

Trochę więcej, niż tylko kilka. Ale nie będę dyskutował z kimś, kto reaguje po chamsku i prostacku. Pewnie w tym Watykanie tego się nauczyłaś. Jak się nie ma argumentów i wiedzy, to jest się prostakiem. Twoja odpowiedź udowadnia to. 

Wole byc prostakiem niz totalnym gamoniem, ktory nie ma bladego pojecia o czym mowi. Chciales chyba zablysnac, a nawet nie zaiskrzyles. A teraz splyn. Szkoda czasu.

8 godzin temu, Gość Hmm. napisał:

Wole byc prostakiem niz totalnym gamoniem, ktory nie ma bladego pojecia o czym mowi. Chciales chyba zablysnac, a nawet nie zaiskrzyles. A teraz splyn. Szkoda czasu.

Jeśli wykorzenicie prostytucję, zniszczy was gwałtowność waszych namiętności..., tak napisał św. Augustyn.

Pierwszym oficjalny burdel w Watykanie założył papież Benedykt IV w 1033 roku.

Drugim burdelem, przynoszącym 20000 złotych dukatów rocznie, był ten założony przez papieża Sykstusa IV w XVI wieku, dokładnej daty teraz nie pamiętam. 

Jako ten gamoń jestem w stanie więcej napisać w tym temacie, do dnia dzisiejszego ale przed wieprza pereł nie mam zwyczaju rzucać. 

• Like 1

43 minuty temu, klincz napisał:

Jeśli wykorzenicie prostytucję, zniszczy was gwałtowność waszych namiętności..., tak napisał św. Augustyn.

Pierwszym oficjalny burdel w Watykanie założył papież Benedykt IV w 1033 roku.

Drugim burdelem, przynoszącym 20000 złotych dukatów rocznie, był ten założony przez papieża Sykstusa IV w XVI wieku, dokładnej daty teraz nie pamiętam. 

Jako ten gamoń jestem w stanie więcej napisać w tym temacie, do dnia dzisiejszego ale przed wieprza pereł nie mam zwyczaju rzucać. 

No widzisz GAMONIU?! Z ostatnim zdaniem sie, jak wiesz, zgadzam. Ale temat ciekawy. A tak naprawde to jestem ciekawa czy dostaniesz wiadomosc bo sie gubie...

4 minuty temu, elsie napisał:

No widzisz GAMONIU?! Z ostatnim zdaniem sie, jak wiesz, zgadzam. Ale temat ciekawy. A tak naprawde to jestem ciekawa czy dostaniesz wiadomosc bo sie gubie...

Dostałem. :classic_smile:

3 minuty temu, klincz napisał:

3 minuty temu, klincz napisał:

JAAAAA! To znaczy zecos do mnie dotarlo! Dzieki!:)

3 minuty temu, elsie napisał:

JAAAAA! To znaczy zecos do mnie dotarlo! Dzieki!:)

To znaczy, że zaczynasz sobie radzić w tem burdelu. :classic_biggrin:

• Like 1

4 minuty temu, klincz napisał:

To znaczy, że zaczynasz sobie radzić w tem burdelu. :classic_biggrin:

...na kolkach! Jestem ciekawa, co mam zrobic zeby zadac pytanie...

1 godzinę temu, elsie napisał:

...na kolkach! Jestem ciekawa, co mam zrobic zeby zadac pytanie...

wejsc na strone  f.kafeteria.pl/forum-38-dzis-pytanie-dzis-odpowiedz i dodac nowy temat w formie pytania.

28 minut temu, okonek napisał:

wejsc na strone  f.kafeteria.pl/forum-38-dzis-pytanie-dzis-odpowiedz i dodac nowy temat w formie pytania.

Dzieki Rybciu, juz sie zorientowalam...:)

9 minut temu, mk777 napisał:

W świetle ostatnich wydarzeń, wychodzi że cały Watykan to jeden wielki burdel😉

ruja i porubstwo nie burdel.

a  akurat to chyba nie nowosc...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.